میهمانداران سابق شرکت هواپیمایی آلیتالیا با لباس زیر در رُم تظاهرات کردند

آلیتالیا پس از چند دهه‌ فعالیت اخیرا به دلیل چالش‌های مالی به جای مانده از گذشته و نیز بحران بزرگ مالی به وجود آمده پس از همه‌گیری بیماری کووید۱۹ به کار خود پایان داد.
ده‌ها میهماندار سابق شرکت ملی هواپیمایی ایتالیا موسوم به «آلیتالیا» به دلیل بلاتکلیفی و از دست دادن شغل پس از پایان فعالیت این شرکت مشهور هواپیمایی دست به تظاهرات زدند و به نشانه اعتراض لباس‌ها از تن درآوردند.
 
آلیتالیا پس از چند دهه‌ فعالیت اخیرا به دلیل چالش‌های مالی به جای مانده از گذشته و نیز بحران بزرگ مالی به وجود آمده پس از همه‌گیری بیماری کووید۱۹ رسما اعلام ورشکستگی کرد و به کار خود پایان داد.
پروازهای ملی و بین‌المللی در ایتالیا پس از اعلام رسمی پایان فعالیت آلیتالیا توسط یک شرکت جدید موسوم به «ایتا» ITA و با هواپیماهای این شرکت از سر گرفته شده است.
+48
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۱
  منم هستم - استکهلم، سوئد

  تصورش رو بکنین که یه روزی این فاطمه کماندوهای رژیم ج م ا به خاطر عدم دریافت حقوق اینجوری لخت بشوند و با لباس زیر در ملع عام اعتراض بکنند. چه شود هی...
  5
  51
  ‌پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۲:۵۷
  ۵۵
  من و تو باهم - لندن، انگلستان
  من که نفهمیدم این تظاهرات بود یا این که تئاتر بود اگه کسی متوجه شد لطفاً به ما هم بگه
  5
  13
  ‌پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۵
  ۳۱
  Dermis - لندن، انگلستان
  بالاخره ما که نفهمیدیم این جریانات گلوبالیستی و زن پرست و Me Too و امثال اون حرف حسابشون چیه؟ از یک‌طرف میان تبلیغات میکنن که لباس مهماندارهای هواپیما یک‌کشور که کت و دامن و کفش پاشنه بلند (که خیلی هم موقر و شیک هست) توهین جنسی به زنهاست و مثل الافها و رپرهای لش کفش کتانی و شلوار گرمکن تن مهماندارهای زن میکنند،یا تیم والیبال ساحلی یک کشوری بیکینی که استاندارد این ورزش هست رو با تنبون و شرت مردانه عوض میکنه و میگه برابری باشه!!!،بعد اینجا موقع اعتراض با شورت و کرست میان تو‌خیابون‌و اینکتر رو هیچ استفاده ابزاری جنسی از زنانگی نمیدونند! پیدا کنید پرتغال فروش را!
  2
  1
  جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.