نمایش رزمی دیدنی سربازان کره شمالی در برابر کیم جونگ اون

کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی در مراسم هفتاد و ششمین سالروز تاسیس حزب کارگران در این کشور از نمایشگاه سیستم‌های تسلیحاتی این کشور بازدید کرد.

در حاشیه این نمایشگاه که موشک‌های پیشرفته کره شمالی در آن رونمایی شد، کیم جونگ اون ایالات متحده را منبع بی ثباتی در شبه جزیره کره دانست.

انجام نمایش‌های نظامی و رزمی در مقابل رهبر کره شمالی هم بخش دیگری از این مراسم بود.
+47
رأی دهید
-66

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  اگه خیلی واردن بیان اون کوزه هایی رو که تکاور های سپاهی نتونستن بشکنن، بشکونن. اون کوزه ها رو اسراییل دشمن خر عوض کرده بود که سیاه نمایی کنه! 😀
  8
  88
  ‌پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۱
  ۳۱
  Stopmindcontrol - سائو پائولو، برزیل

  جنگهای محتمل آینده کمترین بهاء را به آمادگی جسمانی میده. برای مثال، چند هواپیمای پیشرفته بدون سرنشین ساخت اسراییل به کشور آذربایجان کمک کرد به ساده گی ارمنستان رو شکست بده.
  7
  66
  ‌پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۰
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  این مراسم در زبان پارسی به نام شلنگ تخته و جفتک پرانی خوانده میشود. در جمهوری اسلامی نیز مشابه این رفتار را میخواستند با کوزه داشته باشند که کوزه همراهی نکرده، شرکت کنندگان و فرماندهان دماغ سوخته شدند و البته ما نیز خیلی خندیدیم!
  17
  68
  ‌پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۲
  ۴۱
  Roger Waters - میامی، ایالات متحده امریکا

  تصور کنید این بدبختها چه ریاضتی کشیدند و چند نفرشون زمان این تمرینها کشته شده،فقط برای خدمت به این بشکه عیاش و بیرحم و خواهرش.اینها اینجور ریاضت میکشند و مردم گرفتار قحطی و فقر مطلق،تا این خوکچه بتونه حکومت کنه و برایش از سوئیس پنیرهای لاکچری گرونقیمت و از فرانسه بهترین مشروبات و از کوبا بهترین سیگارهای برگ رو بیارند و ماشینهای ضد گلوله سفارشی فوق لاکچری مرسدس رو سوار بشه و بخنده و کف بزنه.
  6
  64
  ‌پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۶
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  از این چیزها ما هم داریم. سردار خودش تا زانو در سواحل خلیج فارس توی آب. یک شمشیر ذولفقار هم در دست. و به سمت ناو امریکاهی فریاد می‌‌زد. اگر مردی بیا جلو.
  17
  57
  ‌پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۶
  ۳۶
  ali1g - اوسلو، نروژ

  نمایش رزمی دیدنی ؟ کجای این دیوانه گری ها و وحشی گیریها در قرن ۲۱ دیدنی هست؟
  10
  31
  ‌پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۶
  ۵۹
  فرید1614 - بروکسل، بلژیک

  امروزه تیراندازی بیشتر کاربرد داره تا رزمی کاری, یک تفنگ به من بدین با بیست تا از اینا میجنگم
  3
  26
  ‌پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۴
  ۷۴
  hassan1326 - تهران، ایران
  در جنگهای جدید ،سرباز صفر شاید یک در صد جهت خدمات بمافوق ارزش دارد. در اجرای خدمات(مثلا چای اوردن) هنر رزمی نقشی ندارد.
  2
  12
  ‌پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۹
  ۴۶
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::Roger Waters - میامی، ایالات متحده امریکا::]. برای توجیه حضور نظامی امریکا در هر قاره ای و تشویق خرید سلاح توسط کشور های همسایه ، همیشه به کشور هایی مانند ایران ، کره شمالی و کوبا نیاز است ، کره شمالی حتی حاظر شده بود که سلاح اتمی خودش را تخته کند ، اما منافع ژاپن و امریکا در صلح و احتمال ادغام کره شمالی و جنوبی نیست ، چرا که اگه یکی از صنعتی ترین و ثروتمند ترین کشورهای آسیا یعنی کره جنوبی با یکی از قدرتمندترین ارتش های دنیا یعنی کره شمالی ادغام شود ، هیولای نظامی اقتصادی جدیدی در طی چند دهه بوجود خواهد آمد ، هنوز که هنوزه انگلیس ها به اون روز ادغام المان شرقی و غربی لعن و نفرت میفرستند ، در عرض ۳۰ سال آنچنان از لحاظ اقتصادی قوی شده اند که به تنهایی کل بازار مشترک را حریف هستند ، بنابراین منافع منطقه خواهان نزدیکی این دوکشون در شبه قاره کره نیست ،
  0
  7
  ‌پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۹
  ۴۷
  ab5534 - هلسینکی، فنلاند
  شبیه فیل جکی چان میمونه
  1
  1
  جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۵
  ۶۸
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد
  چه خر کیف شده خوب کسیکه از مغزش نتنه استفاده کنه مثل خر و قاطر از زورش استفاده میکنند می‌خواد در مقابل آمریکا که ف‌۳۵ سطح و از مغزش استفاده کرده بایسته زرنگ سیستم الکترونیک از چین نگیره و مثل ایران به حساب خودش بذاره،
  1
  0
  جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.