شعر خواهرزاده خامنه‌ای در مدح شهبانو فرح در روز تولدش

+388
رأی دهید
-65

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  مسافران کجایی؟ دماغ سوخته شدی؟
  19
  166
  جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۰
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  قدر دانی به معنای واقعی کلمه.
  24
  185
  جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۶
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  چه جواهری را از کشور راندیم!
  32
  207
  جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۱
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  هرچه بگندد. نمکش می‌‌زنند. وای به روزی .که بگندد. نمک. امت ریش هم به غلط کردم افتادند. فقط مانده این میلیونر و رزمجو خودمان.پا را در یک کفش کرده. ول نمی‌‌کنند.اینقدر سخت است گفتن؟ ... شما که شب و روز تجربه می‌‌کنید. وگرنه که برای یک تکه استخوان جان نمی‌‌کندید. خوب بگید دیگر. آنقدر وجدان راحت پیدا می‌‌کنید.که نگو. از برادر لر یاد بگیرید. بردند.پیش شیخک شیخ علی‌. آقا، کشاورز ملت. مستضعف. انقلابی‌. برای دیدار آمده. شیخک گفت. مستضعف عزیز. این کشاورزی چیز خوب برای اسلام است. خدا عزت می‌‌دهد. چه کمبودی داری ؟ چه کار می‌‌توانیم برای شما انجام دهیم ؟ کشاورز عزیز. با گردن کج. چشمان غمگین گفت. آقا سید هستی. اولاد پیغمبر. خدا به دعا شما گوش می‌‌دهد.یک دعا بکن. شاه برگردد. پدر ما در آمد.
  57
  129
  جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۷
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  فکر کن 50 سال پیش در محله فلاح کاخ جوانان ساخته که هنوزم بهترین مرکز دولتی آموزشی بهداشتیه و محوطه و سازش از مراکز جدید قشنگتر و اصولی تره. من بچه بودم واکسنهامو اونجا زدم. واقعا فرح خدمت بزرگی به ایران کرده. جالبه اکثر خانومها وسواسی هستن اما این بنده خدا توی سفرهاش به روستاها پیرزنهای ژولیده باهاش روبوسی میکردن. خود من که پلشتم اگه بودم حداقل بعدش با دست صورتمو پاک میکردم اما این بنده خدا خیلی عادی رفتار میکرد. واقعا هم مادرانه با همه ایرانیها رفتا میکرد. شاه اواخر اگه خودرایی نمیکرد و به حرفای فرح و نخست وزیرش گوش میکرد و سلطنت مشروطه رو میپذیرفت شاید تاریخ طور دیگه ای رقم میخورد. از طرفی خودنمایی های بین المللی شاه مثل جشنهای 2500ساله به غرور و ادعای اروپاییها که دنیا رو تو دست داشتن برمیخورد. به هرحال اوضاع اینه که الان هست و به 1000دلیل اروپائیها و سایر کشورهای دنیا خواستار ماندگاری این حکومت هستن. و کاری هم از ما عمرا برنمیاد. هرکی میگه بپاخیزید فلان کنید خودشو گول میزنه. باید گلوبالیت حکومتهای جهان دست از سر ملت ایران برداره تا حکومت تغییر کنه.
  157
  130
  جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۰
  ۵۶
  chupan - یونشاپینگ، سوئد

  نا م ملکه شهبانو فرح پهلوی در تاریخ ایران ثبت است .
  39
  180
  جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۸
  ۳۱
  grizzly - برلین، آلمان

  فقط فک و فامیل خامنه ای میدونند که سیدعلی کیه و چه کاره است! دامادش شیخ علی تهرانی سالها مهمان صدام بود و خواهر سیدعلی تعریف میکرد که یک بار صدای ناله کسی رو از زیرزمین خونه میشنود وقتی به زیر زمین میره میبینه سیدعلی و یک نفر دیگه درحال شکنجه یک بیچاره ای در آنجا هستند
  29
  130
  جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۲
  ۵۴
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  احتمالا یه حیله و کلکی تو کاره. به اینا نمیشه اطمینان کرد. پاینده و جاوید باد ایران ولی بدون اخوند
  13
  124
  جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۶
  ۴۳
  مسافران - آنکارا، ترکیه

