دختری شلوار تتلو را وسط کنسرت پائین کشید + درگیری و شکسته شدن گیت سالن کنسرت

درگیری و شکسته شدن گیت های سالن کنسرت امیر تتلو
+15
رأی دهید
-220

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  من و تو باهم - لندن، انگلستان

  هم خودش هم طرفدارانش همه وحشی و لاشی آدم حالش بهم میخوره
  18
  370
  شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ - ۰۵:۳۱
  ۳۷
  kakolzari - لندن، انگلستان

  خدایا شکرت که این گوساله و فواحش اطرافش در ترکیه گیر میکنند و اینطرف راهشان نمیدهند وگرنه ما از خجالت میمردیم
  10
  278
  شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۲
  ۵۵
  انا بیطرف - فسا، ایران

  کار خود کثافتشونه و از قبل برنامه ریختن. چقدر قیافش چندش اورتر شده. ابروی هر چی هنرمنده را برده. خاک بر سر ادمایی که الگوشون این احمقه
  11
  277
  شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۳
  ۳۷
  ایرانی دبش - تهران، ایران

  لعنت بر آخوند !! این ترک‌ها چه حالی می‌کنن خدا به کجا رسیدیم رفتار این ادامها ربطی به آخوند نداره دوستان عزیز ۲۵۰۰ سال قدمت ایران
  23
  131
  شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۹
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  یک مشت لش و بی ابرو که حتی شهرنوئی ها هم شرم داشتند که چنین رفتار کنند.
  4
  160
  شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۰
  ۴۵
  حمید اندیشه - لندن، انگلستان

  این و ترامپ پدیده هایی هستن که باید مطالعه بشن که چگونه تونستن با چنین رفتار و اخلاق و تفکرات بشدت نفرت انگیز و به معنای واقعی بد اینهمه آدم رو بکشونن؛از فضای مجازی تا سالن‌های کنسرت و خیابون!..
  26
  80
  شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۳
  ۴۱
  Momiji - توکیو، ژاپن

  کنسرت نه ، لاشیخونه !!!
  44
  136
  شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۲
  ۳۲
  Yasharrr2232 - استانبول، ترکیه

  شلوار در آوردن که جزو شو و نمایش بود. گیت شکوندن و بی نظمی هم بخاطر اینه که ایران بسته هست و این چیزها ممنوعه برا همین جوونها جو‌گیر میشن و اینکارها میکنند.از این قبیل زیاد پیش میاد این تازه چیزه خاصی نبود مثلا چند سال پیش کنسرت یه گروه آمریکایی برا اولین بار تو بنگلور هند بود و ما اونجا بودیم و بلیط داشتیم دقیقا همینجور هجوم و گیت رو شکوندن و دعوا و بزن بزن و کنسرته کنسل شد.تمام منطقه بعدش آشوب و پر آشغال کردن.یا همین چند ماه پیش فینال جام اروپا تو انگلیس با ایتالیا ویدیوهاش رو ببینید چه وحشی بازی موقع ورود به استادیوم میکردند کتک‌کاری و از دیوار بالا میرفتن برند تو.
  12
  81
  شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۳
  ۲۹
  agha_ehsan - تهران، ایران

  تیترت غلطه . دختری درنمیاره . یه حرکت از قبل برنامه ریزی شده بود برای حاشیه سازی
  26
  100
  شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۵
  ۴۷
  Kumasi - هرتسلیا، اسرائیل

