بهروز افخمی :امپراطوری ایران تحت لوای «سلطنت فقیه» در حال تجدید حیات است

بهروز افخمی دوشنبه شب در تلویزیون رسمی جمهوری اسلامی در تلاش برای توضیح آنچه «تجدید حیات امپراطوری ایران» می‌خواند، به صراحت ولایت فقیه را «همان سلطنت» خواند. بهروز افخمی (زاده ۳ آبان ۱۳۳۵ در تهران) کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس است.
+30
رأی دهید
-160

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  کیخسرو - کلن ، آلمان

  پس معلوم شد تو این ۴۳ سال دعوا سر لحاف ملا بوده و ما خبر نداشتیم! سلطنت و سلسله آخوندی می خواستن این حضرات.
  13
  107
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۴:۴۳
  ۳۲
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  آره واسه همین امپراطوری تحت سلطنت ولایت وقیح بود که رفتی یه توله تو کانادا پس انداختی و شناسنامه کانادایی واسش گرفتی..مردک تو هنوز بعده اون رسوایی تو موشک زدن سپاه به هواپیمای اوکراینی که تو تلویزیون اومدی گفتی توطئه بویینگ و غربی هاست، هنوزم حرف میزنی. خاک بر سر اون مملکتی کنن که مثلا کارگردانش تو باشی.
  80
  136
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۱
  ۵۲
  ایران کلیش واس ماس - هامبورگ، آلمان

  والا از بس که پرپکانی کرد من که نفهمیدم چی گفت، فکر کنم از فک و فامیلهای ابرام جون باشه. احتمالاً تو همون لوکوموتیری سوار بوده که ابرام جون توش آنگوزمان میکرده. شاید هم برای اینکه سبد خانوار را در احیای آرمانهای گرانی در ساختن خانه برای ۴ میلیون نفر در راه رسیدن به تحقق نگرش امام راحل و بازنگری افکار آنگوزمانی آن حضرت را پرپکانی، تکانی، مکانی، الا برکت الله....
  6
  43
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۵
  ۴۶
  حمید اندیشه - لندن، انگلستان

  نون به روز خور که میگن اینه؛این ناکس!..
  3
  63
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۵
  ۳۸
  kakolzari - لندن، انگلستان

  آقای به..وز نفهمی. کشور ایران درتمامی پارامترهای توسعه در قعر جداول سپری میکند. فقط تیم فوتبالش آنهم چون بازیکنانش برعکس مهندسین و متخصصین و پزشکان و . ایرانی به کشور برمیگردند و در تیم ملی بازی میکنند حرفی برای گفتن دارد.
  2
  33
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۴
  ۵۵
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  غلط اضافی می فرماید این مردیکه هیچ و پوچ !
  3
  41
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۱
  ۳۹
  rey kasravi - لندن ، انگلستان

  طرف زن‌و بچه و معشوقه خودش توی ایران زندگی نمی کنند و همه را با باند بازی و رانت فرستاده کانادا آمریکا استرالیا و اروپا واسه زندگی اونوقت خودش توی ایران پشتش و واسه اسلام و نظام و رهبر جر میده واقعا این مردمان عجب مردمان عجیب غریبی بودند که بر ما و میهن ما چیره گشتند .
  4
  50
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۷
  ۶۳
  Walter White - آلبوکرکی، ایالات متحده امریکا
  تمام دنیا از غرب و شرق و از حمله اعراب همسایه را دشمن خونی ایران‌کرده‌اند،ثروت کشور را از دهان‌مردم میزنند خرج گروهکهای شیعی یمن و فلسطین و لبنان و عراق و سوری میکنند که خود مردم اون نقاط هم با این گروهها و اینها مخالفند،باجهای تا یخی به روس و چین میدهند که کمی حلوی بقیه دنیا حمایتشان کنند،با ندانم‌کاری نه تنها قدرت هسته ای بدست نیاوردند بلکه بخاطر همان مراحل ابتدایی آن تحریم و فقر و بی پولی و بدنامی کشور را گرفته بعد اینها مشغول ترویج چند همسری به سبک فرهنگ اعراب بیابان نشین یک قرن پیش و زاد و ولد بالا و غیرمسئولانه به سبک عقب مانده ترین ملتها مثل پاکستان هستند،هر نوع هنر و سمبل پیشرفت فکری شعوری مردم را ممنوع میکنند بعد این گوساله صحبت از تجدید امپراطوری ایرانی میکنه! حتی همون بشار اسد جانی که این همه سال برای سرقدرت نگه دلشتنش هزینه کردند الان که خرش از پل گذشته داره براشان گردن کشی میکنه!
  3
  19
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۲
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  بنگ مخش را فاسد کرده است
  4
  26
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۵
  ۶۵
  خوش باور - تهران، ایران
  حواله ات میدهم به چیز خر ملا .پفیوز خفه.
  15
  15
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۳
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  البته زنده شدن امپراطوری ایران در نهایت تاریخ امری ناگزیر و جبر تاریخ است، ولی در سایه ی دموکراسی ایرانی و مدل حکومتی ایرانیان. زمان هرچه می گذرد به ان نقطه نزدیکتر خواهیم شد. ایرانی بودن مذهب همه خواهد شد.
  2
  8
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۷
  ۳۰
  agha_ehsan - تهران، ایران
  خاک تو سر اونی که بعد چهل سال و اندی اینو نفهمیده . پس فکر میکنین برای چی آخوندا زور میزنن تا خود مدیترانه رو کنترل کنن یا خود یمن که در زمان محمد خاک ایران ( پرشیا ) بود
  4
  2
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۴
  ۴۰
  Chokam - ری، ایران
  الان همه امپراطوری دارن، شما تا مرز امپراطوریهای دیگه می تونی امپراطوری داشته باشی. جرات داری تنگه هرمز رو ببند. بستن تنگه هرمز همانا و پایان امپراطوری فقیهت همان
  4
  5
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.