واکنش نماینده گرگان به افشای درخواست استخدام دخترش در وزارت نفت

این یک دسیسه و توطئه است .چگونه یک نامه محرمانه از سیستم وزارت نفت خارج شده است؟
+12
رأی دهید
-106

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۷
  اصحاب کهف - کلن، آلمان

  دلم میخواد کله مردم رو یکی یکی بکنم وقتی هرروزه میبینم که با چه بیخیالی و ترس و حماقتی ، خودشونو بدبخت و بازیچه همچین ا.ل.ا.غ های بیسواد دزدی کردن دم هم نمیزنن...آخه آدم نیمچه عاقل حتا کدوم احمقی عنان کار و زندگی و داروندارشو میده دست همچین گدازاده هایی؟مردیم از حرص
  23
  68
  یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۳
  ۴۶
  حق گو لندن - لندن، انگلستان

  اره ارواح‌ننت . کی بوی کی بود من نبودم‌. اره من کاری کردن نه تو . چرا منو استخدام نکردن پس؟ مثل سگ دروغ می گوید . همه اغا زاده ها اینطوری هستند در ایران . حالم از حرف زدنش بهم می خورد .
  3
  62
  یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۴
  ۳۹
  sama128 - شیراز، ایران

  این دولت هم که با خالی بندی مبارزه با فساد آمده فکر کرده میتونه ملت را با این حرفهای صد من یک غاز خر کنه همین فردی که مثلا استاندار شده زنش همونی بود که توی حسابش ۶۷  هزار میلیارد تومان پول بود به اسم ناهید حسین پور هیکل آباد. بابا این سیستم فاسد فاسد از  دم درست بشو نیست ملت کلی از فساد تو اینستاگرام اطلاع میدن چیزی که خود رئیسی و مثلا اژه ای گفتن که ما رسیدگی میکنیم و کامنت ها را میخونیم اصلا و ابدا اگه بخونن تازه خیلی ها را تو بلک لیست هم میگذارن کامنت هاشون دیده نشه اینها هر چی میگن چاخان و دروغ مبارزه با فساد و .. دروغی بیش نیست گرانی و تورم روز به روز بیشتر و فساد و رانت و ضد و بند بخور بخور هم همینطور .کلا این سیستم فاسد عاسق فساد چون اگر فساد نباشه پس چطور بخور بخور بتونن بکنند. یکی از مراکز فساد وزارت کار که هر وزیر با وعده مبارزه با فساد رای اعتماد الکی از مجلس میگیره بعد که سر کار آمد تازه با فاسدین هم کاسه و هم پیاله میشه ده بخور بخور بخور.
  10
  34
  یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۹
  ۳۹
  sama128 - شیراز، ایران

  گفته شده به تمام وزارتخانه ها بخصوص وزارت کار که خبری اخباری در خصوص فساد بخصوص رانت بخور بخور دزدی فساد اخلاقی و ....‌اطلاع رسانی شد ماست مالی کنید پیگیری نکنید توی اینستاگرام هم اصلا نمیخواد دقت بگذارید بخونید اگر هم توی اینستا دیدید کسی سیرش هی اطلاع میده تو بلک لیست ببرید تا کامنت هاش قابل رویت نباشه.بله این نحوه مبارزه با فساد با شو مضحک و مسخره از دم شر و ور و دری وری .
  10
  33
  یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۶
  ۳۹
  paksan - ایران، ایران
  حتما کار آمریکا و اسرائیل هستش! توطعه برای چی؟ خلاف و دزدی و زدویند شماها نکنه شده امنیت ملی؟ خودتون قانون گذارید و خودتون برای خودتون قانون نوشتید که کسی حق نداره بدونه اموال شماها چی بوده خوب اینم قانون کنید خخخخ الان توپ تو زمین رئیسی هستش که ادعای مبارزه با فساد و از این تبلیغاتش گوش همه رو‌ پر کرده حالا چشم همه به این عاقاست که این دم خروسی که زده بیرون رو چیکار میکنه آیا مرد هست که وزیر نفت رو اخراج کنه؟ مبارزه با فساد یعنی این نه اینکه یه عده مردم و سرمایه دار رو‌بگیرید و اموالشون رو غارت کنید و اعلامیه بخونید که مبارزه شد.
  0
  7
  یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۲
  ۳۷
  babak iran5i - تهران، ایران
  هرچه میکشیم هنوز از کردا ر نا بخردانه دهاتی ها میکشیم یک روستائی هست نزدیک شهسوار روستائی بنام رود پشت زمان انتخابات رئیسی / ازیکیشون پرسیدم در رای گیری شرکت میکنی برای رئیسی /جواب احمقانه ای داد /گفت بله پسرم سال دیگه میخواد بره مدرسه شناسنامه مون مهر داشته باشه !!
  0
  3
  دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.