رقم نجومی موجودی کارت بانکی همسر عابدین‌خرم (استاندار سیلی خورده آذربایجان شرقی)

استاندار آذربایجان شرقی که سیلی خورد سردار عابدین‌خرم قبلا فرمانده سپاه عاشورا بود.

اخیرا ویدئویی از رقم نجومی موجودی یک کارت بانکی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده بود. این کارت متعلق به همسر عابدین‌خرم «ناهید حسین‌پور هیکل‌آباد» بوده که پس از خرید در فروشگاهی جا گذاشته بود.

موجودی این کارت ۶۷ هزار میلیارد تومان بوده که نشان از دزدی‌های کلان توسط این استاندار ولایت‌مدار دارد.
+140
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  sama128 - شیراز، ایران

  عزیزان سایبری امثال فاطی کماندو و.. محض رضای خدا وجدانا شما که فقط کارتان منفی دادن به نظرات درست هست وجدانا کامنت بگذارید دستاورد این نظام طی این ۴۳ سال چی بوده . دین ملت که هیچی مالیده شد توش آسایش ملت که گرفته شد رفت آزادی که هیچ عدالت که اصلا هیچ اختلاس دزدی آدم کشی فامیل بازی باند بازی ضد و بند بخور بخور کاخ نشینی مدیران صد در صد بیسواد از بین بردن سرمایه های این مملکت در همه زمینه ها . گرانی تورم بیچارگی ملت خودکشی طلاق بچه های کار فرار مغزها و ....... دستاورد مثبتی دیدید انصافا به جای رای منفی دادن بنویسید. چرا باید تو حساب زن یه سپاهی حتی خودش یه همچین رقمی باشه چرا واقعا کسی میتونه جواب بده !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  33
  105
  ‌چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۴:۱۶
  ۷۴
  hassan1326 - تهران، ایران

  کسی که سیلی زده این آشغال را بخوبی میشناخته است . ج.ا نمیتواند در این دوران در دراز مدت واقعیت ها را ماستمالی کند ، فقط میتواند در کوتاه مدت با کشت و کشتار و جو رعب و ارعاب افشای واقعیت را کمی عقب بیاندازد
  25
  103
  ‌چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۴:۳۹
  ۵۸
  naders - گوتمبرگ، سوئد

