ازدواج دختر بیل گیتس با نامزد مصری الاصلش + تصاویر

جنیفر گیتس دختر میلیارد بزرگ آمریکایی و نِیل نصار همسرشمراسم ازدواج جنیفر گیتس دختر میلیارد بزرگ آمریکایی و نِیل نصار که اصالتا مصری است، روز شنبه در یک مزرعه نگهداری اسب، در شهر وستچستر برگزار شد.

بنا به گزارش روزنامه انگلیسی «دیلی میل» جنیفر روز جمعه در یک مراسم خصوصی و طبق رسوم اسلامی به عقد نیل نصار درآمده بود.
به گفته وبسایت «فاکس‌بیزنس» بنیانگذار مایکروسافت این مزرعه را در سال ۲۰۱۸ به قیمت ۱۵.۸۲ میلیون دلار برای جنیفر ۲۵ ساله خریداری کرد؛ زمانی که او تازه از دانشگاه استنفورد فارغ‌التحصیل شده بود.

طی چند روز گذشته در  زمین ۱۲۴ هکتاری جنیفر در شمال «سالم»، نیویوک، شهرکی پوشیده از چادر بنا کردند.
این مزرعه بزرگ، برای جنیفر و نیل و ۳۰۰ مهمان دعوت شده، به مکانِ باشکوهِ برگزاری مراسم ازدوج تبدیل شد.

عروس، با لباسی درخشان و زیبا از طراح معروف آمریکایی «ورا ونگ»  و در حلقه ۹ ساقدوش که لباس‌های سبز تیره به تن داشتند، از محل مراسم خارج شد.

جنیفر دسته گلی سفید رنگ در دست داشت که با موهای قهوه‌ای متمایل به قرمزش تناسب زیبایی را به وجود آورده بود. او قسمتی از موهایش را به پشت رها کرده بود و با گوشواره‌های ساده، زیبایی‌اش صدچندان به نظر می‌رسید.
یکی از شگفتی‌های این مراسم ازدواج، هوای خوب آن تا ۶ عصر بود و البته بعد از آن مهمان‌ها مجبور شدند به داخل محوطه بازگردند؛ مجموعه‌ای از سوییت‌های مجلل متصل به هم که با صندلی‌های بلند و سفید آراسته شده بودند. میزهای غذاخوری با بشقاب‌های سفید و گل‌های صورتی تزیین شده هم چشم را نوازش می‌دادند.
لیست مهمانان، خانواده، دوستان و تعدادی از افراد مشهور یا سیاستمداران را شامل می‌شد. در این مراسم بیل گیتس و همسر سابقش ملانیا و فرزندانشان روری و فیبی به همراه سایر مدعوین، عروس و داماد را همراهی کردند.
کامیون سبز از نانوایی گرانقیمت فرانسوی، «لادور» کیک عروسی بزرگ را در لایه‌های جداگانه بیرون آورد تا شکلی آراسته به آنها ببخشند. شام عروسی جمعه شب هم پذیرایی مذهبی خاصی بود که ژان ژرژ، سرآشپز بین‌المللی فرانسوی با خرچنگ و پاستا به عهده گرفت.

هزینه ازدواج دختر سومین مرد ثروتمند جهان چیزی نزدیک به دو میلیون دلار برآورد شده است.

رابطه جنیفر و نیل از ژانویه ۲۰۱۷ آغاز شد. این دو که از ژانویه ۲۰۲۰ نامزدی خود را اعلام کردند از تفریحات بسیاری مانند اسب‌سواری در کنار یکدیگر لذت می‌برند.
ناگفته نماند که جنیفر گیتس و نیل نصار ابتدا در میدان مسابقات اسب‌سواری یکدیگر را ملاقات کردند.

نیل در مسابقات المپیک ۲۰۲۰ تابستان گذشته نماینده مصر بود و جنیفر هم که یک سوارکار زبده است در مسابقات بین‌المللی اسب‌سواری شرکت می‌کند.
+60
رأی دهید
-18