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. اوهم یک نادان به تمام معنا مانند خودت است ! نکند علی(پاتریک) پهلوی را یادت رفته است؟حتی برادر رضاپهلوی که بدست او بقتل رسیده است،مانند او نبود!من که خواهر ندارم ولی برادرزاده هایم هم درست وخوب تربیت شده اند!چه برسد به خواهر زاده ای که پدرش از یک خانواده ونسب دیگر است!اینهم به پدرش رفته !
  179
  14
  جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۰
  ۴۳
  مسافران - آنکارا، ترکیه

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. وآنگهی،همانند شما تاریخ را واژگونه برایش گفته اند!اثرات پنجاه وسه سال جهل وجعل بر کشور همین است ! همان شاه جواهرنشانِ شما(=اشرف غنی یکم!) دوبار از کشور فرار کرد!اگر خائن وسرسپرده نبود،فرار میکرد؟؟؟اگر فقط جواب این را بتوانی بدهی،من دربست تمام حرفهای هم سنخ های شما را قبول میکنم ورضا رارهبر اعلام میکنم!چرا که:«خائن همیشه ترسو ودزد همیشه فراری و دروغگو همیشه فراموشکار است!»
  179
  16
  جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۵
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. حق به جانب شماست، نباید “فرار” میکرد، باید میماند و حمام خون به راه مینداخت و اسلاف شما را درو میکرد. اما میدانید چیست؟ اگر میکشت و میماند و ایران هم بهشت میبود، باز هم احمق هایی پیدا میشدند که بهانه های واهی بگیرند و هیزم به آتش دشمنان ایران بریزند.
  30
  164
  جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۲
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. گناه شاه این بود که اجدادش مثل خمینی و خامنه ای تازی زاده نبودن که کینه ایرانی ها رو داشته باشن و حتی به هواپیمای مسافربری هم رحم نکنن. البته شاه نباید فرار میکرد، باید میموند و طرح هر تیربرق، یه آخوند اجرا میشد که آخوند زاده هایی مثل تو الان بهش خائن و سرسپرده نگن!!
  66
  86
  جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۱
  ۵۹
  Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان

  به زودی نوبت فاطی هم میشه!
  12
  62
  جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۲
  ۳۵
  freedom of the press - تهران، ایران

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. کاربر محترم وقتی دهن به دهن می کنی با این قوم هجوج مجوج و پول دوست و دنیا پرست همه شما را در حد و اندازه و آنها تصور می کنند. چرا جوابشون را می دهی؟؟؟ فکر نمی کنی که اونها همه چیز را می دانند و فقط بخاطر مقام و پول است که به این رژیم خونخوار چسبیده اند. آیا واقعا فکر می کنی جوابت به آنها قانع شون می کنه!!! نه!!! پس بحث کردن با این مردمان شما را در چشم مردم مثل خود آنها نشون می دهد. آیا شما با یک احمق بحث می کنی که چی درسته و چی نادرست؟ اگه با یه احمق بحث کنی در چشم مردم اینه که دو تا احمق دارند با هم بحث می کنند. جوابشون را نده. جواب ندادن بهشون مشت محکمی است بر دهانشون.
  74
  20
  جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۶
  ۵۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک

  این مراسم شعرخوانی هیچ ربطی به محمدرضا، دست‌نشانده امپریالیسم ندارد. همانطور که زن بظاهر مسلمان می‌تواند کافر باشد، مرد هم همینطور. قران: زنان دو پیامبر اولوالعزم حضرت لوط ع و حضرت نوح ع جهنمی شدند. شاه هم بظاهر خود را مسلمان می‌دانست، ولی با امپریالیسم شرب خمر می‌کرد.
  71
  25
  جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۳
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. شغل اصلی‌ اینها معمولان قسمت کردن بلیط انتظار.در جلوی محبت خانه آقا رضا. برای برادران مسلمان خود است. اسم پهلوی که می‌‌یاد. انگار باطون الکتریکی‌ به آنجا مبارک فرو کرده. اینقدر از اسمشان می‌‌ترسند. که بعد از ۴۲ سال .هنوز دنبال سرنگونی هستند
  32
  42
  جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۴
  ۱۰۴
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  مراسم تودیع و معارفه بین دو خر سوار. همین!
  50
  13
  جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۱
  ۵۲
  Vartanchortan - هامبورگ، آلمان

