خودکشی یک زن شاکی از تجاوز به دلیل برخورد نادرست قاضی

ایران وایر :«رکنا» از خودکشی «فرحناز خلیلی»، عکاس ۲۵ ساله در بوشهر خبر داده و نوشته او پس از شکایت بابت تجاوز و برخورد بد قاضی، دست به خودکشی زده است.

به نوشته این سایت خبری، در اوایل شهریور ۱۴۰۰، پیکر فرحناز خلیلی که به دلیل خودکشی جان باخته بود، به بیمارستان روستای «بولخیر» بوشهر منتقل شد.

یکی از خویشاوندان خلیلی در مورد این حادثه گفته است:«فرحناز عکاس بود و به خاطر شغلش گاهی در مجالس اهالی روستا شرکت می‌کرد. دو ماه قبل از خودکشی، فرحناز در عالی‌شهر برای عکاسی به باغی رفته بود اما در پایان مراسم با مشتری بر سر مسایل مالی اختلاف پیدا کرده بود. آن فرد فرحناز را مورد خشونت کلامی و رفتاری قرار داده و از او سوءاستفاده‌های زیادی کرده بود. بالاخره فرحناز از او به اتهام تجاوز شکایت کرد اما به دلیل شرایط محیط زندگی، موضوع شکایتش را کسی جز من و همسرم نمی‌دانست.»

این فرد نزدیک به فرحناز خلیلی ادامه داده است: «فرحناز موضوع شکایت خود را پی‌گیری قانونی می‌کرد و پرونده او با موضوع شکایت تجاوز در جریان است. اما قاضی با او برخورد خیلی بدی کرد و فرحناز خیلی ناراحت شد. فشار روحی ناشی از این اتفاق در آخر باعث شد که  فرحناز دست به خودکشی بزند.»

گفته می‌شود که فرحناز خلیلی با خوردن قرص خودکشی کرده است.

مقامات قضایی استان بوشهر تاکنون به این خبر واکنشی نشان نداده‌اند.
+90
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۶
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  روح اون دختر نازنین شاد ، اما شکایت کردن پیش قاضی که خودش متجاوز است ، و دختران زیر سن را صیغه می‌کند ، بی فایده بود
  12
  146
  شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۱
  ۴۵
  chi begam ke nagoftanesh - آمستردام، هلند

  روحش شاد. دختر مظلوم و بینوا، به خانواده اش تسلیت میگم، دنیا و مخصوصا ایران پر از بیعدالتیست. در ضمن لعنت به اون قاضی و نه پالگیهایش
  5
  68
  شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.