ضجه‌های پدر آرمان عبدالعالی بعد از اعدام پسرش

ضجه‌های پدر آرمان عبدالعالی بعد از اعدام پسرشاولین گفتگو با پدر آرمان عبدالعالی پس از اعدام پسرش
+44
رأی دهید
-98

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۷
  chrisronaldocr7 - مسکو، روسیه

  پس مادرپدر غزاله هشت ساله که گریه میکنن چی؟توییکه تومساحبه نمیتونی جلودهنتو نگهداری وبوق میزارن جای حرفه زشت وفحشی که زدی ازت همون پسردرمیادکه میادآدم میکشه اگه جای جسدو میگفت شایدبخشیده بودنت
  41
  134
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۰
  ۳۴
  khyar - اوپسالا، سوئد

  حاجی پسرت با یک دختر رابطه برقرار میکنه بعد دختر را می کشه و جسدش را گم و گور میکنه ،این جوری میخواسته به مردم کمک کنه ؟ حتی مادر مقتول میگه اگر بگه جنازه دخترم را چیکار کرده من رضایت میدم ولی پسرت اینکار را نمی کنه شما هم هیچ تلاشی برای راضی کردن پسرت انجام نمیدی .
  18
  137
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۲
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  من نمیدانم این پسر قاتل بود و یا نه ولی چرا وقتی کسی میمیرد فورا صد تا صفت خوب برایش می تراشند؟ یکنفر تبریزی که شغلش دلالی بود با داشتن زن و 6 فرزند بعلت بچه بازی صدها پسر بچه را بی سیرت کرده بود. او سابقه ی ساخت انواع ادویه ی تقلبی را هم داشت و بارها هم به زندان افتاده بود. این ام الفساد وقتی مُرد یک اعلامیه برایش چاپ کردند که انگار حضرت مسیح بوده است! این موضوع فقط مخصوص ایرانیان نیست. در امریکا دیدید از ان سیاه 7 خط چه اسطوره ای ساختند؟ در سری فیلم های جنائی فرانسیک فایل تمام مقتولین بی عیب و مطهر و پاک با گذشته ای درخشان معرفی میشوند!!!
  17
  102
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۴
  ۵۸
  Amir Sayeh - هامبورگ، آلمان

  رژیم دجال و متحجر آخوندی فقط در ترویج وحشت و انتقام است. خشنونت با خشنوت درست نمیشود. فقط فرهنگسازی نمیشود و بجای آن ترویج توحش است, این سیکل معیوب ادامه خواهد داشت. با کشتن این جوان, آن دخترک نازنین زنده نمیشود. این فقط بازماندگان آن دخترک هستند که از مرگ یک انسان دیگر خوشحال میشوند. جامعه ایران نیازمند به قانون , البته نه قانون آخوندی و اسلامی, بلکه به قانون مدنی است .
  63
  43
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۵
  ۴۷
  حق گو لندن - لندن، انگلستان

  فقط فکر کنید الان یکدفعه آن دختر پیدایش شود ! چه حکمی باید صادر بشود بعدش !
  41
  62
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۰
  ۷۲
  Butler - سیدنی، استرالیا

  این بی شرف جنایتکار دختر مردم را قطعه قطعه کرده و وقتی به اون حد از وحشیگریش با اون سن کمش فکر میکنم اعدام براش نعمت بود ..
  39
  92
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۲
  ۵۶
  انا بیطرف - فسا، ایران

  خیلی سخته. اما اون خونواده هم این سختی ها را کشیده. کاش هیچکدام چنین بلایی سرشون نمیومد. نمیشه کسی را مقصر دونست. همه جامعه مقصزند حتی مایی که نظر میدیم......... خدا هممونو نجات بده و زندگی خوبی نصیب همه بکنه
  19
  61
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۳
  ۴۸
  ab5534 - هلسینکی، فنلاند

  هرچند با اعدام مخالفم ولی دلم برای بچه شما نسوخت. کسی که با اعتماد به نفس بالا بتواند آدم بکشد دیگر کودک نیست
  20
  81
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۵
  ۳۲
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  واقعاً برای هر دو خونواده سخته. ولی قانون چشم بجای چشم. جان به جای جان . در عصر نوین جایی نداره. قانون شریعت رو باید کاه گل گرفت .جمهموری آخوندی باید محدودیت های دینی در جامعه رو , برداره و روانه مکه بکنه. با این اعدام ها تنفر و انزجار بین مردم بیشتر میشه. اعدام هیچ نویدی مثبت برای مردم نداره. آخوند بیسواد نه صلاحیت عدالت رو داره , نه تعیین حکم و نه اجرای حکم. برای مجرمین کم سن وسال در تمام دنیای پیشرفته قوانین مختصی وضع شده . بله جای مجرمین زندان است . نه اعدام صبحگاهی با گرفتن عکس سلفی و شکوندن تخمه.
  28
  45
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۸
  ۳۸
  ایرانی دبش - تهران، ایران

