دلفین پس از پایان رابطه عاشقانه اش با یک مرد، خودکشی کرد

مالکوم بِرِنر امریکایی ادعا می کند که پس از این که یک دلفین او را اغوا کرده، با او رابطه برقرار کرده است. به گزارش Sun، او پیش از این نیز در کتابی به رابطه ی چند ماهه اش با این پستاندار دریایی که پس از اتمام «رابطه شان» دست به «خودکشی» زده، پرداخته بود.
 
برنر اعتراف کرده که در دهه ی ۱۹۷۰ به مدت ۶ ماه با دلفینی به نام «دالی» در پارک آبی محل زندگی اش در ساراسوتای فلوریدا رابطه داشته است.
 
برنر می گوید که این دلفین با حالتی که به بدن خود می داده، او را اغوا کرده. وی که در آن زمان دانشجو بوده به خاطر این که وظیفه ی گرفتن عکس از این دلفین را به عهده داشته، به حوضچه اش دسترسی نامحدود داشته است.
 
این مرد مدعی است که در ابتدای امر دلفین تمایل به برقراری رابطه از خودش نشان می داده. او مدعی است که در ابتدا سعی کرده دلفین را منصرف کند اما بعد این به ذهنش زده که اگر دلفین، یک زن زیبا بود نیز سعی در منصرف کردنش می داشت؟او می گوید آن دو توانسته اند دلفین مذکری را که در همان فضای محصور بوده را از سرشان باز کنند و هنگامی که پارک آبی بسته شده، زمانی را در خلوت با هم بگذرانند.
 
برنر می گوید: «یک چیز فراطبیعی در رابطه ی عاشقانه با یک دلفین وجود دارد. من به رابطه ام با دالی به این خاطر “رابطه” می گویم چون دقیقاً یک رابطه بود نه چیزی کمتر از آن.»
 پس از این که پارک آبی ساراتوسا بسته شد، دالی به پارک تفریحی دیگری منتقل شد اما ۹ ماه پس از ملاقاتش با برنر مرد. برنر مدعی است که او از طریق توقف عمدی تنفس، خودکشی کرده است. توانایی دلفین ها در مردن از روی اراده در محافل علمی همواره محل بحث بوده است.
 
برنر می گوید که پس از مرگ دالی به مدت ۵ سال دچار افسردگی شده. در سال ۲۰۱۰ کتاب برنر با عنوان Wet Goddess (الهه خیس) که گفته می شود گزارشی بر اساس دیدارش با دالی است، منتشر شد.
 
این رمان داستان شخصیتی به نام زاخاری زیمرمان، دانشجوی هنر است که وظیفه ی عکاسی از یک نمایش دلفین ها در فلوریدا به وی محول می شود. در کتاب، زاخاری جذب «روبی» می شود و روبی کم کم خودش را در ذهنش زاخاری جای می دهد و او را به دنیای هوس انگیز خودش می کشاند…
+62
رأی دهید
-26

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  زیادی کتاب اصول کافی‌ از مولا صدرا خوانده. مولا صدرا هم زیاد در رابطه عشقی‌ با حیوان نوشته. امام امت هم معتقد. استاد بنده مولا صدرا است. ولی چگونه با فیل و شتر ؟ هنوز به ما امت بدکار است. مرد و این راز را به گور برد.
  48
  105
  جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۱
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  امت بسیج سایبری چرا اینقدر به شما بر خورد؟ مگر من گفتم؟ از خودتان. می‌‌گید نه. بخوانید، خدا زن را به شکل حیوان آفرید. تا ما بدون اکراه با او نزدیکی کنیم. یعنی‌ من گفتم؟ که اون شتر که بر آن سوار و به زیارت مزار سالار شهدا می‌‌روید. ممکن است .زینب خانم باشد، فقط گیسو پریشان ندارد. فقط اگر قصد زیارت. نردبان را فراموش نکنید.
  17
  56
  جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۱
  ۴۴
  مسافران - آنکارا، ترکیه
  اگر در ایران بود تیتر می شد:«مردی به دلفین ماده ای تجاوز کرد» یا «دلفینی بعد از تجاوز یک مرد خودش را کشت»ولی چون اینجا سوژه موردنظر ایرانی نیست،می شود «رابطه وعشق افلاطونی انسان و دلفین»!
  28
  36
  جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۵
  ۴۳
  Liberte - ارومیه، ایران

  متاسفانه برخی خبر ها بیش از حد حال بهم زن هستند . انسان رو از نوع آدمی متنفر می کنه.
  3
  64
  جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۱
  ۴۳
  قورپه - بروکسل، بلژیک
  اون لعنتی خیلی چیزها را با خودش به گور برد اما از اینکه تو بدون کشف این راز به گور میری ناراحت شدم برو یه کم بیشتر کتاب بخون
  6
  16
  جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۹
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  و فرزندی که از این رابطه متولد شد آدولف (آدم + دلفین) نام گرفت و بعدها به کشتار یهودیان پرداخت!
  24
  43
  جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۸
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. البته من تخصصی در این خصوص ندارم اما حدس میزنم که برای تسهیل رابطه با شتر و فیل، امام از نردبان استفاده میکرده اند.
  16
  40
  جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۲
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  SUN یک نشریه ی فیک است و همه این را در غرب میدانند و فقط مطالبش را بعنوان خیالات هیجان انگیز می خوانند و میدانند که اخبارش حقیقی نیستند
  5
  38
  جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۸
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  از این خبر‌ها شب و روز در ایران می‌‌شنوم. ارجینال . دیگر لازم به حیوان نیست. طلبه خوشگل و زیبا . همین روزا هم خبر می‌‌یاد. طلبه که هر روز به مسافرت می‌‌رفت. رفت سر گلدسته امام رضا و خودش را پرت کرد پاهین. چون در کنکور طلبگی .علما گفتند. برو خونه بس است. هر چه سوره بقره "سوره گاو" یاد گرفتی. نسل جدید جوان منتظر است. دنیا اینجوری است. مسافر. همه چیز کهنه می‌‌شود.
  5
  18
  جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۰
  ۳۷
  chrisronaldocr7 - مسکو، روسیه
  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. داداش طرفدار تیم ترکیه هستی؟بگم که قرعه افتاده ترکیه باید با پرتغال بازی کنه ایتالیا با مقدونیه برنده ایندوتابازی میره ورلدکاپ خخخخ فک میکنی ترکیه که سه تا تومقدماتی به هلند زده بود بتونه پرتغال روبا کریس رونالدو ببره؟
  1
  6
  جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۸
  ۳۷
  chrisronaldocr7 - مسکو، روسیه
  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. داداش فازت چیه بااینجورنوشتن؟خخخخ
  10
  4
  جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.