شلیک مستقیم به مردم معترض در اصفهان

اعتراضات اصفهان با شعار های «مرگ بر خامنه ای» و «ما اومدیم بجنگیم ، بجنگ تا بجنگیم»
+185
رأی دهید
-14

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۲
  arian1 - ابادان، ایران

  اگر .......دیگر بقیه آنها جرآعت ایستادن در مقابل مردم را نخواهند داشت. در ضمن از عکسها پیداست که این ماموران ایرانی نیستند.
  18
  101
  شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۹
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  چرا ایرانی‌ هستند.۴۲ سال با دست خود خود را به خاک نشاندیم. به گردن آمریکا اسراهیل این و آن انداختیم. مسافر است، سروان است. رزمجو و میلیونر هستند.همین کسانی که ما و شما در این سایت کوشش.با ملاطفت با آنها بر خورد کرد.با شیوه دمکراسی. .از خودمان هستند.باید بر این‌ها هم حق دمکراسی باشد. می‌‌بینید، دمکرات‌ها ایرانی‌ ؟ چگونه با سلاح مغز پریشان می‌‌کند. یک جا دنیا در طی‌ ۲۰۰ سال گذشته نشانهان دهید. که یک دمکرات. با فاشیست و فاشیست مذهبی به مذاکره نشست. این نمونه ایرانی‌ زیاد داشتیم. داریم. و خواهیم داشت. ۱۰۰۰ سال پیش نام آنها افشین. بود. بعد سیدان امدند. بعد قجار آمدند. بعد گروه ۴۲ نفر آمدند. بعد پیشه وری‌ها آمدند.بعد انواع و اقسام چریک آمدند . ملی‌ مذهبی‌. بازرگان ها. و مردان با هاله مقدس.اگر امام نکبت. تنگ نظر نبود. و همه چیز برا خودش تنها نمی‌‌خواست. و قدرت را با این‌ها تقیسم، امروز ما سپاه نداشتیم. همین گرو ها. سلاح در دست ملت را شکار می‌‌کردند.هیچ تاریخی در دنیا مثل تاریخ ما. نیست. مانند آهن داغ ذوب شده.بازی با آن می‌‌کنیم . و حیران .که چرا این آهن ذوب شده داغ.چنین پاسخ زجر آوری به بدن
  7
  97
  شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۱
  ۴۲
  aashena - اتاوا، کانادا

  خامنه ای مرگ بر تو
  0
  67
  شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۸
  ۳۲
  Pahbod666 - لندن، انگلستان

  تا وقتی افعی اسلام در این مملکت لانه کرده باشه همین آش هست و همین کاسه! هر چند وقت یکبار عده ای از مردم بخاطر شرایط مالی وخیم و فشاری که روی خود حس میکنند شلوغ میکنند،حکومت هم عده ای رو میزنند و میکشند و جبس میدند و بعد فراموش میشه.باید ریشه این فلاکت از بیخ کنده بشه و دین ضد بشری اسلام از این مملکت بیرون بره و الا همیشه عده ای با استفاده از اون بر مردم سوار خوهند شد و بخور بخور و بکش بکش خواهند کرد.این دین به این سرزمین تعلق نداره.
  1
  59
  شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۰
  ۵۳
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد
  واقعا عجیبه که مردم در تظاهرات از شعار (نترسید, نترسیدع ما همه با هم هستیم )استفاده می کنن. این شعار دقیقا این فکر رو در مزدورهای حکومت القا می کنه که مردم (می ترسن) و برای همین بیشتر جسور میشن.
  2
  17
  یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۸
  ۵۵
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  کجاند اونایی که پلیس آمریکا را بخاطر کشتن جورج فلوید سرکوب میکردند ؟
  1
  20
  دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ - ۰۳:۴۵
  ۶۱
  vg2000 - اسلو، نروژ

  این دوتا اسکول شناسایی کنید یه حالی بهشون بدید
  0
  22
  دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۹
  ۴۰
  Chokam - ری، ایران
  کسی اینجا نمیاد. حالا اخوندا ۴تا یارانه اعلام کنن همه میرن. در واقع حکومت بیشتر اقتصادیه. تا اسلامی.
  1
  6
  ‌سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.