سخنران تجمع ضدواکسن‌در قم که مروج و برگزار کننده کلاس چند همسری هم هست

سایت رویداد 24 : تجمع ضدواکسن، در ۲۰ آبان در قم برگزارشد. این افراد با راهپمایی و تجمع در مقابل دفتر مراجع قم مانند آیت الله جوادی آملی و آیت الله مکارم شیرازی خواستار آن شدند که این مراجع فتوای ممنوعیت تزریق واکسیناسیون اجباری را صادر کنند.

تجمع ضدواکسن، در ۲۰ آبان در قم برگزارشد. این افراد با راهپمایی و تجمع در مقابل دفتر مراجع قم مانند آیت الله جوادی آملی و آیت الله مکارم شیرازی خواستار آن شدند که این مراجع فتوای ممنوعیت تزریق واکسیناسیون اجباری را صادر کنند.

یکی از مدعوین و سخنرانان این تجمع ضدسلامت عمومی جامعه، فردی بود که مدعی است سالها در آمریکا اقامت داشته و اکنون به ایران مراجعت کرده، او مدتی پیش با راه‌اندازی صفحه‌ای در اینستاگرام اقدام به آموزش مطالبی سخیف در زمینه ترویج و تبلیغ چندهمسری کرده بود.
مدرس چندهمسری را بیشتر بشناسید
 میرزا علی حسینی، مروج چندهمسری که در روزهای اخیر تبلیغش در شبکه های اجتماعی پخش شده است، متولد و تحصیل کرده آمریکاست و هم‌‌اکنون با خانواده‌ای پرجمعیت ساکن مرند است.
 
وی دو همسر رسمی و دو همسر موقت و ۱۲ فرزند دارد که که چند روز قبل قصد برگزاری سمیناری در زمینه تکنیک‌های آموزش چندهمسری برای مردان در کرج را داشت که با مخالفت‌های گسترده مردمی جلوی برگزاری آن گرفته شد.
+6
رأی دهید
-82

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  یه تست انتی بازی ازش بگیرن میبینی فایزر هم زده. یعنی اینا اینقدر دروغگو هستن.
  3
  43
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۳
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  اگر قبول داشته باشه که خانمش هم چند همسر مرد داشته باشه فکر بدی نیست. عده ای همینطور دوست دارند که مرد و زن تو هم بلولند، احتمالاً خودش هم در چنین خانواده ای متولد شده.
  3
  58
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۸
  ۳۴
  DerTyp - سنندج، ایران
  عاشق کردن یک خانم ،یعنی مطالعه ی یک انسان و انجام دادن کارهای مورد علاقه ی من شخص به منظور تحت تاثبر گذاشتن احساسات و عواطف ان شخص. ،یعنی کلاهبرداری در جهت تضییع حق زن انسان و سو استفاده در جهت منافع شخصی. ابن خلاصه ی دین هاست.مخصوصا این آخری
  3
  17
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۹
  ۵۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک
  بهترین منفعت همون آخری بود که گفت، بازیای دسته‌جمعی.
  20
  9
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۴
  ۵۶
  ادوینو - گوالف، کانادا
  شما درستان را خوب یاد گرفتی از محمد پیغمبرتان .. مردم نون ندارند بخورند جودکار تراز اول شما دستفروش وعربها صف بستند برای پسرهای جوان ایرانی وتو از چند همسری صحبت میکنی هیچ جای تعجب نیست ،شما راست میگید که زن حقی ندارد در اسلام و مانند زباله ایست که مردان میتوانند هر چه خواستند بر سرشان بیاورند .... پیغمبرت که به بچه ۹ ساله هم رحم نکرد و بعد خدیجه حرمسرا برای خودش مهیا کرد.
  4
  19
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۹
  ۳۶
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  چند همسری دربین ادیان و فرهنگ بعضی ازکشورها وجود دارد . این به آن معنا نیست که فقط مردها چند همسر داشته باشند. در هندوستان زنها با چند برادر و حتی با پدر آنها بطور همزمان ازدواج کردند و وجود دارد. این یک واقعیت و در بین آنها جا افتاده است . هر چند در شهرها چنین چیزی نشنیدم . وقتیکه در روستاها مردم به نان شب خود هم محتاج میشوند ، وقتیکه کارو حرفه ای بجز کشاورزی نیست ، برای مخارج کمتر برای این قشرسخنی مضحک و ناگواری نیست . بجای سه خانواده و یا بیشتر همه باهم یک خانواده میشوند با خرج کمتر. حال شاید بپرسید پدربچه ای که بدنیا میاد چه کسی خواهد بود؟ اینرا حتما امثال فاطی و سروان حتما خواهند پرسید چون فکر آنها اینچنین است و برای اطلاعات آنها پدر خانواده ، پدر بچه را بنام هر کسی از برادرها و یا خودش نامگذاری میکند. هر جوری و هر روشی که خواستید زندگی کنید ، فقط شاد باشید و مردم آزاری نکنید.
  1
  5
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۱
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]. میگم یه بیلیارد تیمی باهات بزنیم؟
  0
  1
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۳
  ۶۶
  amir-amir - تورنتو، کانادا
  چندین دلائلى که این قر...ق آورد بچه هاى بیشتر٬ خانواده پر جمعیت٬ همبازى بیشتر٬ همه و همه در جهت توجیه کردن تن لش هوسبازش بود. تو اگر اصالت داشتى پیشقدم و بانى امور خیریه مى شدى براى بچه هاى کار٬ بچه هائى که به علت فقر ترک تحصیل مى کنند٬ بچه هاى بینوا که پوشاک و غذاى کامل ندارند٬ بچه هائى که مدرسه ندارند٬ چون که جمهورى اسلامى ورشکسته هر چه پول و ثروت مردم بوده هزینه سوریه و یمن ٬ و فلسطین و لبنان ٬ موشک ٬ آخوند کرده است.
  0
  9
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۷
  ۴۲
  kiarsh88 - تورنتو، کانادا
  خوب به چهره اش نگاه کنیم متوجه میشم بیشرافتی و زنا زادگی از قیافه اش سرازیر هست
  0
  9
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۱
  ۲۴
  Mobi1401 - استانبول، ترکیه
  چه دکانی باز کرده بابت این به اصطلاح کلاسها نفری ۷۰۰ هزار تومن هم میگیره.
  0
  9
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۱
  ۵۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک
  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. حقیقتش بازیایی که دست غرب در اونها بکار رفته، زیاد خوشم نمیاد. بیشتر گرگم ب
  2
  0
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۱
  ۵۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک
  . [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. گرگم به هوا، هفت سنگ، قایم موشک و مخصوصاً وسطی دوست دارم.
  2
  0
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.