برخورد خشن پلیس ایران با یک زن


فرارو: رئیس پلیس امنیت تهران به فیلم بازداشت یک زن و انتقال آن به خودروی پلیس واکنش نشان داد. 
 
در پی انتشار فیلم بازداشت یک زن توسط پلیس به شیوه نامناسب، سرهنگ پیام کاویانی؛ رئیس پلیس امنیت تهران، با اشاره به اینکه اینگونه برخوردهای خارج از ضوابط را نمی‌پذیریم، گفت: در این مأموریت برخورد نامناسب و خارج از ضوابط ماموران قابل قبول نیست.
+58
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۷
  kakolzari - لندن، انگلستان

  حیوان خبر ندارد ز جهان آدمیت
  2
  79
  جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۴:۳۹
  ۱۰۴
  منوچهری - کرمان، ایران

  سالهای اول شورش ۵۷ خودم به چشم دیدم لباس شخصیها با تیغ موکت بری کشیدن تو صورت یک تازه عروس که از در آرایشگاه اومده بود بیرون! یه چهار راه پایینتر با چماق که سرش زنجیر چرخ پیچیده بودن چنان زدن تو پای یه پسر بیست و چند ساله که درجا مچش از ساق پاش جدا شد. یه استوار شهربانی وسط خیابون گریه میکرد , میگفت نرید بالا اینا وحشی هستن!! اون موقع ما حتی دوربین نداشتیم عکس بگیریم.
  7
  81
  جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۵
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  طالبان افغانستان هزار شرف به این طالبان حاکم بر ایران داره، چون حداقل طالبان افغانستان میگن ما اینی هستیم که میبینید و دیگه یه مشت ماله کش صادراتی مزدور مثل رزم جو از لوس آنجلس و فرناز فصیحی از روزنامه نیویورک تایمز و تریتا پارسی از اندیشکده کویینسی رو ندارن که بیان این حجم از کثافت و لجن بودن رو واسه بقیه مردم دنیا جوری دیگه تعبیر کنن و عادی جلوه بدن! مقاله بسیار عالی "حسین رونقی" در وال استریت ژورنال که چند روز پیش چاپ شد، به این اشاره میکنه که زخم عمیقی بر پیکره این بسیجی های صادراتی داشت..
  6
  53
  جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۰
  ۵۲
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد

  اون فاحشه چادری که داخل ماشین بود داشت با وسیله ای که سگهای ولگرد رو اسیر میکنن و به گردن دختره انداخته بود, به داخل ماشین میکشیدش. روسپی های اسلامی که از انوای امراض روانی رنج میبرن افتادن به جون ملت بدبخت. اسلام ناب محمدیه, پیغمبرشون هم یه موجود سادیست بود, اینها هم پیروانش هستن.
  3
  33
  جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۸
  ۵۴
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  خواهشا اسم پلیس را خراب نکنید. اینا پلیس نبودند یه مشت حیوون دو پا هستند که برا چس مثقال حقوق مادر خودشون را هم میفروشند
  3
  35
  جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۱
  ۳۷
  babak iran5i - تهران، ایران
  اینهائیکه منفی میدن همدست همان شکنجه گر و داعشی هستند دلیل نداره منفی بدی کور که نیستی یک زن را دارند شکنجه میکنند .اسید پاش حـ...
  0
  16
  شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.