سخنرانی کمتر شنیده شده ای از صدام حسین درباره خمینی و جنگ

+116
رأی دهید
-22

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۱
  tiger.man - آخن، آلمان

  بعد تو خاومیانه شده قصابی. کاش در کنار شجاعتت کمی عقل و سیاست داشتی نه یه دندگی و حماقت. التماس شاه کرد که ترتیب خمینی را بده همانطور که من ترتیب همفکرانش را در عراق دادم. گفت الان چند ده نفر را اعدام نکنی فردا میلیونها نفر قربانی و جهانی به اتش کشیده خواهد شد ولی کو گوش شنوا.
  12
  108
  ‌پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۹
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  فکر کنم.هر جا که هستی. از خوشحالی مدام بشکن می‌‌زنی‌.تنها یک کاره یک مملکت بودی.در دنیا.که مردی .ولی بعد از مرگ ایران را فتح کردی.رهیس مجلس عراقی. رهیس بسیج عراقی. رهیس مصلعت نظام عراقی. ۵ میلیون بسیجی‌ هم که .که در مشد و قم آماده .هر آرزو برای مردمت اجرا کنند. هم زیارت. هم بیاریم؟ در حال حاضر هم.که توی سر سگ بزنی‌.سید تولید می‌‌کند. دیگر چه می‌‌خواهی‌؟ انگشت شست به امام ما نشان بده . و بگو . دیدی امام؟
  23
  65
  ‌پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۷
  ۵۱
  Akhond zed Iran - توکیو، ژاپن

  خمینی نه تنها دخالت کرد در امور داخلی عراق و تحریک کرد شیعیان عراق را برای انقلاب علیه صدام و در نهایت سبب شد عراق به ایران حمله کند بلکه باعث شد شیعه و سنی در همه جای جهان خصوصا در خاورمیانه و هند و پاکستان و افغانستان علیه هم قرار بگیرند. روحش قرین عذاب و فشار.
  32
  123
  ‌پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۰
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  به خاطر دو بی شرف هرزه (صدام و خمینی) که هر دوشون هم گور به گور شدن و به درک واصل شدن، ده ها هزار ایرانی به زیر خاک رفتن..چه جوونهایی رو تو ایران از دست دادیم، آخه بچه ۱۳ یا ۱۴ ساله چه درکی از تفنگ و جنگ داشت که مغزشون رو شستشو دادی و فرستادی برن زیر تیر و خمپاره! چه زنان و کودکان بی گناه و مظلومی تو این مملکت به خاک و خون کشیده شدن و الان نوه خمینی داره تو کانادا با مردان غربی تو دیسکو لاو میترکونه و اون یکی نوه اش از بس خورده که اندازه خرس شده..
  153
  133
  ‌پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۸
  ۵۰
  bachchetehroon - ونکوور، کانادا
  واللاه هرجور حساب کنی سگ صدام جنایتکار به بابای خمینی شرف داشت.
  2
  18
  جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.