احمدی نژاد: میشه بگید در این چهل سال،خاصیتتان برای جامعه چه بوده است

به مناسبت سالگرد آبان خونین ۱۳۹۸؛ احمدی نژاد در یک پیام تصویری، حکومت را به بی عملی در رفع معضلات اجتماعی متهم کرد

احمدی نژاد روز گذشته در اظهاراتی به تلاش شیطان برای اثبات برتری خود از طریق گسترش کینه ورزی، فقر، ظلم، جنگ‌، رو در رو ر قرار دادن ملت ها و همچنین تضعیف و تحقیر انسان ها اشاره کرد و گفت:
شیطان برای سلطه بر انسان، توده های مردم را از عرصه های تصمیم گیری کنار می زند و امور آنان را به دست یک عده قلیل و تحت کنترل خویش می سپارد که همواره مردم را مسئول و مقصر در بروز و پیدایش مشکلات معرفی می کنند.

وی در بخشی از پیام خود با خطاب قرار دادن حکومت، تصریح کرد:
شما چند دهه همه چیز دستتان بوده است، می شود بگویید در این سی چهل سال، خاصیت تان برای جامعه چه بوده است؟ چه کرده اید؟ یک گزارش کار بدهید. اگر جایی خدمتی به مردم کرده اید، عمرانی کردید، مشکلی را برطرف کردید، سختی هایی را از دوش مردم برداشتید، حوزه کاری یا عرصه ملی را خوب مدیریت کردید، یک گزارش بدهید تا مردم بدانند که خاصیت شما برای مردم چه بوده است؟ شما همیشه طلبکار هستید؟!
+67
رأی دهید
-17

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  خفه سوپاپ توالت.
  5
  52
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۲:۰۵
  ۴۲
  Momiji - توکیو، ژاپن

  اول باید خاصیت خودش ، زمانی که هشت سال رئیس جمهور بود رو میگفت ، مابقی رو یه طورایی میشد حل و فصلش کرد !!
  4
  57
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۶:۰۲
  ۴۰
  mehran_pahlavichi - لندن، انگلستان

  خدا رو شکر دیگه در صدر اسلام زندگی نمی کنیم که یکسری کاسب هر روایتی رو به هر شکل که دوست دارن به خورد ملت بدن. کلی فیلم از حرف ها و توهین ها و صدها مدرک وجود داره که این آقا در ۸ سال ریاست جمهوریش چطور ایران رو ویران کرد و مردمی که دنبال رای دزدیده شدشون بودن رو خس و خاشاک خطاب کرد.
  4
  26
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۵
  ۵۵
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  اگر احمدی نژاد منظورش اخوندهای حاکم بر ایران است باید گفت اخوندها کارشان تولید یا باسازی اشغالهای مثل احمدی نژاد و تولید عمام زاده ها و اخوندکهای و معتادان و بدبحت کردن و اوره کردن خیلی از هم وطنان ایرانی و ووووووو!
  4
  20
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۶
  ۵۰
  Dozakhi - شفیلد، انگلستان
  برای تو که بد نشد. اگه تو مسابقات موج سواری شرکت کنی حتما با اختلاف زیاد با بقیه اول میشی. به جان امام زمان.
  2
  17
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۲
  ۴۶
  samisan - توکیو، ژاپن
  کارنامه خود بیشرفت هست که در انقلاب امریکایی و اروپایی هفتصدنفر از ارتشیان و غیر ارتشی وطن پرست را تیر خلاص زدی کثافت وبرای تقدیر از تو احمق کثافت رئیس جمهورت کردن اشغال وطن فروش امثال مثل تو را وگرنه پهن بارت میکردن
  0
  2
  ‌پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۳
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  من تورا بخشیدم بخاطر این حرف ها که بسیار به جا و به موقع زده شد، ولی در دوران ریاست جمهوری ات بیراهه رفتی، بویژه در مورد سیاست خارجی و برباد دادن سرمایه های کشور، ولی انسان از هر کجا که به راه راست بیاید خوب است، قلب مردم ایران پاک است و شاید تورا به خاطر این حرف ها که زدی ببخشند
  2
  0
  ‌پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۳
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::samisan - توکیو، ژاپن::]. این آدم اگر جنایت کرده و آدم کشی کرده است که حساب باید پس بدهد، تردید ندارم، و چنانچه مدرکی در این مورد باشد، جنایت وحشتناکی است، من نمی خواهم اورا ببخشم اگر این موارد که فرمودی در کارنامه اش ثبت است!
  0
  0
  جمعه ۲۸ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۶
  ۴۶
  samisan - توکیو، ژاپن
  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::] بله در کارنامه این پیشرفت ثبت شده و اگر روزی حکومت عوض بشه حتما رو نمای خواهد شد و بخاطر همین کارنامه کثافتش رئیس جهمورش کردن خیلی کسانی دیگه هم بودن ولی این کثافت ازهمه بیشتر انجام داده .
  0
  0
  جمعه ۲۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.