تصاویری آخرالزمانی از گردباد شاهین در سواحل عمانتصاویری از گردباد شاهین در سواحل عمان که از آسمانخراش برج خلیفه دبی فیلمبرداری شده است را ببینید.
+67
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  دیارکو - قره تپه، آذربایجان

  از نشانه های بالقوه وجود خداوند، یادآوری به خدا نشناسها که از فردای خود خبر ندارند
  58
  7
  یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۵
  ۳۱
  Darknet - لندن، انگلستان

  [::دیارکو - قره تپه، آذربایجان::]. پس اذربایجان زلزله اومده بود از خدانشناسی تو بوده؟ یا این مسئله جغرافیاییه و به خدا کاری نداره؟
  1
  25
  یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۵
  ۳۱
  Pahbod666 - لندن، انگلستان
  [::دیارکو - قره تپه، آذربایجان::]. مردم چند هزار سال پیش هم همین حد رشد عقلی و فکری داشتند و پدیده های جوی و طبیعی مثل طوفان و باران و زمین لرزه و کسوف و غیره رو به خشم خدا و گناه و غیره ربط میدادن!
  10
  26
  دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۲
  ۳۹
  Realman - کالیفرنیا ، ایالات متحده امریکا
  [::دیارکو - قره تپه، آذربایجان::]. بیشتر انسان‌ها خدا رو قبول دارن ولی کلاه بردارهایی مثل ..... و غیره رو قبول ندارن
  1
  15
  دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۹
  ۳۹
  paksan - ایران، ایران
  واقعا خداوند عقل رو به خیلی از انسانها داده که آکبند نگه اش دارند و استفاده اش نکنند. این تصویر ساختگیه و خیلی خنده داره که اون همه آدم اونجا بودن فقط همین یک نفر همچین تصویری گرفته؟ تو اینستاگرام بچرخید کلی از این تصاویر شبیه سازی شده هستش که مثلا روی کوهی بزی ایستاده و صحنه دشتی وسیع کنارش هستش که ابرها در حال حرکت رو به تصویر میکشه یا رودخانه ای که یکی داره از روی پل رد میشه و سوسمارها تلاش میکنند طرف رو بگیرند . این تصاویر مجازی شده وسیله سرکار گذاشتن مردم. طوفانی با این عظمت اگر در عمان که بقل گوش دبی هستش بیاد قطعا کل امارات در گرد و خاک اطراف طوفان خواهد بود و این تصویر اچ دی با آفتاب ملایم فقط محض سرکار گذاشتن یک عده احمق هستش. سالیانه هزاران توفان در آمریکا اتفاق میافته و یک عده کارشناس همیشه این توفان ها رو تعقیب و فیلم برداری میکنند و تمام گردبادها انقدر در شعاع زیاد گردوخاک هستش که امکان فیلم گرفتن و دیدنشون نیست و برای همین این کارشناسا با ماشین سعی در نزدیک شدن و فیلم گرفتن از آنها میشن.
  1
  0
  دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.