ضرب و شتم رفتگر شهرداری خرمشهر توسط یکی از اعضای شورای شهر

عضو شورای شهر خرمشهر: درگیری این پاکبان با برادر بنده بوده و علت درگیری نیز توهین و ضرب و شتم مادر بنده توسط این پاکبان بود که با چوب جارو به مادر پیر من ضربه زد.

از صبح امروز تصاویر و فیلم‌هایی از زخمی شدن پاکبان خرمشهری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که در این تصاویر یک کارگر خدمات شهری خرمشهر از ناحیه چشم مورد اصابت قرار گرفته است.

به گزارش فارس، این پاکنان در حالی که با لباس خونی بر روی تخت بیمارستان قرار داشت عنوان کرد که به دست یکی از اعضای شورای شهر خرمشهر آسیب دیده است او علت این اقدام را مطالبه حقوق و بیمه معوقه خود عنوان کرد.

ایاد کیانی می‌گوید: چلداوی عضو شورای شهر خرمشهر به دلیل اینکه حقوق و بیمه خود را مطالبه کردم، به من حمله‌ور شد و از ناحیه چشم آسیب دیدم.
عضو شورای شهر چه می گوید؟
عادل چلداوی عضو شورای شهر خرمشهر اظهارات این پاکبان را تکذیب کرد.
وی در این رابطه اظهار کرد: بنده قویا اظهارات این پاکبان خرمشهری را تکذیب می‌کنم و برای این تکذیبه خود شهود دارم.

چلداوی افزود: در اصل درگیری این پاکبان با برادر بنده بود و علت درگیری نیز توهین و ضرب و شتم مادر بنده توسط این پاکبان بود که متاسفانه با چوب جارو به مادر پیر من ضربه زد.

عضو شورای شهر خرمشهر گفت: بنده در این درگیری حضور نداشتم و زمانی در محل حضور پیدا کردم که این ضرب و شتم صورت گرفته و برادر بنده به علت اینکه فحش‌های رکیک و ضربه خطرناک به مادرمان زده شده بود، با آن پاکبان وارد درگیری شد.

وی عنوان کرد: اکنون آن پاکبان از ما شکایت کرده و ما نیز به دلیل ضرب و شتم به مادرمان از او شکایت کردیم که البته به دنبال اصلاح ذات‌البین هستیم.
+82
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  توی جامعه بی رمق ما که شعور و اخلاق نم کشیده. آدمای هوچی گر و بی دانش در هر تنگنایی زنان رو سپر بلا , برای توجیه نادانی و خشونت خود میکنن. فوراً میگن که طرف به ناموسم توهین کرده .این واژه چرت و بی معنای ناموس بصورت سیستماتیک در تلویزیون و رادیو و جامعه آخوندی هر روز بلغور میشه. در درگیری خیابونی طرف آدم میکشه. می پرسن چرا کشتی؟ کشتم چون به ناموسم توهین کرد. چه توهینی؟ به ناموسم گفت: خانم کیف پولتون بازه. حالا این الدنگ هم برای توجیه خشونت خودش پاکبان اَزیز رو کتک کاری کرده , میگه به ناموسم توهین کرده یا مادرم رو زده. خُب اَگه ما مردا اینقدر پر رو و این واژه چرند ناموس برامون مهمه. تو مقابله مثل میکردی و ناموسش رو بر باد میدادی. چرا خون آلودش کردی؟جای گله نیست.همینجا بخصوص خیلی از خارج نشینان هر روز این واژه پوسیده ناموس رو در تقابل با بقیه دادوستد میکنن. پس ابلیس کجایی دست ما ایرونی ها رو بگیر!
  3
  33
  ‌پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۶:۳۷
  ۴۱
  Momiji - توکیو، ژاپن

  دستش بشکنه که این بیچاره رو به این روز انداخته . خاکبرسر اون قوه قضائیه و سیستم عدالت مسخره مملکت که اجازه میده هر ننه قَمَری در لباس و مشاغل دولتی هر غلطی که خواست بکنه!! عدالت حکومت اسلامی ، گند زد به هر چی عدالته !!
  12
  42
  ‌پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.