رکورد جدید علیرضا دبیر در همکاری با بازجو-خبرنگار اطلاعات سپاه

علی رضوانی مجری برنامه بدون تعارف با حضور در خانه کشتی پای درد دل و صحبت‌های علیرضا دبیر رییس این فدراسیون نشست.
 
مجری: یک بحث دیگری هم که مطرح بود می‌گفتند که علیرضا دبیر چقدر اعتقاداتش را وارد تشک کشتی می‌کند و از آن صحبت می‌کند و داشتند در این زمینه شما را نقد می‌کردند؟

دبیر: افتخار می‌کنم، همه عالم فدای حسین، فدای اهل بیت، ما اصلاً برای همین آمده ایم، چرا خجالت می‌کشیم بگوییم، از فضای مجازی می‌ترسیم، از چه می‌ترسیم، عجیب است یکی از قهرمانان می‌گوید چرا اهل بیت را آورده اید در کشتی، حسین رضازاده را یادتان هست که می‌نوشت یا ابوالفضل چه حالی می‌کردیم، الان حسن یزدانی نوشته یا علی، قیمت ندارد این کار، از چه می‌ترسیم باید بگوییم.
+27
رأی دهید
-203

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۹
  Lincoln - کورنوال، انگلستان

  الدنگ حال بهم زن،اگه این همه دری وری به هم نبافی که نمیشه شد رییس فدراسیون و یا اصلا امکان نداره مسابقه ایی برد. آخه علی و اهل چادرش (بیت پوشالی) چکاروشون به کشتی؟ همه اقشار جامعه غرق در خرافات و نفهمی کردن
  13
  227
  ‌پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۷
  ۴۷
  اصحاب کهف - کلن، آلمان

  هر ز.ر.ی میخوای بزن همونکه بعد کشتی‌ سر تیلور رو بوسید و بغلش‌کرد،چشمتون رو درآورد...پاچه خوارای دوزاری
  13
  181
  ‌پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۱:۴۲
  ۴۱
  tarkofski - استکهلم، سوئد

  از این ویدئو بیایم بیرون و کلی‌ تر نگاه کنیم . چرا مردم ایران اینقدر هیجان زده و جو گیر هستن ؟ یعنی از اول هم همینطور بودیم . مثال بارز همین نگاه به دین هست . اسلام اصلا خاستگاهش ایران نبود ، اما مردم ایران از هر عربی‌ بیشتر عشق دین و این حرفا دارن . دقیقا چرا ؟ چرا شیعه رو اختراع کردیم که حتی مسلمون‌ها هم قبولش ندارن ؟ هیجانی‌ترین شیوه عزا داری و کلا مناسک دینی رو هم تو همین شیعه میشه دید که از ایران پا گرفت . چرا ایرانی‌ها اینقدر افراطی عشق اهل بیت هستن . امیدوارم نگین اینا مزدور هستن و این حرفا . گفتم که از این ویدئو بیاین بیرون . ایرانی‌ها کلا نود درصد شون علاقه افراطی به دین و مذهب دارن . واقعا چرا ؟؟
  12
  135
  ‌پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۲:۰۰
  ۷۴
  hassan1326 - تهران، ایران

  با این آشغال های عقب افتاده( احتمالا کاسه لیس) ، آیا مملکت درست خواهد شد ؟!؟ غیر ممکن است .
  171
  146
  ‌پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۲
  ۳۹
  Realman - کالیفرنیا ، ایالات متحده امریکا

  بیشتر ملت ایران علیرضا دبیر رو بعنوان نونخورنظام قبول دارن تا کشتی گیر
  9
  158
  ‌پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۲
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  البته خریت هم عالمی دارد. درست مثل اینکه .....
  12
  136
  ‌پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۲
  ۳۱
  Stopmindcontrol - سائو پائولو، برزیل

  بیشرف شدن یک پروسه است. ....جزئی از این پروسه است.
  9
  146
  ‌پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۴:۱۷
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  نون بازوت رو بخور، نه کف دستت رو که صیقل انداختی اش. اینها اول دستمال بودن بعد دست و پا در اوردن. اگر به همون داستان ساختگی حسین هم اعتقاد داشته باشین که از روی ریا وقتی اب هم میخورین میگین یا حسین، باید این خاویار مالی اتون رو بذارین کنار و دنبال حق برین. واقعا خاک کاهو بر سر تربیت شدگان این مکتب مسخره.
  11
  123
  ‌پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۴:۵۴
  ۵۶
  farokhzad - کنت، انگلستان

