گزارشی عجیب از تبریز: آلوده کردن آسمان تبریز توسط هلی کوپترها برای مریض کردن مردم!ً

گزارش عجیب مردمی از تبریز! : آلوده کردن آسمان تبریز توسط هلی کوپترها با هدف مریض کردن مردم.
+20
رأی دهید
-120

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا

  آدم نمیدونه به اینهمه حماقت بخندد یا گریه کند. میگه با واکسن مردم را نابود می کنند . این بخار یخ زده احترق موتور یک هواپیما هست که در ارتفاع بالا پرواز میکند . چطور هست که UK هر چیزی را منتشر میکند . حالا این خانومها خونه میخواهند ملت ایران را آگاه کنند .
  17
  96
  ‌چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۱:۲۱
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  از این حکومت شدیدا فاشیست فارسیسم نژاد پرست ضد انسان و حیوان و بی رحم و تروریست هیچی بعید نیست. طرفدار مخفیهاشون هم مثل سوسک در سایتها میچرن و .... بدبختای حقیر نامرد.
  131
  36
  ‌چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۴
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  پاشید برید تو کوچه و شعار بدید” هوای شهر تبریز، پاکیزه باید گردد”! “ هوای پاک و مطبوع، حق مسلم ماست”! “ نه شرقی، نه غربی، بیزیم هاوا کثیفدی”!
  28
  69
  ‌چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۴
  ۴۱
  tarkofski - استکهلم، سوئد

  ای کاش کمی عقل داشتین . هلیکوپتر مگه همچین دودی داره ؟ گازهای سمی آرسیک؟ اون سم آرسینیکه چه ربطی به دود داره ؟ با این کارها مطمئن باشین عوامل رژیم خوشحال می شن و می گن ببینین مخالفان ما کیا هستن ؟ این راه مبارزه با یه رژیم فاسد نیست. خیلی ویدئو مسخره ای بود . فکر کنم اینا از...
  7
  98
  ‌چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۳:۲۶
  ۳۹
  Realman - کالیفرنیا ، ایالات متحده امریکا

  هواپیماها یا جت ها رد سفیدی را پشت سرشان می گذارند که بیشتر آن ها را در آسمان می توان دید. این دود داغ و مرطوب است که از هواپیما خارج می شود و با اتمسفر مخلوط می شود و به خاطر فشار پایین بخار و دما در ارتفاع بالا مقداری بخار آب در اگزوز هواپیما فریز می شود و فرآیند اختلاط باعث ایجاد ابر یا دود ابری می شود که از زمین قابل رویت است .
  5
  68
  ‌چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۳:۳۸
  ۳۹
  paksan - ایران، ایران

  اینا هم تو این هیری ویری دنبال فالور هستند فک کنم داستانش مثل همون بادمجون باریدن از هوا در تهران هستش. اولا تبریز سرد هستش و موتورهای چرخبال تپلید بخار میکنه و نکته خنده دار اینه که این خط اینطوری توسط هواپیما ایجاد میشه و این خانومای مثلا زرنگ که گوشی به دست هستند پس چرا موقع رد شدن چرخبالا فیلم نگرفتن خخخخ خیلی روشنه که دارن مردم رو سرکار میذارن آخه گاگول ویروس کرونا رو اینطوری با بخار پخش میکنند خخخخ قطعا یه عده احمق هم باور میکنند مثل دیدن قیافه نجس خمینی تو ماه!
  3
  47
  ‌چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۳:۳۸
  ۴۸
  مسعود راستگو - تهران، ایران

  خداوکیلی ی مطلبی بزارین اگه مرغ بریون دید و شنید خنده ش نگیره.
  3
  71
  ‌چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۰
  ۴۱
  Momiji - توکیو، ژاپن

  لهجه ام نداشت که بگی خوب ، ....!. اینرو باید مهدی فلاحتی بعنوان پرده آخر در برنامه اش نشون میداد!!
  10
  43
  ‌چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۱
  ۳۱
  منم هستم - استکهلم، سوئد

  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. باز تو پیدات شد بچه جون؟؟؟ مطلبی چند میگیری این اراجیف رو مینویسی؟؟؟ لاقل اگر پاناترکیست واقعی هم هستی کمی ادب و پرنسیپ داشته باش و هر پرت و پلایی رو واسه خوش اومدن بعضی ها ننویس. هی. از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست...
  9
  37
  ‌چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۲
  ۵۴
  hamidesabz - لندن، انگلستان

  هواپیما هایی که در ارتفاع بالا پرواز میکنند معمولا از شروع فصل سرما که برودت هوا در آن ارتفاع به منفی پنجاه درجه میرسد، بخار حاصل از احتراق موتورشان بلافاصله بعد از خروج از موتور تبدیل به بلورهای ریز یخ میشود که بصورت یک یا چند خط سفید موازی بسته به تعداد موتورهایشان پشت سرشان در آسمان به جا میماند. این ادعای مسخره را که این خط ها مواد سمی هستند که توسط هواپیما در آسمان پخش میشوند، را قبلا هم شنیده بودم، تکرار این مزخرفات بیانگر بی سوادی توام با بی شعوری گویندگان آن است چون یک بی سواد با شعور هرگز در مورد چیزی که عقلش قد نمی دهد اینگونه اظهار فضل نمیکند. حالا این ادعا در مورد هلی کوپتر گفته میشود که یک مرحله پرت و پلا تر از آن ادعای چرند قبلی است که به گوینده اش باید جایزه اسکار در رشته بلاهت و تزویر را اعطا کرد!
  0
  21
  ‌چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۳
  ۳۰
  aram2255 - ایلام، ایران

