مال باختگان رویای اقامت در ترکیه

+116
رأی دهید
-35

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۱
  arian1 - ابادان، ایران
  آگاهی رسانی در این موارد می تواند کمک به هموطنانی باشد که قصد خرید ملک در ترکیه را دارند. مردم ایران بدلیل وضعیت بدی که حکومت کثیف اسلامی در کشور درست کرده است مجبور به ترک وطن می شوند اما بهتر است که قبلا تحقیق و مطالعه بکنند که اوضاع در آن کشوری که قصد سفر دارند چگونه است.
  50
  61
  شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۱
  ۵۴
  hamidesabz - لندن، انگلستان

  اطلاعات مفیدی بود که هموطنان چشم بسته اقدام به فروش خانه زندگی اشان نکنند و سرمایه زندگی اشان را به معرض ریسک نگذارند، ولیفکر نکنم کسی نداند که ترکیه عضو اتحادیه اروپا نیست و پاسپورتش برای مسافرت بدون ویزا به اروپا و یا آمریکا معتبر نیست و از طرف دیگر، درج محل تولد ایران نه فقط در پاسپورت ترکیه ایی بلکه در همه پاسپورت های اروپایی و آمریکایی موجب محدودیت ها و دردسر می‌شود!
  6
  45
  شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۹
  ۴۵
  آرسیمیس - تهران، ایران
  متاسفانه مطالب موجود در این کلیپ بسیار مغرضانه, بی اساس و از لحاظ کیفیت بسیار نازل و در هم ارائه شده. اولا اگر در پروسه خرید خانه کلاه بر سرتان رفت مقصر خودتان هستید که از طریق مشاوران معتبر اقدام به خرید ملک نمی کنید. دوما عدم افتتاح حساب بانکی برای ایرانیان مربوط به تحریم های موجود بر علیه حکومت ٱخوندیست. سوما شما خوانندگان محترم کمی وقت صرف کنید و نرخ تورم مسکن در ترکیه را در ٣ سال گذشته با امروز مقایسه نمائید و صد البته میزان تورم مسکن در ترکیه را نباید با توم در ایران مقایسه کنید چرا که اقتصاد ایران و پول ملی ما نابود شده است. طرف با سرمایه ٢٥٠ هزار یوروئی جهت دریافت پاسپورت ترک مبادرت به خرید ملک کرده و بر اساس قانون تا ٣ سال بخاطر دریافت ملیت ترکی مجاز به فروش آن ملک نیست اما چون روح قانون گریزی ایرانی بر او حاکم است به محض دریافت پاسپورت ترک میخواهد ملک را بفروشد . لطفا بگوئید که ما ایرانیان با پاسپورت فوق معتبرمان به کدام کشور درست حسابی میتوانیم مسافرت کنیم?. هدف از درج این مطالب دفاع از ترکیه نبود و نیست بلکه تنها محکوم کردن دروغ و دروغگوئی یک عده معلوم الحال است
  43
  48
  شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۶
  ۳۷
  babak.ae - تهران، ایران
  [::آرسیمیس - تهران، ایران::]. تابلو هست که خودت از ترکیه دفاع میکنی! تو حرفات میگی پاسپورت ایران اعتبار نداره، و اگر یه ایرانی از کشورهای دیگه هم پاسپورت بگیره چون محل تولدش ایرانه پس پاسپورت دومش هم بی اعتباره!!! مردم دیوانه نیستن که کلی پول ببرن تو یه کشور دیگه که پاسپورت بی اعتبار بگیرن. در مورد ترکیه ممکنه این قضیه صادق باشه ولی تو لازم نکرده اعتبار پاسپورت دوم اروپایی و آمریکایی ایرانی ها رو زیر سوال ببری. شرط میبندم از همین فروشنده های املاک تو ترکیه هستی. در ضمن مردم مشکلی با عدم فروش ملک در سه سال اول ندارن، مشکل اینه که ارزش خونشون بعد از ده سال هم ثابت میمونه و یا با ضرر میفروشن، این یعنی کلاهبرداری دولت ترکیه!
  22
  32
  شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۶
  ۴۷
  ab5534 - هلسینکی، فنلاند

  ولا تلویزیون منو تو یه جوری تبلیغ خانه دار شدن و صاحب پاسپورت ترکیه و تابیعیت این کشور را پخش میکرد قند تو دهان آدم آب میشد
  3
  36
  شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۲
  ۳۹
  paksan - ایران، ایران
  من میخواستم یه آپارتمان نقلی تو ترکیه بگیرم چون دیدم دوستانم دارند میفروشند گفتم خوب از اینا بخرم بد نیست ولی بررسی کردم دیدم حتی عراقی ها هم دارند میفروشند و‌پولشون تا خارج کنند برای همین بی خیال شدم و به نظرم با اینکه ظاهرسازی خوبی میکنند ولی خبرهایی هست و احتمال سقوط اقتصاد ترکیه خیلی بالاست اگر آمریکا نگذاره وام برای بدهی های سنگین ترکیه داده بشه قطعا سقوط بذی اتفاق میافته.
  11
  21
  شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۳
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  ترکیه خودش یکی از بیست اقتصاد بزرگ دنیاست توی گروه جی بیست است. امامشکل ایرانیاست که اعتیاد به باور کردن دارن، وعده وعید رو زود باورمیکنن،از۵۷که به وعده اب وبرق مجانی،تا الان وعده پاسپورت ویلای ترکیه . اعتیاد به باور کردن دارن.
  4
  11
  یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.