استفاده از ابزارهای زنده گیری حیوانات در ناجا!

سید علی موسوی:‏فارغ از اینکه ماجرا چه بوده این سوال برایم پیش آمده؛آیا استفاده از Catch Pole که جهت زنده گیری حیوانات استفاده می‌شود برای انسان منع قانونی ندارد؟ آیا استفاده از این ابزار برای انسان تخلف نیست؟  ماموران با قلابی که برای زنده‌گیری حیوان استفاده می‌شود این زن را بازداشت کردندمسیح علی‌نژاد :خوب نگاه کنید جمهوری اسلامی جایگاه زن را در جمهوری اسلامی و قوانین شرعی به کجا رسانده: ماموران با قلاب و‌ابزاری که برای شکار و زنده‌گیری حیوان استفاده می‌شود این زن را بازداشت و به داخل ون پرتاپ میکنند. پیام کاویانی، رییس پلیس امنیت عمومی تهران، صحت ویدیو کشیده شدن یک زن بر روی زمین و پرت شدن او به داخل ون گشت ارشاد به دست یک مامور مرد و یک مامور زن، را تایید کرده است.
+38
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  بردبار - بندر ماه شهر، ایران

  امیدوارم روزی برسه که با همین ابزار هر چی آخوند و گَندی -مذهبی توی ایران هست رو خفه کنیم و توی اقیانوس بریزیم، حیف از گلوله و طناب که پای ابن جانورها صرف بشه.
  3
  82
  جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۷
  ۵۲
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد

  [::بردبار - بندر ماه شهر، ایران::]. در تمام شهرهای ما دو طرف خیابونها درخت کاشته شده, تمام این انگلها رو باید با امامه ها و چادرهای خودشون از این درختها حلق آویز کرد تا برای تمام تاریخ درس عبرت بشه.
  3
  53
  جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۳
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  هیچ چیزی از حکومت فاشیست فارسیسم جمهوری اسلامی و طرفداران فاشیست قومگرای زیاده خواه متوهمشون بعید نیست. همه کار میکنن.
  28
  22
  جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۹
  ۶۴
  خوش باور - تهران، ایران
  این همان به انسانیت رسیدن جامعه ایرانی است که خوک زاده هندی نویدش را به جامعه ایرانی داد . و هنوز مردم برای زیارت نجست مقبره اش سر دست میشکنند.
  2
  12
  جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.