شمخانی خطاب به الهام علی‌اف:‌ خودت را بی‌اعتبار نکن

انتخاب : علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی، در واکنش به اظهارات الهام علی‌اف، رئیس جمهور جمهوری آذربایجان در توئیتی نوشت: ایران قهرمان مبارزه با مواد مخدر است و اظهارات کذب و غیر سازنده نشانه حسن نیت نیست.

وی در این باره نوشت: بی‌توجهی به اصول و الزامات همسایگی و بیان اظهارات کذب و غیرسازنده، نشانه حسن‌نیت و تدبیر نیست. اتهام‌زنی به کشوری که جامعه جهانی آن را به عنوان قهرمان مبارزه با مواد مخدر می‌شناسد، اثری جز بی‌اعتبارسازی کلام گوینده ندارد. مراقب دام‌های پرهزینه شیاطین باشید.

گفتنی است که امروز الهام علی اف رئیس‌جمهور جمهوری آذربایجان در گزافه‌گویی ضد ایرانی جدید خود، گفت ارمنستان با کمک ایران مواد مخدر به اروپا قاچاق می‌کرده است.
+58
رأی دهید
-87

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  dannni - سوئد، سوئد

  آخه این الاغ چه میدونه قهرمان چیه اینها از تسل خائن و بی اصل و نسب و بی ریشه هستند اینهم نوبت اش خواهد رسید آن اردوغان که کله کنده شون الان زیر اش مانده این مانند یک نوچه تو محله های قدیم تهران بود نا دوتا گردن کلفت دور اش بودن هارت و پورت نیکرد تا آن دوتا گردن کلفت کتک میخوردن پا به فرار میگداشت الان داستان این أذربیجان نوچه ترکیه و اسرائیل شده حیف اگر این رژیم مقتدر بود حساب اینها کف دستشون میداد
  29
  152
  شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۲:۵۷
  ۳۸
  منتظر الزورو - کپنهاگ ، دانمارک

  با اینکه هر چیزی از این نظام آخوندی بر میاد, ولی این یارو علی اف حسابی امر بهش مشتبه شده که علی آباد هم برای خودش شهریه.
  29
  162
  شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۶
  ۴۳
  Omide por jalal - لس‌انجلس، ایالات متحده امریکا

  چقدر این دست اون دست می‌کنید!!! جوری بزنید تو گوشش که صدای سگ بده ! آنها به دروغ ادعا کردند که " قره باغ " مال آنهاست !!! حال چرا در حالیکه که " نخجوان " مالِ ایران و ارمنستان است ، آنرا پس نمیگیرید ؟! نخجوان را پس بگیرید تا زر زرِ این ملعون قطع شود !
  28
  165
  شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۴:۲۲
  ۳۱
  Stopmindcontrol - سائو پائولو، برزیل

  من در مستند خارجی که به گروهای شیعه عراقی می پرداخت، لابه لای سخنان فرماندهان الشحبی شنیدم که میگفتند یکی از راههای درآمد آنها قاچاق مواد مخدر به اروپا است. لازم بذکر است که این مستند ربطی به مواد مخدر نداشت.
  127
  31
  شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۴:۳۷
  ۳۹
  rahjoo - مازندران، ایران

  این مردک عثمانی ترک بهمراه اون گنده اش خروغان همیشه بی اعتبار بودن.شماهای علوی صفوی به این میدون دادین که الان برا شیر ایران زوزه بکشن.وگرنه به ملت و ارتش ایران باشه دوزار طرفدار اینرو ایران جارو می کنیم تو کاسپین غرق!
  31
  153
  شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۵:۵۰
  ۴۱
  Momiji - توکیو، ژاپن

  ببین چه کسی از اعتبار حرف میزنه !! معنی اعتبار رو هم فهمیدیم !! حال و احوال و اوضاع مردم و مملکت ، خصوصاً در سیاست خارجی کاملاً نمایانگر اعتباریست که حضرات خصوصاً این موش کور به این یارو توصیه میکنه !!مردیکه مضحک.
  118
  36
  شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۶:۰۷
  ۳۴
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  اظهارات شمخانی از چند نگاه درست است، یکی اینکه قاچاقچیان مرز مشترک ایران با افغانستان را مورد استفاده قرار می دهند، سربازان جوان کشورمان که به مرزبانی فرستاده می شوند، بویژه خدمت سربازی اجباری بچه های میهن مان هستند، و بسیاری بدست این قاچاقچیان کشته می شوند. و ایران در این راه شهدای بسیاری دارد، که البته مدیریت غلط حکومت هم مزید بر علت است. ایران از این بابت در خط مقدم قربانی دادن علیه قاچاق مواد مخدر است، که به نفع تمام دنیاست، از جمله همین علی اف. دوم اینکه : این اولین بار است که یک دولت، همسایه ی خود را به اینگونه متهم می کند، همه می دانند که شما با ارمنستان در جنگ هستید، و ما پشتیبان تمامیت ارضی شما بودیم، و حالا این است نتیجه ی دوستی با شما! سوم اینکه : اگر شما مدرک داری، و انرا رو نمی کنی، خودت در جنایت شرکت داری، نکند سال ها زیر جلی با باندهای مافیای مواد مخدر همکاری داشتی و خاک ما و ارمنستان را مورد استفاده قرار می دادی، حالا کفگیر به ته دیگ خورده است! چهارم اینکه : همه ی ما می دانیم که چه کشوری نامش در دنیا به عنوان بزرگترین قاچاقچی کالاهای تقلبی در دنیا ثبت است: ترکیه و علیف
  25
  148
  شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۶:۰۹
  ۴۶
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران در مورد مواد مخدر رسما بی اعتبار هستند ، چیز جدیدی هم نیست
  117
  34
  شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۴
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. خود احمدی نژاد در زمان ریاست جمهوریش به صراحت گفت که قاچاق مواد مخدر در ایران دست چه کسانی هست و از لفظ "برادران قاچاقچی" استفاده کرد که مستقیم به سپاه اشاره میکرد و سپاه هم به شدت از دستش عصبانی بود و بعد تلافیش رو سر بقایی و مشایی که از نزدیکترین افراد احمدی نژاد بودن، آورد و فرستادتشون زندان، حالا اینکه شما با اسم آوردن از چند تا سرباز بی گناه، میگید جمهوری اسلامی قربانی مواد مخدر هستش، خیلی مضحک و خنده دار هستش! یه بار از همون سربازان بی گناه لب مرز بپرسید چه کسایی در قاچاق مواد مخدر نقش اساسی دارن، دود از کلتون بلند میشه! هنوز شما نمیدونید سپاه تو این مملکت چکارها که نمیکند!!
  123
  27
  شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۰
  ۳۹
  The Green mile - مدیسون، ایالات متحده امریکا

