اعتراضات دهها هزار نفری چهارمحال بختیاری و اصفهان دیشب و امروز

+137
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  هیاهوی این ها برای جستجوی حقیقت نیست و هنوز اکثرا سگ درگاه اسلام هستند. این ها برای منافع مادی خودشان نالش میکنند. از شروع انقلاب این اصفهانی های شدیدا متعصب بدجوری بازوی اخوندها بوده اند. اتفاقا حالا زیاد اخوندها مقصر نیستند چون میزان نزولات اسمانی در سال قبل کمتر از یک متر بوده است (با متوسط 7 متر در سال ماقبلش) و کاری از کسی بر نمی اید. علاوه بر ان در مسیر رودخانه صدها کارخانه و کارگاه ساخته و هزاران چاه مجاز و غیر مجاز زده اند. میدانم باز مورد حمله قرار خواهم گرفت ولی برای من حقیقت بالاتر از منافع شخصی و هر چیزی هست. این اعتراض منافع است و نه مبارزه با حکومت و اسلام و اخوند!
  14
  61
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۵
  ۳۲
  arian1 - ابادان، ایران

  حالا موقع اتحاد بین تمام قوم ها و مردم شهرهای ایران عزیزمان است تا بتوانیم مبارزه مان را نابودی حکومت آخوندی و مزدوران جنایتکارش ادامه بدهیم. درود بر تمام ایران دوستان و براندازان
  17
  43
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۶
  ۷۲
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  تا آخوند کفن نشود این وطن وطن نشود !
  4
  64
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۰
  ۷۲
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  نابود باد جمهوری اسلامی ایران.
  6
  55
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۱
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  باید مراقب بود. بسیار مراقب بود. که ما را در مقابل همدیگر بازی ندهند..اصفهانی‌ در مقابل بختیاری. یزدی در مقابل اصفهانی‌.مافیا آب سپاه همین را می‌‌خواهد. تغییر اقلیمی. مرز و ملیت نمی‌‌شناسد. آن آخوند است.که در مجلس زر می‌‌زند و می‌‌گوید. تغییر هوا به ما چه مربوط. خودشان هوا را گرم کردند.خودشان درست کنند. آنقدر ابله است. که فکر می‌‌کند. گرما واردمرز ایران نمی‌‌شود.کشور‌ها .که از ما کم آب تر هستندو به خوبی‌ با کمبود آب کنار می‌‌یاند. اسپانیا.اسراهیل. سیستم قطره ریزی اسراهیل .یکی‌ از بزرگترین صادرات این کشور است. آمریکا هم از اسراهیل وارد می‌‌کند. از .......هم آب تولید می‌‌کنند. کافی‌ یک چیزی مرطوب باشد.نه بر ضد هم.بلکه با هم . ملت مظلوم فلسطین. خلق فلسطین .شما را به خیر .ما را به سلامت.اگر چیزی باقی‌ ماند. بخیل نیستیم. ولی خودمان بیشتر لب تشنه از سالار داریم.فعلا اسراهیل بیاد.ببینم آینده چه هدفی دارد.
  6
  46
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۳
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  جز اینکه رهبر خائنه - دردم نداره علتی!
  3
  48
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۷
  ۴۲
  الفارد - وردینگ، انگلستان
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا. اتفاقا مقصر اصلی آخوند و حکومت آخوندی است! مرد حسابی وظیفه اول هر حکومتی مدیریت منابع است و مدیریت در مملکت ما به دست یک مشت آخوند نالایق افتاده. مشکل کاهش نزولات آسمانی نیست! مشکل نبود برنامه ای برای جلوگیری از نابودی منابع ایی و خاکی و کلا وجود برنامه ای است! . امروز در تمام دنیا تکنولوژی و دانش به قدری توسعه یافته که کویر را به جنگل تبدیل می‌کنند، مثل چین، اتیوپی و اسرائیل! و. در مملکت ما دشت و جنگل را به کویر تبدیل می‌کنند و متاسفانه زمانی که پوشش گیاهی از بین رفت، زمین قابلیت نگهداری همان اندک نزولات آسمانی را هم از دست خواهد داد. و در نتیجه منابع سطحی و زیر سطحی نیز تحلیل خواهند رفت. میتوانید در یوتیوب پرما کالچر را جستجو کنید. Permaculture. تبدیل کویر به جنگل کاملا ممکن و به آب زیادی هم نیاز ندارد. ضمنا با یک تحقیق کوچک متوجه خواهید شد که کمبود آب در ریو و اتیوپی را با جنگل کاری و نه ساخت سد
  1
  9
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۵
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::الفارد - وردینگ، انگلستان::]. عزیزم البته مقصر اسلام است و اخوند هم قسمتی از ان بدنه است. مقصر اصلی هم اخوند نیست بلکه ملتی هست که اخوند را بر سر کار اورده است و ان ها را نماینده ی خدا روی زمین و موجدات برتر می بیند. یک زمان تمام مشکلات به شاه ختم میشد و حالا ادرس اخوند را میدهند. پس ملت چه کاره است؟ وقتی ملتی از خودش شروع کرد و راه و روش صحیح را پیش گرفت نه شاه و نه شیخ بر او سوار نمیشوند.
  1
  13
  ‌پنجشنبه ۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.