حقایق صنعت پورن همراه با پورن استار آسیب دیده

+89
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا
  Of course . این برای پورن استار ها اتفاق می افتد بدیهی و واضحات هست
  13
  21
  ‌پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۳:۳۴
  ۳۱
  Stopmindcontrol - سائو پائولو، برزیل
  انسان مجموعه ای از تصمیمات در طول زندگی است. پس دیگران رو بخاطر تصمیمات غلط خود سرزنش نکن. اول یه آمپول به خود بزن بعد یک جوال دوز به دیگران. متشکرم.
  18
  37
  ‌پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۳:۵۸
  ۳۱
  grizzly - برلین، آلمان

  زر زیادی میزنه! خودش مواظب نبوده که مریض شده وگرنه زندگی عادی مردم در اروپا هم همینطوره به ندرت پیش میآد که زنی در طول زندگیش فقط با یک مرد بمونه و تعداد کسانی که با مردهای زیادی رابطه برقرار میکنند کم نیست! پس حالا باید هرکی رو تو خیابون میبینیم صورتش پر باشه از تبخال و زگیل و سفلیس یا مثلاً جنیفر لوپز و مدونا و بقیه هنرپیشه ها الآن باید معدن امراض مقاربتی باشند درثانی خودش اعتراف کرده قبل از ورود به این کار الکلی و معتاد بوده پس معلوم میشه این بوده که بقیه رو مریض کرده
  36
  7
  ‌پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۵
  ۴۳
  Omide por jalal - لس‌انجلس، ایالات متحده امریکا

  [::Stopmindcontrol - سائو پائولو، برزیل::]. یعنی‌ شما معتقدید که عوامل بیرونی در زندگی‌ِ انسان و تصمیم گیریهای او بی‌ تاثیر است ؟یعنی‌ مثلا " حکومتِ اسلامی " در به فساد کشیده شدن و بدبختیِ جوانانِ عزیز ایران بی‌ تقصیر است ؟ ضمنا این از انسانیت به دور است که بگوییم اگر کسی‌ از سر " احتیاج " تصمیم به خود فروشی بگیرد ، هر بالایی‌ به سرش بیاید ، حقش است ؟ بله انسانها پاسخگوئ عمل و تصمیماتِ خود هستند اما " فقط در شرایطِ عادلانه "! و همه انسانها ، بر خلافِ آنچه شما گفتید ، نسبت به هم و خوشبختی‌ِ یکدیگر مسئولند ! برای همین است که سعدی میفرماید : تو کز محنتِ دیگران بی‌ غمی ،، نشاید که نامت نهند آدمی‌ ! متشکرم !.
  5
  30
  ‌پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۴
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  پورنو می‌‌خواهید. توی حوزه علمیه. لیتر لیتر روغن بنفشه. من نگفتم این را ایرج میرزا ۱۰۰ سال پیش می‌‌دانست. روانشناسی هم که می‌‌خواهید تحلیل کنید. یک نگاه به امت بسیج. فکر می‌‌کند. چرا با چاقو .غمه به جان ملت افتاده و چادر زری خانم . این را دانشجو سال اول روانشناسی‌ یاد می‌‌گیرد.
  7
  12
  ‌پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۹
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  کاملا مشخص است که این صنعت که روسپیگری جلوی دوربین است این مخاطرات را هم دارد.
  0
  1
  شنبه ۸ آبان ۱۴۰۰ - ۰۱:۵۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.