اعتراض مسافران هواپیمایی کاسپین به پُر کردن تمام صندلی های هواپیما

هواپیمایی کاسپین ساعت 23:10شامگاه پنجشنبه با یک ساعت تاخیر حرکت کرده و فاصله اجتماعی رو رعایت نکرده است.

تمامی صندلی‌ها پُر شده است. به اعتراضهای مردم هم اهمیت ندادند. بلیط هواپیما رو یک میلیون و پنجاه و نه هزار تومان خریدم ولی بدون رعایت پروتکل‌های بهداشتی و کرونایی پرواز کرد. قیمت بلیت‌ها رو حداقل پنجاه درصد بیشتر حساب می‌کنن به خاطر فاصله گذاری کرونا ولی عملن هیچ شرکتی رعایت نمی‌کنه.از ماه گذشته محدودیت ها برداشته شده و با کل ظرفیت بلیط میفروشن. فقط مختص به کاسپین نیست.
+44
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۶
  حق گو لندن - لندن، انگلستان
  چرا کسی در انگلیس به ایزی جت و رایان ایر که تا خرخره پر می کننند و برای یک ساک دستی هم ۴۰£ می خواهند اعتراض نمی کند ؟ البته که دراکولای ایر لاینها بیدار شدند‌و در حال مکیدن خون‌مسافران‌هستد مانند قبل کرونا .
  3
  16
  جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۱
  ۴۱
  کاترین - لندن، انگلستان
  [::حق گو لندن - لندن، انگلستان::]. وای دقیقا . من تابستون با رایان ایر از انگلیس سفری به اسپانیا داشتم. هم سفر رفت هم برگشت تمام صندلی ها پر بود. برای اینکه چمدون به بخش بار بدی باید هزینه اضافی بدی برای اینکه داخل هواپیما حتی آب یا چای بخوای باید پولش رو پرداخت کنی همه چیز پولیه اما فاصله اجتماعی رعایت نمی شه. نمی دونم چرا ایرلاین های اروپایی که روی کوید و رعایت پروتکل ها سختگیر هستن چرا در مورد داخل هواپیما سختگیری نمی کنن؟ فقط از مسافرها می خوان ماسک بزنن! وقتی اینجا اینطوریه از ایران چه انتظاری می شه داشت؟
  0
  15
  جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۵
  ۴۶
  حق گو لندن - لندن، انگلستان
  [::کاترین - لندن، انگلستان::]. دقیقا درست می فرمایید . من با ایزی جت رفتم پالما. می گوید کیف دستی در هوا پیما می خواهی ببری باید ۴۰£ بدهی . پروتوکل که اصلا ندارند ، چه در صف ایستادن چک این چه در سوار شدن . فقط می گوید پول بده . به طرف گفتم شرایط افغانستان بهتر از اینجاست . فعلا که اینگلیس احمق از نظر کووید کیس در بدترین شرایط دنیا است . همشم بخاطر پول است .
  0
  10
  جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۷
  ۴۱
  دیارکو - قره تپه، آذربایجان
  نق زدن و ناراضی بودن از همه کس و‌همه چیز از خصلت زنان است کاریش هم نمیشه کرده ذاتشون اینه
  11
  8
  جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۶
  ۴۱
  کاترین - لندن، انگلستان
  [::دیارکو - قره تپه، آذربایجان::]. یکی هم پیدا شده به این وضع اعتراض کنه مساله رو جنسیتی می کنین؟! الان اگه یکی از مسافرهای مرد اعتراض می کرد شما مشکلی نداشتین؟ سعی کنین به جای نگاه جنسیت زده و توهین آمیز به اصل قضیه فکر کنین.
  1
  7
  جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۲
  ۴۱
  دیارکو - قره تپه، آذربایجان
  چشم هر چی شما بگید
  2
  4
  جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.