  از سایت ایرانیان یوکی تعجب می کنم نه از چند خانم ساده لوح هموطن. مسئولان سایت بهتر است بروند عبارت رد بخار Vapor Trail را جستجو کنند تا با این پدیده ی عادی آشنایی پیدا کنند. در ضمن حکومتی که به دست هموطنان ترک اداره میشود چه لزومی دارد آرسنیک روی سر فک و فامیلش خالی کند؟
  5
  27
  ‌چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۵
  ۵۹
  Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان
  فکر کنم این سایت موضوع کم آورده و چون بازار ترک ستیزی داغ است به این نوع اراجیف رو آورده.
  21
  20
  ‌چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۳
  ۳۹
  rahjoo - مازندران، ایران
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. یه قرص .....هم کشور ایران لازم داره تا از دست شما .....خورده ریز راحت بشه. دیگه داری اوردوز میکنی.خیلی اوضات خیتته.خخخ
  8
  23
  ‌چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۷
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  بازار ترک ستیزی داغ نیست. بازار پان ترکیست ستیزی داغ است.در این. میان میوه گندیده در هر دو طرف وجود دارد. اپرتنیست‌ها استاد عوض کردن موضع خود در جهت وزش باد هستند. و از هر فرصتی استفاده می‌‌کنند. کم در این جریان ایران و آذربایجان .آتش بیار محرکه ندیدم.از هر دو طرف.هر انسانی‌ باید ساده سخن ولی عمیق فکر کند. پیش بعضی‌‌ها انگار بر عکس است.
  5
  17
  ‌چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۳
  ۴۱
  tarkofski - استکهلم، سوئد
  [::rahjoo - مازندران، ایران::]. [::منم هستم - استکهلم، سوئد::]. دوستان این آدم واقعا بیمار روحی‌ و روانیه . خوشحال میشه بهش توهین کنن . فکر می‌کنم رکورد گرفتن تعداد منفی‌ در کول اینترنت رو داره . بعد مثل بیماران روانی‌ هی‌ میشینه کامنت‌های خودشو لایک میکنه . یعنی واقعا ببین یه آدم چقدر می‌‌تونه بد بخت و مریض باشه !!!
  7
  23
  ‌چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۳
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::منم هستم - استکهلم، سوئد::]. بچه بود بزرگ شده! شهرستانی هموطن در این سایت بچه تهران رفت و آمد میکنه لذا از توهم و خودخواهی و فاشیسم و ادعا و هارت و پورت دوری فرمایید. چون خودتون رو ضایع میکنید.
  18
  6
  ‌چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۵
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  زباله های اتمی روسیه رو میاوردن در محدوده اردبیل دفن میکردن و یک فوق تخصص سرطان شناسی فهمید و دربارش مطلب نوشت. 3سوت دخلشو آوردن. کردها رو یه جور نسل کشی میکنن بلوچها رو یه جور دیگه و عربهای خوزستان رو همه جور. تورکها رو چون زیادن برنامه های فله ای مثل آلوده کردن محیط و آب و هوا بیمار میکنن. این فاشیست فارسیسم نواده های هندی به چی رحم نمیکنن و فقط میخوان به هر صورتی شده مطرح بشن! هر قوم غیر فارسی زیر پرچم جمهوری اسلامی و در حوزه مرز سیاسی ایران خطر نسل کشی و حذف دارن. واقعا باید سرنوشت اقوام ایران از فاشیسم فارسیسم منفک بشه و خودشون حاکم سرزمینها و جان و مالشون باشن. البته بخواهید نخواهید این موضوع در آینده نه چندان دور قانون جهانی میشه اما میترسم تا اونموقع دخل اقوام غیر خودتون رو با روشهای پلید و تروریستی بیولوژیک بیارید.
  23
  11
  ‌چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۲
  ۳۹
  rahjoo - مازندران، ایران
  amirgheryou. تو که میگی فارس و فاشیست.پس تو کهکیلویه اون ایدزی کردن مردم یه روستا تو دل ایران رو چی میگی؟. انواع سموم کشاورزی در شما باعث افزایش سرطان و مرگ و میر رو چی میگی؟. اینهمه اوارگی سیستان و گردو غبار چی؟. اگر منظورت فقط قوم فارس هست خب از خراسان تا مازندران و گیلان و لرستان و سیستان فارس هستن. چرا هی میخوای خودت رو کج فهم نشون بدی؟براحتی میشه لجتو درآورد.پس خیلی ضعیفی.
  2
  7
  ‌پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۵
  ۳۴
