موهای یک زن جوان بر روی سر احمدی‌نژاد

کنارزدن موهای یکی از زنانی که سعی داشت با احمدی‌نژاد عکس بگیرد از روی سر رییس پیشین جمهوری‌اسلامی از سوی محافظ و به اشاره همسر احمدی‌نژاد.
+27
رأی دهید
-50

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  mina minavand - هانور، آلمان

  برای همون کاری که انجام میدن نفس دخترهای ایران رو گرفتند.
  3
  70
  دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۲
  ۳۳
  dannni - سوئد، سوئد

  بابا این احمدی هم یک شخصیت جهانی شد برای خودش این احمق ای کاش آن ۸ سال رئیس جمهوری بود اینطور افکار باز داشت الان تو این منجلاب نبودیم روز اول آمد گفت می‌خواهیم اسرائیل از روی نقشه ور داریم کشور خراب کرد
  9
  79
  دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۶
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  [::dannni - سوئد، سوئد::]. حالت خوبه!! محمود شپش شانپانزه نژاد تیر خلاصی زن دهه60 اوین شخصیت جهانی شده و بهش فاز اپوزوسیون میدی! یادش به گند انتخابات سال 84 که رفسنجانی احمق کاندید شد چون خامنه ای به میرحسین گفته بود اگه بیای انتخابات دمتو میچینم توی میدون پونک ملتی جمع بودن و یه اطلاعاتی سپاه بین چند نفری داشت میگفت درسته محمود تو اوین تیرخلاصی میزد اما الان آدم خوبی شده و با توجه به تنفری که مردم از هاشمی داشتن این بوزینه رای آورد. لذا احتمالا تو هم جیره خور و اطلاعاتی هستی!
  101
  26
  دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۵
  ۳۹
  paksan - ایران، ایران

  به نظر من حال حاضر احمدی نژاد مهم نیست چون وقتی شما کاره ای هستی و قدرت دستت هست باید اینطوری باشی نه اینکه گشت ارشاد راه بیاندازی و بدوجه هم براش تعیین کنی که جوانها رو بگیرند بعد که از خر قدرت افتادی حالا واسه ما قیافه عدالت و آزادی پوشش و فکر سربدی. این رفتارها بیشتر شبیه لج بازی هستش تا حقیقت. حقیقت درون احمدی نژاد همچون دامنه فاسد خامنه ای سیاه و لجن هستش چون عادت به دروغگویی دارند و با دروغ و ریا کار میکنند و دروغگویی مادر همه سیاهی ها و گناهان هستش.
  5
  25
  دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۱
  ۳۹
  sama128 - شیراز، ایران

  چه اشکال داره ناخواسته موی اون خانم روی سرش قرار گرفته ؛ مثل سعید طوسی کل حموم عمومی و خصوصی های تهران را با بچه قاری ها به زور شخم که نزده . هیچ اشکالی نداره دکتر راحت باش دمت هم گرم. هرکی میسوزه بنزین بریزه که بیشتر اونجاش بسوزه. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
  33
  8
  دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۶
  ۵۲
  Tokyo_japan - توکیو، ژاپن
  وای مموتی الآن حال به حالی میشه و گناه میکنه ...پدر سوخته تر از مموتی تو دنیا نیست
  4
  20
  دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.