  چه به روز جوانان ایرانی آوردند که یک لات بی هویت شده الگوی آنها..!!! این یورش بخاطرتماشای کنسرت نیست چراکه ازاصل فردخواننده جایگاه وردیفی درمیان خوانندگان صاحب سبک ندارد، بلکه بدلیل رویکرد جوان ایرانی به سمت پوچی وبی قیدی است. درواقع آنچه که تتلو آنرا ارائه میکند خواستگاهش درمیان پسران ودخترانی است که جامعه هیچ جایگزین وتسکینی برای تخلیه هیجانات آنان ارائه نداده وطبیعی است که به کنسرت چنین هرزه ای پناه برده اند. تتلو خودش هم بخوبی میداند که بلیط چه روضه ای را فروخته! فقط آنچه که معلوم نیست سرنوشت جوان ایرانی است......
  13
  86
  شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۱
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  بهتره جوگیرنشیم کاسه و کوزه ها رو برسر فرعییات خورد نکنیم .نه تتلو مقصره .نه هواداراش. عامل اصلی محدودیت ها و ممنوعیت ها صاحبان دین در ایران اشغال شده هستن. این حرکات سیگنالی به رژیم اسلامیه که درعین نفهمی , باید بفهمه که محدودیت نتیجه عکس داره. در ضمن اینگونه شلوغی ها و درب شکستن ها و ریختن اشغال و درگیری دراینگونه کنسرتها که مخصوصا جوانان طرفدارشن , یک چیز عادی محسوب میشه. من از این بدترش رو بخصوص در ایتالیا دیدم. چرا جوون ما با این همه فشار اقتصادی پول خودش رو در بازار ترکیه بریزه و خسته و کوفته برای اینکه ۲ روز آزاد باشه , این هم سختی رو تحمل بکنه؟ آیا اَگه رژیم شاه بود اینگونه اتفاقات رخ میداد؟ بنظرم نه تتلو و نه هواداراش تاریخ ۲۵۰۰ ساله رو خدشه دار نکردن. چون همه و دنیای مدرن و غرب اینگونه مسایل رو میدونن و می بینن .ولی اون کسی تاریخ ایرانییت رو بدنام میکنه , که هم فرق سر خودش رو میشکافه و هم کودک خردسالش رو. برای امام حسین به خودش زنجیر میزنه و خون آلود میشه. پس بهتره سخت نگیریم و این گونه حوادث رو به یک دهن کنجی به دین و رژیم به فال نیک بگیریم. بگذاریم چند روزی خوش باشن.
  25
  47
  شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۴
  ۵۱
  کورش کبیر1111 - شیراز، ایران

  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::] بی اصالتی بی فرهنگی بی شخصیتی چکار به دولت و مملت داره چرت به هم نبافید خسته شدیم همه چیز رو به هم ربط میدید.
  21
  44
  شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۴
  ۵۹
  Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان

  کمبود و بی فرهنگ به معنای واقعی کلمه!!!
  4
  51
  شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۲
  ۳۱
  Dermis - لندن، انگلستان
  [::کورش کبیر1111 - شیراز، ایران::]. [::Kumasi - هرتسلیا، اسرائیل::]. الان تمام اکثر دنیا جوونها جذب این فرهنگ و موسیقی هیپ هاپ و رپ شدند،که بنظر شخصی من چیز مرخرفیه و کل لایف استایل و culture این نوع خواننده ها و سبک همینجوره فحش دادن و حرکات چیپ و مصرف مواد و سکس آزاد و حتی تیپ و لباسشون برای بقیه زننده و توهین آمیزه و موزیک هم همش دکلمه و اشعار اعتراضی و فحش ،این سبک و هواپاراش کلا همینجورند.خیلی گنگ ها و گروههای خلاف هم توشون هست،تو‌همین انگلیس هم فراوونه.نمیدونم چرا شماها گیر دادین به این مورد انگار اصلا در جریان نیستید.حالا چون ایران کنسرت و اجرا ممنوعه اینها میرن ترکیه و یکم بیشتر جو گیر میشند،مسئولین کنسرت باید مامور بگذارند و نظم و امنیت رو برقرار کنند.هیچ جای دیگه هم اگه کنسرت hiphop و رپ باشه،مخاطبین مثل جنتلمن رفتار نمیکنند والا!
  14
  11
  شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۵
  ۳۱
  Dermis - لندن، انگلستان
  بنظر میاد خیلی از کاربران تصورشون از کنسرت محدود به کنسرتهای اپرا که با لباس مجلسی میرند و یا کنسرتهای ابی و همایون شجریان و یا امثال خواننده های با وقار پاپ هست.این کنسرت hiphop و رپ هست که کل فرهنگش همین اعتراضی بودن و فحاشی کردن و دکلمه های تند و رکیک انتقادی هست. من هم خوشم‌نمیاد،اما قرار نیست همه جی مناسب همه باشه! ربطی له ایران نداره این نوع موسیقی همه جا فرهنگ مربوط بهش همینه.
  19
  8
  شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۰
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::کورش کبیر1111 - شیراز، ایران::] قصد ندارم با لِ وِل خودتون جوابتون رو بدم. ولی خودتون نمونه ای از بی فرهنگی هستی که با مخاطب خودت (بنده) اینطوری حرف میزنی. چرا نمی پرسیم علت این هم دغدغه بخاطر چییه؟ کی اینها رو درست کرده؟ آیا در زمان شاه این جوونها مجبور بودن برن ترکیه؟ چرا ترکها و اعراب به کشورهای دیگه برای کنسرت نمی روند؟ فرهنگ بدون آزادی بدرد آخوند میخوره و قشر متعصب. اصالت هم یک چیز دهان پر کنی هست , که پس از اومدن آخوندا اَصالت هم ملا خور شد.
  11
  28
  شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۴
  ۴۷
  ab5534 - هلسینکی، فنلاند

