کاریکاتور «زینب جان سلیمانی و دختران لبنانی»

زینب جان سلیمانی به دختران لبنانی: صیغه ی جهادی ها شوید و به حساب مردم فلکزده ی ایران پولدار شوید.
+328
رأی دهید
-25

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  Janhamin - تهران، ایران

  بر گرفته شده از داستانی دروغین توسط غرق شدگانی که دست به هر تخته شکسته می اندازن بلکه نجات پیدا کنند. مبارزه باید بر اساس صداقت باشه نه دروغ ووتهمت و متوسلان به دروغ و تهمت خودشان بیشتر از همه به واهی و باطل بودن خودشان معترفند، وانگهی مردم نیز هوشیار هستند و خوب میدونند که چی حقه و چی ناحق.
  399
  44
  جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۱
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::Janhamin - تهران، ایران::]. نوکر بی جیره مواجب شنیدی؟ یه نگاه تو آیینه بنداز.
  35
  274
  جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰ - ۰۱:۴۵
  ۳۲
  arian1 - ابادان، ایران

  از اون پدر تروریست و بچه کش که نمی توان انتظار داشت یک دختر روشنفکر و عاقل تحویل جامعه بدهد. در ضمن روسپیگری و صیغه گری از روشهای ترویج فساد در فرقه شیعیان است تا یک جامعه سالم را در فساد غرق بکنند.
  46
  336
  جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۶
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  [::Janhamin - تهران، ایران::]. اگر ارادت خاص به سردار دارید. چرا اینقدر تعارف می‌‌کنید؟ ما ۴۲ سال است . این مغلان حسینی را شناخته. کوران و کران نمی‌‌شنوند و نمی‌‌بیننند. کافی‌ است فقط ،به سخنان خودشان گوش داد. ما نگفتم. سردار با چمدان دلار به لبنان برد.ما نگفتیم. پوتین سوت می‌‌زد. تا مسکو می‌‌دوید. بعد در اینجا مبارزه با صداقت؟ از کی‌ تا حالا امت ریش صداقت دارند؟ شاید هم منظور شما با صداقت سوسیالیست علی‌ می‌‌باشد. نمی‌‌دانم. ولی این حنا دیگر رنگی ندارد
  30
  177
  جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۲
  ۴۱
  Emad_uk - منچستر، انگلستان

  Janhamin - تهران، ایران. هیچکس با نظرت موافق نیست ، حتی ارتش سایبری هم نیومدن نظرت رو لایک کنن ، فکر نمیکنی که اشتباه میکنی و باید تجدید نظر کنی ؟. یا اینکه خودت رو گالیله میدونی و مابقی مردم رو یه سری نادان ؟؟؟؟
  24
  157
  جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۶
  ۵۴
  Ahoora Mazda - اکلند، نیوزلند

  این خانواده همه از دم شدیدا خائن و وطنفروش و جیره خور فرومایه
  11
  163
  جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۲
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  وقتیکه مذهب وحوش عربستان در 1400 سال قبل که هنوز یک سنگ سیاه را می پرسند و با بلاهت با شمشیر به جنگ ماه اسمان رفته اند، جای عقلانیت را بگیرد، دختر یک نفر جنایتکار را هم مقام معنوی میدهند و این هیچکس را انقدر بزرگ میکنند تا مبشر لذات تختخوابی بشود!
  7
  91
  جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۲
  ۳۴
  Janhamin - تهران، ایران

  Emad_uk - منچستر، انگلستان و غیره.... لازم نیست که کسی با من موافق باشه در حالیکه قانون باشرف زنیستن و با غرور زندگی کردن ، حرف من رو تایید میکنه ، وانگهی حق و حقانیت را با شمارش امار و یا لایک نمیشناسن و جایگاه حق همیشه بالاست حتی اگر گرد و خاکی روی ان بپاشید. متوسلان به دروغ ، همان اشخاص ضعیفی هسنند که همواره باخته اند و بار کج انها هرگز به منزل نرسیده. خانم سلیمانی چنین کاری نکرده ولی من تصمیم دارم با استفاده از شما عزیزان ضعیف در اروپا چنین کاری بکنم. لطفا اسامی خودتون رو به ترتیب الفبا اینجا پست کنید تا اقایان مشتاق را خدمتتان معرفی کنم .
  89
  22
  جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۶
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::Janhamin - تهران، ایران::]. شما لطفا از اقوام سبیی و نصبی خودتون شروع کنید. دست به نقد تره و بیزینس ات زودتر میگیره. بیخود هم دور غرور و سربلندی برندار. همه اتون سر و ته یه کرباس هستین و از یه شغل نون میخورین
  15
  38
  یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ - ۰۶:۰۱
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::Janhamin - تهران، ایران::]. خانم سلیمانی؟ اون که هیچ وقت خودش را خانم نمی‌‌داند. بلکه خواهر.حالا شما این لقب را از کجا پیدا کردی.حواله شما به ریش آقا. شما فک و فامیل این شریعتمداری روزنامه کیهان نیستید؟ ایشون هم معتقد .که آقا را.از خود آقا بهتر می‌‌شناسد. هر موقعه آقا ریق می‌‌زند. ایشون کوشش با تفسیر سیاسی . پاک کند. نه آقا منظورش از این چیز. این چیز نبود. آن چیز بود. از شرف و شجاعت هم دیگر سخن نگو. حالت استفراغ است می‌‌دهد.شجاعت شما .تا پای چادر زری خانم. و کشتن جوان تشنه خوزستانی است. شرف ؟ چه گویم. هر چه کوشش به تن خر. پوست شیر بکشی. ممکن است. شک هم به وجود می‌‌یاد. ولی دیر دیر با عر عر کردن. این راز افشا می‌‌شود.
  10
  23
  یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۶
  ۳۴
  Janhamin - تهران، ایران
  - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا. اولین شخص در لیست اومد ، ایشون و ناموس بزرگوارشون در اول لیست هستند. 🤣🤣🤣🤣
  6
  3
  ‌سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.