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  مهمترین قسمت اینست که طرف مسلمان شده و تمام مشکلات اخلاقی و فرهنکی دنیا بر طرف میشود. من خودم در موقع ازدواج مسلمان مصلحتی شدم و بعد از خروج از ایران تمام دیوار قصر عرش را فرو ریختاندم چون این دین عقب افتاده را به دور انداختم و بصورت صولت قدیم خودم به باور منطق و علمم درامدم (آتئیسم)
  34
  148
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۴
  ۹۰
  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. سلام پروفسور بالتازار یه سوال دارم کسیکه مثل این یقنعلی میرزا صاحب دولت و رستم صولت باشه ومسلمون هم باشه خرچنگ هم میخوره؟یا فقط بخاطر پول با دختر بیل یعنی با جنی فرفره ازدواج کرده؟یه بنده خدا میاد ینگه دنیا باباش بهش زنگ میزنه که پسرم اونجاچیکارمیکنی الان میگه دارم با بیل غذا میخورم باباش میگه ای داد اونجا مگه قاشق ندارن که با بیل غذا میخوری؟هاهاهاها
  71
  73
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۲:۰۵
  ۴۶
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  به قول معروف ، از ……. افتاد تو عسل
  11
  47
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۳:۲۳
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  ...... شما ارشادی‌ها این سایت از دم.مسلمانی شما هم مثل آدم نیست.بفرما این هم مسلمان .شما هم مسلمان.شب و روز در اینجا به خاطر یک ریش. که ارزش ..... هم ندارد .جان می‌‌کنید. دست آخر. ؟خیلی‌ هنر. صیغه ۸۰ ساله در مقابل محبت خانه آقا رضا. بدون دندان. بوس که می‌‌کند.یک لیتر .....پرتاب می‌‌شود.
  79
  27
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۲
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  سلام گروبان قندلی. مسلمانی او. مثل مسلمانی شما است. از هموطن آارمنی .ماست و پنیر نمی‌‌خرید. عقیده حرام است. ولی برای عرق او. صف می‌‌کشید. هنوز آدم نشده؟ همه چیز را فراموش .چسبیده به خرچنگ؟ امام امت یادت می‌‌یاد ؟ ماهی‌ ازون برون را حرام کرد. چون پولک نداشت. یک هفته شکم کارد خورده تحمل نکرد. گفت با زربین نگاه کردیم. پولک ریز ریز ریز دیدیم. حلال است، از ربا و عوض کردن اسم آن. به کارمزد اسلامی چه خبر ؟ ما که می‌‌دانیم. شما که می‌‌دانید. ما می‌‌دانیم که شما می‌‌دانید. شما می‌‌دانید.که ما می‌‌دانیم. تمام قضیه .ربط به یک تکه استخوان دارد. که جلو شما می‌‌اندازند. هرچه مستضعف . مدینه فاضله . حکومت اصل اسلامی است فراموش. اینقدر عشوه در نیارید. خوب بگید دیگر. چه می‌‌خواهید.؟ هاف هاف
  59
  15
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۳
  ۱۰۴
  millionaire - منچستر، انگلستان
  خوش بحالشون عروسی کردند برعکس عروسی های ما بدون دعوا !! بدون ترس از پلیس !! بدون شکایت همسایه !! بدون ترس از انتقام خواسگار قبلی !! بدون متلکها و مسخره کردنهای فامیل !!
  5
  21
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۸
  ۳۱
  tiger.man - آخن، آلمان
  مبارکشون باشه ولی جناب [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::] جمله واضحه داره میگه طبق رسوم اسلامی به عقد نیل نصار درآمده نه اینکه مسلمان شده ازدواج با مسیحی یا یهودی لزوما نیازی به مسلمان شدن زن نداره. تازه اگه هم بشه گمون نکنم به من و شما ربط داشته باشه حداقل یکی مثل این خانم که پدرش نه یکی مثل بیل گیتسه که خود شخصشه نه الهی قمشه ای.اینو ننوشتم که از چیزی دفاع یا نفی کنم ولی شما همیشه در نوشته هاتون واقعیات را تعمدا منحرف میکنید گاهی هم البته کم نه دروغ میبافید. بدون هیچ ادعایی و بنده کوچیک همه ولی مطمئن باشید همه بی سواد جاهل جوگیر و بیخیال واقعیات نیستند.
  11
  11
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۳
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::جنابِ سروان - مونرآل، کانادا::]. عزیزم من از احوالات این پسر چه اطلاعی دارم؟ ایا واقعا مسلمان است و یا مسلمان صوری برای خوشامد اقوامش است؟ ازدواج هائی اینچنینی بسیار در دنیا اتفاق می افتد. معروفترینش عمر شریف که بعلت عشق به یک هنرپیشه ی مسلمان تغییر مذهب داد. این تغییرات ظاهری و عمق عقیدتی ندارند
  2
  20
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۰
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  [::tiger.man - آخن، آلمان::]. عزیزم من تاکنون کدام دروغ را گفته ام؟ این که من در عقایدی با شما هم راستا و در عقایدی زاویه داریم خیلی طبیعی و نامش دروغگوئی نیست و بلکه اختلاف عقیده است. اگر در دنیا اختلاف عقاید نبود بشر هنوز در غارها زندگی میکرد. من در زندگی کمترین دروغ را میگویم اما بفرمائید بدانم که کدامین دروغ را به شما گفته ام. متشکرم. ضمنا عشق چیزی غریزی است . ادم های عاشق جز به وصال نمی اندیشند و سعی میکنند که از این مسائل دست و پاگیر مذهبی عبور کرده و به ازدواج برسند و ممکن است که اصلا هم داماد بدنبال پول نباشد. ما چه میدانیم؟.
  1
  22
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۰
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  سروان .دوباره به ریش مقدس بر خورد؟ به همه شعبه‌ها بسیج سایبری اضافه کاری دادی؟
  9
  2
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۴
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.