  اونایی که رفتن کنسرتش همشون از قماش خودشونن
  2
  40
  شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۷
  ۴۷
  Kumasi - هرتسلیا، اسرائیل
  [::Dermis - لندن، انگلستان::]. چرا خوب نمیخونی ؟ کم سوادی که نیستی ولی بی دقتی .امیدوارم در زندگی روزمره بیشتردقت کنی و کمی هم مطالعه برای بالا بردن سطح معلومات عمومی رو بهت توصیه میکنم. بازهم عرض میکنم سواد ابتدایی خواندن و نوشتن دارید ولی افسوس جنبه عمومی معلومات شما خیلی خیلی ضعیفه....
  6
  12
  شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۵
  ۳۱
  tiger.man - آخن، آلمان
  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. از این دست اتفاقات همه جا میافته طبیعیه. همین اتفاق و بدترش هم تو نسرت های امریکا و اروپا افتاده نمونش کنسرت معروف گروه the door فکر کنه دهه هفتاد یا هشتاد. اما نکته اینجاست که مردم هیچکدوم از این کشورها ادعای فرهنگ و اصالت و نجاتشون فلان خرو پاره پوره نکرده. همین دختری که بهر دلیل و هدفی شلوار اینو در اورد نیم ساعت باش بشینی بات از تاریخ و اریایی و کوروش و دار و دستش صحبت میکنه.
  6
  13
  شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۰
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  اَگه شهامت داریم دنبال علتها بگردی , نه حمله به شاخ و برگها. این نسل با داریوش و قمیشی و ستار حال نمیکنه. انتظار موسیقی کلاسیک و بتهون و یوهان شتراوس رو از این قشر نداشته باشیم. سبک و طرفدارای این موزیک اینجوری حال میکنن! آخوندا چوب حراج زدن به اساس و پایه ایران نه اینها. تلاش بکنیم از تنگ نظری دربیاییم. سلیقه خودمون رو به بقیه غالب نکنیم. آخوندها میخان این نسل پای شبهای دعای کمیل بنشینن. ما چی میخاهیم؟
  10
  10
  شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۱
  ۳۱
  Dermis - لندن، انگلستان
  [::Kumasi - هرتسلیا، اسرائیل::]. ببین عزیز جان،خودت برو کامنت خودت رو بخون فکر کنم یادت رفته چی نوشتی.من نه هیچ علاقه ای به تتلو دارم و نه از این جوانکهای طرفدارش حمایت میکنم و نه اصلا علاقه ای به این نوع موزیک دارم! حرفم دقیقا درسته! شماها اومدین میگید چه به روز جوانان ایران اومده که این بابا شده الگوشون و چرا اینکارا میکنن! خب این دقیقا نشون میده تو باغ نیستین دیگه! شما برو تو هر کشور دیگه مخاطب موزیک رپ ببین چجوری اخلاقیاتشون و خواننده های رپر چجور شخصیتی دارند و چه اشعاری میخونند! بعد بیا با تعجب به اینها گیر بده! تو تمام آهنگهای این سبک فحش دادن و بی ادبی هست چون موزیک و سبک زندگیش اعتراضی هست و برای یک گروه سنی و اجتماعی خاص جذاب هست.قرار هم نیست همه خوششون بیاد.
  5
  11
  شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۵
  ۳۱
  Dermis - لندن، انگلستان
  دقیقا همونجوره که فکر میکردم،ایرانیهای پا به سن گذاشته که تنها تصورشون از کنسرت و موزیک قر دادنهای آقاسی و اندی و مردم با لباس مجلسی و شب هست به سبک ماباره های قبل انقلاب و یک نوع موزیک که همه جامعه یکسان گوش بدن. این موزیک رپ هست.برید دردبارش یکم تحقیق کنید،و درباره شرایط کنسرتهاش و رفتار و اشعارش بعد بیایید ناله نفرین کنید چرا اینها اینکارا میکنن! و وای فرهنگ ایران چی شد و وای به حال جوانان این حرفهای خاله زنکی بی ارزش.چراش به این دلیل هست که شما از دنیا بی خبر هستین و نمیدونید صد جور مزیک هست برای اقشار مختلف و قرار نیست همه یک چیز بپسندن و همگانی باشه.در ضمن من خودم شخصا هیچ علاقه ای نه به تتلو دارم نه به این نوع موزیک ولی نمیام فضولی کنم تو کار دیگران.
  13
  8
  شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۲