  اینها چنان غارتی گردن دها نسل بدی نمیتوانت جبران کند دیگر دیر شد برای برخواستن حالا حالش را ببرید چون نمیخواستید از حق قانونی یک انسان زنده برخوردار باشید. منتظر قیمتهای باشید. هر نان را صد هزارتومان بخرید. نزدیگ هست انروز نوش جانتان
  3
  96
  ‌چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۳
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  عجیب که امت سایبری در چنین مواقع همه لال می‌‌شوند. ۶۷۰۰۰ میلیارد تومان؟ تازه این آفتابه دزد امت ریش است. پس سروان. مسافر. رزمجو. میلیونر کجا هستید؟ وقت ندارید؟ عجله، زمان نماز است؟ یک عکس از پهلوی می‌‌گذارند. همه مثل جن بوو داده. ظهور می‌‌کنند.انگار که خداوند این‌ها باتون الکتریکی به آنجا مبارک فرو کرده. عکس پهلوی .شوک ۲۰۰ ولتی برقی. آاخ آاخ آاخ. اگر همه این چیزها .که به پهلوی ربط می‌‌دهند. به توان ۱۰۰۰ بالا رویم. ضربدر ۱۰۰۰ میلیون کنیم. نتیجه در خودش دوباره ضربدر کنیم. نتیجه آن را در مقابل فساد امت ریش قرار دهیم. پهلوی گاندی است. امت ریش. مخلوطی. از چنگیز. هیتلر. استالین. ماکیاویلی. ایوان مخوف و شیخک. خدایا .می‌ خواستی‌ چه را ثابت کنی‌؟ با آفریدن این امت ابله؟ به ریش ما بخندی ؟ تفریح اون بالا نداری؟ اخر مگر می‌‌شود .این همه حماقت ؟
  6
  44
  ‌چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۸
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::sama128 - شیراز، ایران::]. شما چقدر امیدوار هستید. که این امت ریش پاسخ شما را دهند. یک دوست محترم از نروژ داریم که معتقد. این‌ها هم بخشی از ملت ایران هستند. باید با آنها بحث کرد. تا به اشتباه خود پی برند. ولی درک کرد. انگار گاز گرفتن سنگ است.هرمان هسه می‌‌گوید .انسان باید همیشه غیر ممکن را تکرار کند. تا ممکن شود. زبان بسته امت ریش را نمی‌‌شناخت. در نزد یک انسان معمولی‌ چیزی به اسم غیر ممکن وجود ندارد.ولی انسان.نه یک موجود داغون.بی‌ هویت. بدون اندیشه،که از ترس همیشه بر روی کمر می‌‌خوابند. ترس از این .اگر بر روی پهلو خوابند.مغز نخودی، از گوش بیرون آید.فرق امت ریش با ملت مثل شکستن و نشکستن است.تفاوت اصلی بین چیزی که ممکن است بشکند و چیزی که شکستن آن غیرممکن است این است که هر چیزی که شکستن آن غیرممکن است، اگر شکسته شود، معمولاً جدا کردن یا تعمیر غیرممکن است.
  7
  13
  ‌چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۴
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  در رابطه سخن دوستِ والا مقامم باید عرض کنم. اگر هم بنده گفته ام با این قشر جماعت باید بحث کرد , منظورم اینه چون این آمیب ها وجود عینی دارن. چون مشکل ما از همین پارازیت هایه. طرف حساب ما یک آلمانی نیست. منطق زور و فحاشی که جواب نمیده. اَگه اصلاح شدن چه بهتر! نشدن هرکه به سمت خودش تا روزی جوابگوی عمال خودشون باشند! حالا یک پرسش از جنابعالی دارم « بالا غیرتاً آیا یکبار هم دیدی که من با این اقلام جنس ها بحث و کَل کَل بکنم؟» چون میدونم هیچ نتیجه ای نداره. «ولی آیا روزی هست شما با جناب سروان و رزمجو میلیونر و مسافر و بقیه همفکری هاشون کَل کَل و بحث نکنی؟» حالا صادقانه بگین کی با اینها بحث میکنه. بنده یا شما؟ اَگر چنانچه جنابعالی احساس کردین که بحث شما با اینها نتیجه ای داد , به من هم بگین تا یارتون بشم؟!
  0
  15
  ‌چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۷
  ۳۱
  tiger.man - آخن، آلمان
  [::sama128 - شیراز، ایران::]. بعضی ها اینقدر خفیف و بی شرف هستند که دمشان را برای فقط برای کسی تکان میدهند که مشتی استخوان حتی اگر فاسد و پوسیده باشد برای انها پرتاب کند. مهم همون استخونه هستش نه بیشتر. توقع شما از چنین انسانهایی مثل از یک دریوزه گری توقع داشته باشید که برایتان فیزیک کوانتومی را برایتان شرح دهد که حتی هایزنبرگ میگوید فهم و شرحش برای من سنگین است. محاله جانم
  0
  7
  ‌پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۵
  ۳۱
  tiger.man - آخن، آلمان
  تازه این یکیشه و در لایه های حاکمیت در لایه سوم و چهارم قرار داره. بقیه را خدا میدونه. یعنی ادم چقدر باید بی شرف باشه که این چیزها را میبینه وضعیت فلاکت بار مردم را هم میبینه ولی دفاع و توجیه میکنه.در تاریخ هیچ ملتی در هیچ جای دنیا این حجم از بی شرفی نه وجود داشت نه بعد از این بوجود خواهد امد. به قول امام حسین اگر دین ندارید لا اقل ازاده باشید. دین که ندارید ازادگی هم صفت شما نیست سنگ چه را به سینه میزنید. والله ان استخوان پوسیده و اغشته به خون ارزش این حرامزادگی را ندارد.
  2
  4
  ‌پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.