  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. azinازین جمله خیلی خوشم اومد.آفرین.«خائن همیشه ترسو ودزد همیشه فراری و دروغگو همیشه فراموشکار است!»
  7
  33
  جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۴
  ۹۰
  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا

  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. حاجی خدا بگم چیکارت کنه از خنده منفجر شدم با این (=اشرف غنی یکم!) هاهاهاهاهاهاهاها
  55
  7
  جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۱
  ۹۰
  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا

  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. [::amirgheryou - تهران، ایران::]. آمیرزقشمشم واکسن هاتو زدی واینجوری فلج مغزی ازکاردراومدی نمیزدی دیگه چه اعجوبه ایی بودی هاهاهاهاباز یه جادیدم ادعای بچه تهرون بودن کردی اگه یه بار دیگه ببینم میام با سگک کمربندله و لورده ات میکنم هاهاهاامیرقلی اونموقع که تو میدون سپه یاوردادفر سرآتریاد چنان فریادمیزدکه صداش ازاونجاتاخیابون یخچال میرفت اقوامتون تو قزوین داشتن سقنقورت میخوردن هاهاهاها
  62
  24
  جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۱
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  [::جنابِ سروان - مونرآل، کانادا::]. اتفاقا اونوقت که تو میگی اجداد من امثال یاور سگ سیبیل رو میبردن کاری میکردن که به جای یاهو به یوهو. در ضمن مواظب باش کمربندت رو لوله نکنم...... اگه پات به محله فلاح میرسید میفهمیدی مسجد جای .... نیست! چه کنیم که اینترنته و هرکی .....امکان هارت و پورت داره. دنیای واقعی اوضاع خیلی فرق میکنه ....
  104
  14
  جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۸
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::freedom of the press - تهران، ایران::]. دوست خوب، پاسخ دادن به اعضای سپاه سیبری اگر هیچ پیامد دیگری هم نداشته باشد در حد اقل دل من را خنک می‌کند! اگر بعضی از دوستان هم من را احمق فرض کنند باز هم ارزش این را دارد که میبینم مبارزات لفظی! این حقیر به دل بسیاری می‌نشیند.
  25
  36
  شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۱:۵۵
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. من به این سایبری‌ها حق میدهم که از نام پهلوی و بازگشت شاهزاده وحشت داشته باشند. اگر همین یک تکه استخوان را هم به خانه نبرند که عیال آبگوشت بار بگذارد، شکم اهل منزل را با چه سیر کنند؟.
  19
  33
  شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۲:۰۵
  ۱۰۴
  millionaire - منچستر، انگلستان
  اشرف غنی در رفت ، ممد دماغ در رفت ، اشرف غنی میگه نخواستم خونریزی شه ، ممد دماغ گفت نخواستم خونریزی شه ، اشرف غنی با میلیارد میلیارد پول زد به چاک ، ممد دماغ با ترلیون ترلیون پول زد به چاک ، طرفدارهای اشرف غنی بی منطق و کور کورانه ناحق میگن و از یه بی عرضه طرفداری میکنند ، طرفداران ممد دماغ بی منطق و کورکورانه نا حق میگن و از یه بی عرضه طرفداری میکنند ، تازه اشرف غنی با پارتی بازی پدرش و این تفکر احمقانه که زرنگی به ارث میرسه و ژنتیکی یه به قدرت نرسید در حالی که ممد دماغ بی عرضه رو چهار تا سلطنت طلب احمق به پادشاهی رسوندن چون فکر میکردن زرنگی از پدر به پسر به ارث میرسه !!!!!!!!! در نتیجه اشرف غنی یک هیچ جلو ه
  39
  20
  شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۷
  ۳۴
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  من درک نمی کنم چرا برخی باید به دیگران توهین کنند تا خود را بر حق نشان دهند، من طرفدار هیچکس نیستم ولی توهین به خاندان پهلوی را کار درستی نمی دانم، این خاندان بزرگترین خدمت ها را به مردم ایران کرده است، کوتاهی هم شد البته، ولی مردم هم نتوانستند بخوبی از آنها در راه ترقی ایران دفاع کنند، آنها ایرانی تر از همه ی ما بودند، و شایسته ی یک قدردانی هستند، اگر خوب نگاه کنیم دوستان، همه ی ما فرزندان برابر ایران هستیم، از شمال تا جنوب، از شرق تا غرب، با همه ی افکار عجیب و غریبی که داریم، همه با هم باشیم
  6
  35
  شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۱
  ۴۳
  مسافران - آنکارا، ترکیه
  از لطف برخی دوستان ممنونم.کاررسیدگی به عدوهای زمان را هم بخدا واگذار میکنم.همچنان آقای سبکبال منتظر جواب واضح و روشنی از طرف شما هستم.اگر شاه جواهرنشان ومرصع شما خائن وسرسپرده نبود،فرار میکرد،آنهم دوبار؟؟؟جواب باید کوتاه ودرحددوکلمه باشد:آری یا خیر؟
  35
  16
  شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۸
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. خاموشی.
  20
  23
  شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۹
  ۳۹
  rahjoo - مازندران، ایران