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::tiger.man - آخن، آلمان::] رفیق:کبر و غرور و منم منم جزیی از زندگی ما شده. همیشه دوست داریم سر هر تنگنایی , چک بی محل به حساب کوروش و غیره بکشیم. صحبت از اصالت میکنیم. در صورتی که اصالت یک چیز خنده داریه. چرا نمیخاهیم قبول کنیم دنیا دنیای کشور لوکزامبورگ و لختاین اشتاینه . ما با هیچکس حال نمیکنیم. ابی میخونه بهش حمله می کنیم. گوگوش رو فحش و تهمت بهش میزنیم. ساسی مانکن خدیجه رو خوند غوغا بپا شد.گلشیفته اونجور. تتلو هم اینطور. توی این صحنه تازه تتلو شورتی داشت.اَگه اشتباه نکنم شاهین نجفی با کل گروهش لختی اومدن روی صحنه. بنده طرفدار آهنگهای شاهین نجفی هستم. مخالفتی با تتلو ندارم. اَگه اسلو بیاد خونوادگی به کنسرتش میرم اَگه هم شورتش رو دربیاره برای من بغرنج نیست.ولی اَگه شهره(با احترام) بیاد نمیرم. راجع به اون دختره که شلوار تتلو رو آورد پایین (که جزیی از برنامه بود) اشاره کنم.هیچ بعید نیست دختره خارجی باشه.تازه اَگه هم ایرانی باشه هیچ فاجعه ای رخ نداده.نه ربطی به کوروش داره و نه داریوش. همونطور که خانمها برای ما هیچ محدودیتی تنظیم نمی کنن.پس چرا ما دخالت کنیم .شنگول باشی
  6
  11
  شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۴
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::Dermis - لندن، انگلستان::]. عزیزم تصور پا به سن گذاشته ها درست است. یعنی به اسم کنسرت تمام کارها مجاز است؟ چگونه است بجای صندلی تختخواب بگذارند و ضمن مصرف مواد مخدر هر کسی با کسی که دلش خوست مشغول شود؟ نسل بی هویت امروز به سیم اخر زده است. بعلت پوچ گرائی دیوانه شده است. در قدیم هم پوچ گرائی بود ولی معمولا بصورت عرفان و هنر بیرون میزد. اتفاقا من خودم یک نفر پوچگرا هستم ولی هرگز خودم را به لجن نکشیده ام تا بی اعتباری دنیا را تحمل کنم
  10
  16
  شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۰
  ۳۱
  Dermis - لندن، انگلستان
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. این حرفها درست! ولی باید آزادی بیان تو هنر و موسیقی باشه همونجور که در تمام کشورهای متمدن هست.نمیشه که با دیکتاتوری و ممنوع کردن جلوی یک نوع موزیک و جریانش رو گرفت چون ما نمیپسندیم.صد سبک موسیقی وجود داره قرار نیست همه این رو ببیننند.اکثر این افراد هم سنین نوجوانی اوایل جوانی هستند حال و هوای این میطع سنیه و چند سال بعد تمام اینها تبدیل به خاطره ای دور میشه و تمام!
  8
  4
  یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۳
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::Dermis - لندن، انگلستان::]. اگر معنی ازادی به اعتبار شما اینست که مثلا وسط یک چهارراه دو نفر همدیگر را پسندیده و جلوی انظار عمومی دخول کنند و یا سر هر چهارراهی توی پیاده رو شیشه بکشند و قانونی هم نباید باشد نگاه من با عینک شما عوض میشود اما معنای ازادی بی بند و باری نیست
  5
  7
  دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۳
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::Dermis - لندن، انگلستان::]. این نسل عاصی است. تمام مذاهب و مکاتب را پوچ می بیند . مذهب که فقط یک صورت است و عمق ندارد. تشت بی اعتباری چپولیسم هم با سقوط شوروی به زمین افتاد. حالا گرفتار بی اعتباری دنیا شده و این را شاید راهی برای تخلیه ی احساساتی دیده که دارد ازارش میدهد.
  6
  8
  دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۸
  ۴۸
  Gire3Pich - هامبورگ، آلمان
  چرا وقتی‌ این حرکت را در فرهنگ‌های دیگه میبینیم خیلی‌ هم به به چه چه می‌کنیم به ما رسید بده؟ در موسیقی باید همه جور سبک و شکل باشه اتفاقا خیلی‌ هم نو آواره هنجار شکن تا کی‌ بریم کنسرت ابی هی‌ بگه وقتی‌ دلگیری تنها بقیشو بقیه جواب بدن یا بریم موسقی سنتی‌ ۶ نفر عین جنازه بیان بشینن‌های های کنن همه چیز باید باشه دامش گرم
  0
  0
  ‌سه شنبه ۱۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.