  بی پدر مادر چقدر شبیه امین اقا فرزانه هست شاید باباشه بی ناموس تازی پرست
  7
  96
  ‌پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۹
  ۴۳
  مسافران - آنکارا، ترکیه

  [::tarkofski - استکهلم، سوئد::]. دوست عزیز.جواب شما را اگر بخواهم بنویسم،مثنوی هفتادمن کاغذ می شود.فقط به همین اکتفا میکنم که «گوستاو لوبون» گفته است که:«حتی اگر خداناباوری را به جای خداباوری جایگزین کنیم،خود همان خداناباوری تبدیل به یک نوع مذهب می شود»روز خوش.وقت ضیق است و بنده هم در مضیق.
  49
  5
  ‌پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۲
  ۴۹
  Dozakhi - شفیلد، انگلستان

  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. بنا به حرف خود شما نتیجه میگیریم، دین ، یک چیز من در اوردی است. بدون هیچ پشتوانه منطقی و علمی. در گذشته بشر جواب خیلی سیوالات را نداشت و دانش کمی نسبت به امروز. برای همین مجهولات را به نیروی ماورایی نسبت میداد. بعنوان مثال رعد و برق را نتیجه درگیری و دعوا بین خدایان میدونست. درصورتی که دلیل رعد و‌برق بوسیله علم امروزی ثابت شده است.
  3
  34
  ‌پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۸
  ۵۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک

  شهید رضا اسماعیلی مدافع حرم افغانستانی در سن هجده‌سالگی به‌همراه تنی چند از دوستان افغانی‌اش که بچه‌هایی بسیار مذهبی بودند تصمیم می‌گیرد که به حزب‌الله لبنان بپیوندد و با رژیم غاصب صهیونیستی بجنگد. با آنکه جوان است، اما شور و شوق انقلابی و شعور دینی و مذهبی بالایی دارد. اما مادر به او اجازه رفتن نمی‌دهد و بهانه‌اش این است که او همسر جوانی دارد و تازه ازدواج کرده است.
  23
  3
  ‌پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۸
  ۵۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک

  مادر شهید می‌گوید: من تا آخرین‌باری که به‌صورت رسمی‌عازم سوریه شد، دقیقاً مطلع نبودم که رضا کجا می‌رود، اما وقتی او برایم از دفاع از حرم حضرت زینب(س) گفت، مرا قانع کرد که هیچ حجت و توجیهی برای نرفتنش نمی‌توانم بیاورم. رضا راست می‌گفت؛ مگر می‌شد دربرابر ایمان و اعتقاد راستین فرزندان حضرت زهرا(س) ایستاد و به آن‌ها گفت نروید و از حریم ائمه(ع) دفاع نکنید؟
  27
  2
  ‌پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۹
  ۳۶
  chrisronaldocr7 - مسکو، روسیه
  [::hassan1326 - تهران، ایران::]. میخوام بدونم که خودتو جای یه قاضی عقلکل گذاشتی و اینو آشقال و کاسه لیس وعقبافتاده گفتی خودت چی هستی یا بودی؟ورزشکار داخلی مجبوره با هرماجراهمراهی کنه توفوتبال بدتره اگه علی دایی وفرهادمجیدی و علی منصوریان وبقیه مربیها که اینهمه وزع مالیشون خوبه همراهی نمیکردن آیا به اینجای امروزشون میرسیدن؟یکی بهت بگه عقب افتادهآشقال خوبه حالآ؟شک ندارم ازاونایی که به هیچجا نرسیدن وعقده تو تکتک حرفاشون دیده میشه
  14
  2
  ‌پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۷
  ۵۵
  دانای نادان - آمستردام، هلند
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]. ائمه اطهاری که از خونه خودش نمیتونه دفاع کنه ، چه جوری من کودن توقع دارم از من در مقابل بیماری‌ها و سختیها دفاع کنه.
  2
  12
  جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰
  ۷۴
  hassan1326 - تهران، ایران
  [::chrisronaldocr7 - مسکو، روسیه::]. امثال من با تمام امکاناتی که داشتند میتوانستند در بهترین کشورها زندگی کنند ، از ایران خارج نشدند ، و ماندند ، زیاد است .اینهایی که ماندند بالاخره ایران را درست خواهند کرد. تو در مسکو ودکایت را بخور. کاسه لیسی هم حدی دارد ، علی دایی با سواد را چگونه میتوانی با دبیر بیسواد کاسه لیس مقایسه کنی؟!؟
  0
  1
  شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ - ۰۴:۱۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.