نطق عضو شورای شهر تهران به زبان ترکی برای اعلام دوستی ایران و آذربایجان

با توجه به اختلاف‌های پیش‌آمده با ج.آذربایجان، یک عضو شورای‌شهر تهران در صحن علنی این شورا، طی نطقی به زبان ترکی، مراتب دوستی ایران و آذربایجان را اعلام نمود.…!
+7
رأی دهید
-75

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  او تای بو تای بیر اولسون - خامنه‌ای زودتر اولسون! یعنی آذربایجانی‌های شمالی شعار میدادند که "هردو آذربایجان یکی بشه - چلاق علی به درک واصل بشه"
  6
  36
  یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۳:۱۹
  ۳۹
  Realman - کالیفرنیا ، ایالات متحده امریکا

  خودشونو خیس کردن
  4
  34
  یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۵:۱۵
  ۳۹
  paksan - ایران، ایران
  این احمقا بی خبرند که باکو و عثمانی قراره بخش نوار جنوبی خاک ارمنستان که همرز ایران هستش رو کاملا اشغال کنند و مسیر نخجوان به آذربایجان شمالی کامل دستشون بیافته. اگر این احمقها یکم فکر کنند متوجه میشن چرا علی اف روس زاده در کنفرانس کشورهای قفقاز همین دو روز پیش بحث قاچاق مواد مخدر رو مطرح میکنه چون بنای کار توجیح اشغال این مسیر هستش و کاملا روشنه که در حال رایزنی های دوباره هستند چون مانور سپاه و ارتش ایران یکم ریسک این اشغال رو بالا برده و احتمال درگیری با ایران و خسارت سنگین هست ولی به نظر من حتی خامنه ای هم این اشغال و قطع ارتباط ایران به اروپا رو دست کم گرفته وگرنه در همون ملاقات وزیرخارجه ارمنستان باید به بهانه ساخت جاده لجستیک سپاه و‌ارتش ایران وارد منطقه میشدند و با ارتش ارمنستان کنترل منطقه رو دست میگرفت ولی دست دست کردن خامنه ای باعث نمیشه اردوغان و علی اف دست بردارند ولی چیزی که مشخصه علی اف حسابی عصبانی هستش چون با دستگیری رانتده ها ناخواسته باعث پیچیده شدن برنامه اشغال اون منطقه شد ولی قطعا این اتفاق تلخ خواهد افتاد و روسیه هم انگار باج تایید اشغال کریمه رو گرفته از این دو
  13
  32
  یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۴
  ۳۸
  منتظر الزورو - کپنهاگ ، دانمارک
  هر چی این علی اف بیشتر به ایران میتوپه و پرخاش میکنه اینا هی نرمتر باهاش حرف میزنن و ادعای دوست بودن میکنن. حدس من اینه که اینها میخواهن علی اف را مثل یک "بچه پررو که خودش .... میخاره" نشون بدن که بعدا بگن تقصیر ما نبود.
  8
  22
  یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۰
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  اول هاف هاف.به یک ماه نکشید. شد :... " خوردم "......" خوردم. تماشا قیافه پان ایرانیست‌ها ایرانی‌.که دل خود را به شیخ علی‌ بسته بودند.که این شیخ و باند بسیجی. از وطن دفاع می‌‌کنند. شیخ و امت اگر وطن پرست بودند. که احوال این گونه نداشتیم.حالا درک می‌‌کنید. چرا ما اینقدر از دمکرات.ملی‌ مذهبی چپی را هالو می‌‌دانیم؟ هنوز بعد از ۴۲ سال و تجربه ۵۷. شیخ علی‌ یک چشمک می‌‌زند. شروع می‌‌کنند.با شیخ عنتر بازی. اسم آن را هم می‌‌گزارند.وطن پرستی. بی‌ دلیل نیست. که پان ترکیست‌ها اینقدر ما را دست می‌‌اندازند.چه زوزه در اینجا با امت ریش می‌‌کشیدند.واقع بودن .جنایت امت ریش در ایران ما، پیدا شدنی نیست. فقط کافی است. چشم را باز کرد و دید.بسیار ساده.
  12
  15
  یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۵
  ۱۰۴
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  البته آنزمان دوره یکپارچگی آلمان بود، و پایان جنگ سرد، و فروپاشی شوروی. آذربایجان اولین جمهوری بود که برای استقلال بپا خاسته بود، قاراباغ بکمک و پشتیبانی تیپ زرهی روسیه اشغال شده بود، و تانکهای روسیه بدستور گورباچف در میدان باکو کشتار می کردند. آنهاییکه خواستار یکپارچگی آذربایجان بودند، شعار می دادند «اوتای بوتای بیر اولسون - مرکزی تبریز اولسون» . و این مردک با توهین به شعور و حافظه تاریخی مردمان ، و امروز این مردک دریوزه شعار آنروزگاران را تحریف می کند
  7
  17
  یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۴
  ۴۲
  sahandogli - لندن، انگلستان
  ایران در طول این سی سال از هیچ کاری بر علیه آذربایجان و نابودی آن و کمک به ارمنستان دریغ نکرد. در واقع ایران بزرگترین دشمن آذربایجان است اما خیلی با حال حال ایران را گرفت و تمام صادرا را ایران را به ترکیه ارمنستان گرجستان وروسیه را بست.
  9
  11
  یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۰
  ۶۲
  نگاهی دیگر - وین، اتریش
  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. دوست عزیز با نظر ‌‌شما موافقم. متاسفانه بعد از انقلاب تمام گروه های سیاسی اعم از دموکرات، چپ، ملی مذهبی و. به نام وطن پرستی و ضد امپریالیستی خمینی را بر حکومت نشاندند و جالب این است که طیف سلطنت طلب و سکولار هم به همین اسم وطن پرستی به جمع شان اضافه شده و دارند با حمایت از اخوندها برای بقای حکومت اخوندی و گسترش شیعه گری در آذربایجان همراه شده اند.
  2
  8
  یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.