استاد دانشگاه کابل سخنگوی طالبان را گوساله خطاب کرد


فیض‌الله جلال، استاد دانشگاه کابل در برنامه تلویزیونی که محمد نعیم، سخنگوی طالبان نیز به صورت آنلاین در برنامه شرکت کرده بود ضمن یک درگیری لفظی محمد نعیم را «گوساله» خطاب کرد. 
 
ویدئوی این درگیری لفظی و انتقادات شدید فیض‌الله جلال به طالبان در عدم تشخیص منفعت ملی و نبود امنیت مورد توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته است.
+165
رأی دهید
-30

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک

  درود بر محمد نعیم خوش سیما که متواضع پاسخ این بی‌ادب رو داد. مجری میبایستی یه تذکر به استاده میداد که اینقدر داد و فریاد نزن.
  647
  223
  دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۰
  ۳۲
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  امیدوارم بعد از این مصاحبه ایشون زنده بمونه . حرفاش کاملا درسته. فیض الله جلال استاد علوم سیاسی دارای سوابق کاری ۲۵-۳۰ ساله در دانشگاه کابله . اَگه اشتباه نکنم این استاد در ماه اوریل یک سخنرانی در کابل , به دولتمردان قبلی حمله کرد. حتی بطریقی از طالبان حمایت کرد و گفت:طالبان بهتر از دولت کنونی هستن. تاکید کرد اَگه طالبها بیان , آرامش و صلح در کشور اجراء میشه. حالا می بینیم تحلیل ایشان اشتباه بود.در کل خط و مشی سیاسی لرزانی با وضع کج دار و همیشه بریز داره. البته کمابیش به عنوان پروفسور جنجالی اسمش هم توی دانشگاه در رفته. ولی چه بهتر بود فارغ از احساسات و هیاهو و الفاظ بد با مخاطبش صحبت میکرد.
  36
  71
  دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۴
  ۴۶
  samisan - توکیو، ژاپن

  حیف گوساله یا گاو که نثار این وحش های ریش و پشمی کنی که معلوم نیست چه موجوداتی هستن و نباید به گاو گوساله توهین کرد و گفت مثل طالبان هستن
  70
  132
  دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۷
  ۶۰
  فرید1614 - بروکسل، بلژیک

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]. اخه ادم باید اینقدر .... که بیاد از سخن گوی طالبان طرفداری بکنه
  80
  135
  دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۹
  ۵۰
  Dozakhi - شفیلد، انگلستان

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]. مثل اینکه یه روز فحش و بد بیراه نشنوی روزت شب نشه. چرا انقدر دوست داری مورد توجه قرار بگیری؟این هم یه مریضی روانی است. خودت رو معالجه کن.
  67
  103
  دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۸
  ۵۱
  آزاذه - تهران، ایران

  [::samisan - توکیو، ژاپن::]. اینها وحوش المسلمون هستند قاتلان سایکو و حـ... های بی شرف و بی وجدان غارتگر و متجاوز دختران خردسال و پسر بازان حرفه ای. پیروان فاطمه و حسن و علی و کتابشان قرآن
  82
  61
  دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۲
  ۴۳
  انرژی و بینهایت - فوکوکا، ژاپن

  گوساله به هیچ کی ضررش نمیرسد، حیوان مظلومی است. اگر نافهم است ولی اینقدر فهم دارد که طبیعت اش را حفظ کند و به دیگران صدمه نرساند. مقام گوساله را به این طالبان بخشیدن خیلی سخاوت میخواهد ولا، طالبان اگر واقعا گوساله میبودند ما هیچ غمی نداشتیم. اینها موجوداتی وحشی استند که نه برای گرسنگی و شکم بلکه برای حرص و مقام و شهوت و خود پرستی خون انسهانهای بیگناه را میریزند، هیچ حیوانی در دنیا این کار را نکرده و نمیکند.
  4
  40
  دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۸
  ۵۱
  آزاذه - تهران، ایران

  [::انرژی و بینهایت - فوکوکا، ژاپن::]. دقیقا فقط یک سایکو روانی می‌تواند اینطور وحشیانه انسان‌ها را بکشد و به دختران و پسران تجاوز کند و عذاب وجدان نداشته باشد. همگی رهروان دین اسلام هستند وبه خاطر خدای خود و حفظ دینشان آدم میکشند
  13
  35
  ‌سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۷
  ۴۲
  sokote talkh - تهران، ایران
  من خودم مخالف طالبان هستم. و به نظرم ازموده را آزمودن خطاست. ولی برام جالبه که همشون توی صحبت کردن خیلی دقت می کنند. آرام و مودب. استاد دانشگاهه حرفش درست بود. ولی نحوه بیانش نه. در کل بیچاره مردم افغانستان که اسیر این گروه و آن گروه هستند.
  6
  20
  ‌سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۷
  ۵۱
  آزاذه - تهران، ایران

  [::sokote talkh - تهران، ایران::]. منظورتون این است که با احترام و مودب و با لبخند با یک آدمکش باید حرف زد تا دست از آدمکشی بردارد؟ یعنی همین اشتباهی که ایرانیان چهل ساله کرده اند؟؟؟؟
  9
  29
  ‌سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۵
  ۴۰
  kamimaezu - ناگویا، ژاپن
  این که مشتی باقر خودمونه بابا . مشتی باقر از عین الله چه خبر ؟:))))
  0
  16
  ‌سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.