  amirgheryou - تهران، ایران. یه لایک برای تو.هرچند خیلی بهم توهین کردی. با آرزوی کنترل خشم برای همه.
  62
  11
  شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۸
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  [::rahjoo - مازندران، ایران::]. خوب قبلا گفته بودم تو جزو معدود افراد این سایت هستی که از نظر سیاسی هم عقیده هستیم. اما خوب ما در حوزه های مختلف تضادهایی داریم که حق داریم حداقل در حد حرف دفاع کنیم. من نه فقط به هیچ عنوان موافق جنگ قومی در واقعیت نیستم بلکه حتی جنگ دو حیوان مشابه یا مختلف رو میبینم انگار به قلبم چنگ میزنن. اما از مواضع فکری و بحث های کلامی خودم کوتاه نمیام چون قصدم خودم و خودخواهی نیست و حتی وقتی توهین میکنم میخوام طرف مقابل رو از سمت و سویی که در پیش گرفته تغییر بدم.
  73
  3
  شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۶
  ۳۹
  paksan - ایران، ایران
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::] امپرالیسم؟ خامنه ای کشور رو به بی دینها یعنی چین فروخته مشکلی نیست؟ به روسیه ای که نصف کشور ایران رو بلعیده به ترکیه ای که هر روز یه توطعه میکنه. آمریکا کدوم کشور رو اشغال کرده؟ آمریکا هر جا رفته کمک کرده و از هر جایی که خارج شده بدبختی حاکم شده. شما احمق ها در حد یه بچه هم شعور ندارید حداقل تجربه کنید و درس بگیرید. در مصر حکومت حسنی مبارک سقوط کرد و اسلامگراهای برادرتون به قدرت رسیدند نتیجه اش چی شد؟اولین کاری که کردند برنامه ریزی برای سرکوب شیعه ها و کار به جایی رسید که اسلامگراها به جون هم افتادن و اگر ارتش کمک نمیکرد مصر هم نابود شده بود.حالا به لبنان نگاه کنید که اگر شیعه ها یا سنی ها هرکدوم سرکار بیاییند حمام خون راه خواهد افتاد. اگر اسرائیل سرنگون بشه فلسطینی هایی که حتی دو منطقه رو نمیتونند با هم کنترل کنند حمام خون راه خواهند انداخت همانطور که در غزه تمام فتحی ها رو کشتند و در خیابان میکشیدند.خمینی هیچ برنامه و هدفی برای بعد از گرفتن حکومت نداشت و فقط در فکر سرنگون کردن شاه بود که با کمک اربابش آمریکا انجام شد و الانم همینه.
  7
  6
  دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۶
  ۴۲
  zorro - بارسلون، اسپانیا
  قشنگ مشخصه که مونتاژه فیلم...
  4
  2
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.