  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. رفیق عزیز نشریه تایمز ده سال پیش نقش سپاه پاسداران در قاچاق مواد مخدر و ارتباطش با کارتل های بزرگ مواد مخدر مکزیک و رومانی رو افشا کرده بود، بعد شما میگید جمهوری اسلامی قربانی مواد مخدر هستش!!
  128
  22
  شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۷
  ۳۴
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  [::Reza9118 - شهرکرد، ایران::]. البته منظور احمدی نژاد قاچاق کالا بود که از گمرک بی حساب و کتاب رد می شود، البته من از سپاه یا حکومت دفاع نمی کنم، آنچه عرض شد در جواب به توهم پراکنی علی اف بود، مواظب باشیم که اجنبی برای ما چاله و چاه درست نکند و ما را با ریسمان بفرستد ته چاه، آنها با ارمنستان و بطور کلی تمام دنیا سر جنگ دارند، ولی از کیسه ما خرج می کنند. ما ایرانی هستیم، نه به علی اف کار داریم، نه به حکومت و سپاه، گول سیاست ها نخورید لطفا
  8
  61
  شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۰
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. مساله اینجاست که شما به صرف اینکه علی اف این حرفها رو زده و اجنبی و دشمن هستش، احساساتی شده و میگید توهم پراکنی میکنه ولی اگه یه ایرانی یا یه شخصیت دیگه ای این حرف رو میزد، صد در صد با حرف هاش موافق میشدید..نقش سپاه در ترانزیت مواد مخدر به اروپا و حتی آمریکا، سالهاست که ثابت شده و علی اف حرف بی ربطی نمیزنه، منتها تنش های اخیر باعث شده مردم احساساتی بشن و در دام اهداف جمهوری اسلامی جهت متحد شدن مردم با رژیم بیوفتن..جمهوری اسلامی هر وقت از بابت مذهب نتونه خودش رو با مردم متحد کنه، هویت ملی و کلمه وطن و ایران رو در جای مناسبش به کار میبره!
  51
  9
  شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۴
  ۳۴
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::Reza9118 - شهرکرد، ایران::]. منظورت اگر این است که من کینه ویژه ای به افراد به صرف ملیت آنها دارم، باید عرض کنم که این امر در مورد من درست نیست، برعکس تمام آنچه که من در این گفتگو خواستم بگویم، عکس این قضیه است! آنها از اسلام استفاده ابزاری برای بدست آوردن هژمونی بر ملت ایران می کنند، درست مانند هزار سال گذشته، این را من نمی گویم، تاریخ می گوید، شما ممکن است با نفرتی که در شما هست حتی با داعش دست به یکی کنید، چون آنها هم مخالف حکومت ایران هستند، ولی هیچ ایرانی خودش را به بیگانه نمی فروشد، مشکل ملت ایران با حکومت، با مشکل انها با علی اف و داعش دو امر متفاوت است
  1
  13
  شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۸
  ۴۲
  sahandogli - لندن، انگلستان
  کاری به اعتبار هیچ کس کار ندارم اما آذربایجان بد جوری پر و بالتان را شکست و تمام صادرات به ترکیه ارمنستان گرجستان و روسیه متوقف شد. پس چی شد آن آرتیست بازی تان و آن مانورهای عروسکی با تجهیزات 50 ساله نظامی تان.
  14
  5
  شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۸
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران
  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. علت نفرت امثال من از رژیم جمهوری اسلامی به خاطر همین ضدایرانی بودن این حکومت هست که بیشتر از هر اجنبی این مردم رو به خاک و خون کشیده، پس قطعا هر رژیمی اعم از داعش و طالبان و هر کسی که مخالف این مرز و بوم باشه، برای من فرقی نمیکنه..برای شخص بنده هیچوقت "دشمن دشمن من، دوست من نبوده و نیست و نخواهد بود"، این یک سفسطه آخوندی هست که همیشه مخالفان خامنه ای و این رژیم رو به وطن فروشی و همکاری با اجنبی متهم میکنن. باز هم میگم من در دام سیاست نخ نمای رژیم حاکم بر ایران نمی افتم که هر از گاهی با تنش با سایر کشورها، سعی در متحد کردن مخالفان و ساده لوحان با خودش رو میکنه..امروز تنش با آذربایجان و ترکیه، فردا عربستان و امارات، پس اون فردا هم اسراییل و آمریکا و کره جنوبی و سایر دولت ها..
  9
  2
  شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.