تصاویری از جان باختگان بیگناه آبان ۹۸ بهمراه شرحی کوتاه از نحوه قتل آنان توسط جمهوری اسلامی

+85
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  مرگ بر این دولت مردم ستیز.
  2
  51
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۳:۴۷
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  امیدوارم روزی را شاهد باشیم که تمام کسانی که دست در این انقلاب منحوس داشتند به عزای عزیزان خود بنشینند. از اینکه چنین آرزویی میکنم شرم ندارم. گاهی لازم میشود که خون را با خون شست.
  2
  47
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۳:۴۹
  ۳۲
  arian1 - ابادان، ایران

  این آبان ماه ها تا نابودی کامل آخوندها و مزدورانشان ادامه خواهد داشت. ما نه فراموش می کنیم و نه می بخشیم
  1
  42
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۹
  ۵۲
  نیایش - تهران، ایران

  ای خامنه ای کثیف ای مجتبی کثیف ای سرداران سپاه کثیف ای ویروسها هرگز هرگز هرگز فراموش نخواهیم کرد نوبت شما هم میرسد
  1
  25
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۲
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. مقصر خودشان هستند. عزیز.حقشان بود. همه یا تجزیه طلب بودند. یا خشونت رواج می‌‌دادند. ضمنا دختر عمو یا پسر عمو. این سلیطه سلطنت طلب در لندن هستند.که اصلا از دمکراتی درکی ندارد.مقصر هم رضا پهلوی است. که هی‌ نفاق بین ما .امت بسیج و طرفداران حقوق بشر می‌‌اندازد. اگر مثل خانم رهنما .عاقل باشند.هیچ گونه مشکلی پیدا نمی‌‌کنند. و همه هم حق حقوق بشری خانم رهنما را به رسمیت می‌‌شناسند.شاید هم به قول خانم رهنما. تنبل بودند.آنقدر تنبل.که حاضر نبودند.از جلو گلوله کنار روند. می‌‌شود عزیز، می‌‌شود .فقط باید قل این امت بسیج را بدست آورد. باید با آنها قلیان کشید.بحث کرد. دمکرات می‌‌شوند که نگو.ما دمکرات‌ها ایران.همیشه معتقد. آخوند ها.خود را یک دمکرات راستگو نشان داده.برا مبارزه با رادیکالیسموس پهلوی.
  12
  9
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۳
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. دقیقاً حرف دل من اکثر هم میهنان را میزنید. پهلوی بنیان دموکراسی را نگذاشت! ما ملت دوست داشتیم شپش دوران قاجار از سر و روی ما بالا برود. چرا باید انواع بیماری ها ریشه کن میشد؟ چرا در ایران شهری به نام استالینگراد نداشتیم؟ چرا بندر پهلوی بود اما خروشچوفشهر نبود؟! چرا روزنامه های آزاد را تعطیل کردند و فقط در شبنامه ها میشد به پادشاه دشنام داد؟ دوست همدرد من، فکر میکنم که در کلیپ دیگری که سایت از تظاهرات دوران انقلاب گذاشت، پدرانِ جوجه کمونیست های این سایت را دیدیم!
  1
  3
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۲
  ۶۵
  خوش باور - تهران، ایران
  بعد از انقلاب تعداد کمی از افراد ساواک دستکیر شدند و پس از مدتی آزاد و حتی مجدد مشغول خدمت. اما میدانم و به یقین میدانم .چنان تنری از این سربازان وحشی ولایت در دل من و مردم ایران است که در زمانش هیچ رحمی به خودشان و حتی تمامی خانواده شان وجود نخواهد داشت. می کشند و میکونند بگوید خودگشی کرده. این وحشی ها ثمره اسپرم گثافت اسلامی است و بس .ننک ابدی بر آنها.
  1
  3
  ‌پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.