  امیدوارم برای هیچ کس این مساله پیش نیاد خیلی زجر آواره اما باید به فریاد‌های پدر و مادر اون دختر هم فکر کرد وقتی که عزیز دلشون رو از دست دادند !! آرزوی آرامش برای هر دو خانواده و روح هر دو آنها شاد
  11
  71
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۸
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  نمیدانم اتهام این جوان چه بوده، اما امیدوارم بغیر از آخوند و مسئولان فعلی مملکت هیچ ایرانی دیگری شاهد مرگ فرزندش نباشد.
  17
  53
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۳
  ۴۲
  datis - سن دیگو، ایالات متحده امریکا

  چرا نگفت جنازه را چکار کرده. چرا بجای همدردی با خانواده مقتول طلبکارشون بودیدوانها را رنجورتر کردید. الان هم به دروغ میگی دختر تو دبی دیده شده. همین بیانگر شخصیت عوضیتونه. با پول و پارتی و طلبکاری میخواستی پسرتو نجات بدی.بجاش کمی همدردی با مادر مقتول می کردی.
  7
  83
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۵
  ۴۲
  datis - سن دیگو، ایالات متحده امریکا

  دوست داشت به مردم کمک کنه از کمک کردن به مادر مقتول شروع می کرد. میگفت جنازه را چه کرده.تتها خواسته مادر مقتول. اقازاده بودن هم گاهی کار نمیکنه.
  8
  71
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۱
  ۴۲
  Democ.IR - تهران، ایران
  ایران سرزمین مرگ و نیستی است! جناب آقای پدر. نشناخته ای سرزمینت را؟ پسر شما از روی نادانی جهالت بیماری یا هر چیزی دست به یک جنایتی زده، استرسش را هر روز من و امثال من تحمل کنیم که قوه عدلیه و سیستم قضائی ما فردا یک کودک مجرم را به مسلخ می برد! امروز صبح که بلند شدم و این خبر را خواندم به همه چیز لعنت فرستادم و گفتم به درک، بالاخره هر انسانی هم ظرفیتی دارد. خواندن، دیدن، شنیدن و حتی انجام این جنایات و مکافات شده خوراک هر روزه ما در این کشور بی سر و سامان. پدری با داس سر دختری معصوم می برد، پدری با اره چند پاره تن خودش را اره می کند و به سطل زبانه می اندازد و درش را می بندد، پسری، دختری را میگیرد و داخل چمدان می کند و داخل سطل زباله می اندازد. چه شده است با ما مردم؟ واقعا که دیگر از حد تحمل من یکی که فراتر رفته. مثل سرطانی که تمام مغز و استخوان ما را در نوردیده و هیچ آرزویی نمی توان کرد به جز یک مرگ راحت، بخوابی و بیدار نشوی. آری به جان شما همین هم آرزو است.
  30
  28
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۶
  ۴۲
  Democ.IR - تهران، ایران
  یکبار یکی از دوستان به من گفته بود چرا هر وقت صحبت از اعدام می شود سر و کله تو پیدا میشود؟ خب من از آنجایی که حیطه مطالعاتی و تحصیلی مربوط به امر حقوق داشتم و خودم را مخالف اعدام، در هر شرایطی میدانم و حق حیات را به هر شکلی خدشه ناپذیر می دانم، خودم را موظف به نظر دادن می کنم. هرچند برایم سخت است و می دانم که کاری از پیش نمی رود. ما مردم ایران بهتر است قبل از اینکه در مقام قاضی حلقوم خود را بگشاییم! و حکم بدهیم، اول با خودمان روراست بشینیم فکر کنیم مخالف اعدام هستیم یا موافق آن! چونکه عمل حکم اعدام خود یک گزاره است و باید جداگانه راجع آن بحث شود. نمی شود در قضیه زم شدیدا حمله کنیم و حکومت های توتالیتر را خونخوار بدانیم، اما در موقعیت های دیگری نظرات متفاوتی ابراز کنیم. چونکه با یکی مخالفیم با یکی موافق؟ یکی از دوستان نظر داده قاتلی که در 17 سالگی بکشد دیگر کودک نیست و همان بهتر که... واقعا حرفی ندارم. گاهی فکر میکنم حکومتی استبدادی در قرن 21 برای خودتان و بچه هایتان به شدت کافی و مناسب می باشد. اروپاییان از قعر تاریکی فانوس به دست گرفتند، بهانه ما چیست؟
  33
  29
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۶
  ۹۱
  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا

  [::Democ.IR - تهران، ایران::]. طومار ننویس حاجی اون فوق دکترای حقوق هم که گرفتی بده سبزی فروش دوکیلو شلغم بگیر هاهاها که حق وحقوق همه رو اینجا حفظ کنی آباریکلا شازده هاها
  29
  9
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۶
  ۹۱
  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا

  میگم خیلی عجیب نیست اون دوتا لولک و بولک یعنی hassan1326یا همون hassan5 سابق ازامریکا وarian1 یاهمون آبادانعلی ازانگلیس اینجا نظر ندادن؟هاهاهاهاکم مونده دیگه تومطلب طرزتهیه قیمه پلوومربای بالنگ نظربدن هاهاهاهاها
  26
  6
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۱
  ۴۳
  قورپه - بروکسل، بلژیک

  من نه اون دختر را میشناسم و نه پسر را پس ضجه های مادر اون دختر چی میشه این پسر چون پشتش به بالا ها گرم بود نشانی از جنازه نداد اگر محل دفن را نشان داده بود شاید اعدام نمیشد
  11
  36
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۲
  ۴۰
  Chokam - ری، ایران
  اصلا باید قضاوت رو خاموش کنیم، فقط کار کنیم بجای قضاوت. بریم بیرون، یا باشیم خونه.هر کاری.ما که نمی تونیم هرگز همه چیزی رو تجربه کنیم، پس خیلی ساده تجربه خودمون
  8
  2
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۷
  ۴۰
  paksan - ایران، ایران
  خیلی جالبه این پسر یه آدم‌دروغگو و دغل هستش و همین دروغگویی که یک‌گناه بزرگ هم هستش جانش رو‌هم گرفت. از ابتدا دروغ بافته و مشخصه یک‌موضوع جدی بوده که دختر رو کشته. یا قبلا بهش تجاوز کرده و دختره ازش خواسته ازدواج کنه یا اون روز که بردش خونه به زور بهش تجاوز کرده و کشته اش. اگر جنازه پیدا میشد قطعا دروغش برملا میشد که از پله سر خورده یا هل دادمش و از چرندیات. از پله سر خورده صورت و سرش خونریزی کرده بعد حتی آگاهی نتونسته حتی یه قطره یا نشانه تو اون مسیر راه پله پیدا کنه؟ تو خونه با میله بارفیکس پنج بار زدی و کشتیش بعد گذاشتیش تو چمدان با خیال راحت انداختیش تو سطل زباله؟ بعد هیچ رد خون و چیزی هیچ کجا پرت نشده باشه؟ اول میگه اون زنگ زده و وقتی پرینت تماسها درمیاد میگه اون زده قطع شده بعد من زدم؟مشخصه دروغ پشت دروغ و میدونسته اگر جسد پیدا بشه قطعا اعدام میشه پس هشت سال هی داستان ساخته. مطمنا بعد تجاوز یا بخاطر تجاوزی که کرده بوده دختره رو‌کشونده خونه و خفه اش کرده. آدم دروغگو حتی به خودشم دروغ میگه و عامل اصلی بلایی که سرش آمده دروغگویی خودش بوده.
  7
  16
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۵
  ۴۰
  paksan - ایران، ایران
  Democ.IR چی چرت و‌پرت میبافی؟ برو داستان ها و دروغهایی که این مثلا بچه بافته بخون میفهمی خیلی هم با برنامه بوده و میدونسته قراره بکشه و چمدان و‌ بقیه چیزها هم آماده کرده بوده. خودش اول میگه از پله ها سر خورده! بعد خوب کسی خونریزی اونطوری کرده باشه نباید چهارتا لکه خون اطراف آگاهی پیدا کنه؟ بعد میگه‌تو خونه با میله بارفیکس پنج ضربه زده سرش رو خورد کرده بعد انداختش تو ساک برده انتاخته تو سطل آشغال؟ خوب نباید آگاهی بتونه ردی اونجا پیدا کنه؟ مشخصه اگر جسد پیدا میشد قطعا مشخص میشد‌تجاوز کرده و خفه اش کرده بدون خونریزی انداختش تو ساک و سطل آشغال که اونم دروغ میگه جسد اون دختر سنگین هستش و امکان نداره ساکی توان کشوندن اون رو‌داشته باشه و قطعا کارگرهای جداسازی آشغالها اون ساک مسافرتی رو میتونستند تشخیص و جدا کنند و به راحتی پیدا میشد پس اونم دروغ گفته و این مثلا بچه میدونسته جسد پیدا بشه کسی دلش برای یه متجاوز قاتل نخواهد سوخت و حتی پدر و‌مادرشم سمتش نمیان چه برسه مردم که بخوان رضایت بگیرند براش. تو هرموقع جگرگوشت‌ به عمد کشته شد بعد بیا دم از بخشش بزن.
  6
  18
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.