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. کدام واقعه‌ی تاریخی فاشیسم است؟ در ایران هرگز یک حکومت ایرانی که همه شمول باشد وجود نداشته است، از زمان حمله ی تیمور لنگ گجسته تا کنون حکومت بین قبایل مغول دست بدست شده است، و این تنها عامل عقب افتادگی ایران است، یک روز خوش نداشتیم، تنها به این حادثه ی زیر توجه فرمایید و ببینید حکومت مورد قبول امیرقریو چه حکومتی است: پس از کشته شدن شیخ حیدر به دست یعقوب بیک( هر دو مغول! )، ، زن شیخ حیدر و سه پسرش( یکی از انها اسماعیل لات شیرخواره) را در زندان اصفهان پیش منصور بیک( او هم مغول) فرستاد. همه ی این دیوانه ها قوم و خویش بودند! اسماعیل که در زندان دیوانه شده بود، در پانزده سالگی بوسیله ی اقوام دیگرش که صوفی بودند به تبریز آورده شد، و برای انتقام سر سه هزار ادم بیگناه ایرانی را بریدند و از دروازه ی شهر آویزان کردند!!، اینها مغول بودندو صوفیه را بنا نهادند، در کجای تاریخ یک ایرانی دلسوز چنین جنایتی می کند؟ تمام تاریخ هزار سال پیش ایران پر از اینگونه حوادث است.
  3
  5
  ‌پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۲
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::rahjoo - مازندران، ایران::]. ایرانشناسیت ضعیفه. کهکیلویه و بویر احمد عمدتا قبایل تورک هستن. از ایلات کهن تورک افشار هستن. سیستانی ها هم عموما به دلایل کم آبی جهت تغییر جمعیتی ترکمنهای استان گلستان به اون منطقه مهاجرت داده میشن. بلوچها هم با این روند 20 ساله دیگه منقرض میشن. عربهای خوزستان هم همینطور. این تصاحبهای بچگانه و احمقانه جماعت فاشیسم فارسیسم همتا نداره. الا میانمار!
  5
  2
  ‌پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۰
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. فرق تاریخ منو شما اینه که تاریخ من تاریخ تحلیلی و تحقیقی هست و تاریخ شما جفنگیات ارتش سایبرب جمهوری فاشیسم فارسیسم اسلامی در ویکی پدیا. همون تاریخ طبری که مازندرانی بوده رو هم قبول داشته باشید و معتبرترین تاریخ نویس فارس بوده ما میپذیریم. تو برای اینکه اصالت هندی پاکستانی افغانی خودت رو که پارس یا پرسه(کوچرو) مخفی کنی به همه انگ مغول میزنی. من بین مغول بودن و پارس بودن قطعا مغول بودن رو انتخاب میکنم. اما نمیخوای بپذیری تورک نواده یافث بن نوح و جد اکثریت اروپائیان هست. خودت رو گول میزنی تا نژاد هندیت رو فراموش کنی. جماعتی که ریشه ضعیفی دارن بیشتر ادعا و هارت و پورت میکنن.
  4
  3
  ‌پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۸
  ۳۴
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. اینجوری که پیداست، از اینکه اجداد اروپایی ها مغول بودند خوشحالی!! بسیار خوب، بیا با هم یک نظام اروپایی را در ایران قبول کنیم، نه تو مغولی، نه من هندی، هر دو ایرانی باشیم، نظرت چیه؟ اگر اروپا خوب است، بیا همانجا که هستیم را از اروپا بهتر کنیم، با هم، بدون توهین، پدرانمان هم هر غلطی کردند را ببخشیم، سواد نداشتند خب!
  1
  4
  ‌پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۵
  ۳۶
  iran1 - آرلون، بلژیک
  ملت دیگه خیلی منحرفن
  0
  1
  ‌پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۳
  ۲۹
  agha_ehsan - تهران، ایران
  تا هوا رو پس نگیریم - آروم نمی گی گی ریم . احمق های ابله تو امنیت نشستن تو خونه و جالبه اگه برای مردم تبریزه پس چرا به فارسی داری ....میزنی ؟ مشخصه به خیال خودشون دارن خوراک میدن دست شبکه های احمق اونور آب
  1
  2
  ‌پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۹
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. من درباره تیپولوژی و ژنتیک گفتم نه وضعیت اجتماعی
  1
  1
  جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰
  ۳۹
  rahjoo - مازندران، ایران
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. جهان شناسی تو درباره تهرانی و شهرستانی و قوم و قبیله چطوره؟. دوتا ایل ترک اومدن تو شیراز همه ملت از بویر احمد و شهرکرد و لرستان رو کردی ترک.چون تو پروفسور آواشناسی حنجره و گلو هستی؟تو همونی هستی که میگی کرورش داماد ترکان بوده ولی ترکان نشستن و نگاه کردن 200سال امپراتوری هخامنشی رو دم نزدن.ولی تاریخ میگه ترک به هر روشی وبا اسلام که فرصت بهش داد عالم رو حیران کرد که چگونه میشه ازین دستاویز دینی جنایت های بشری کرد.حالابازم ق گ و چ بگو از ته گلو و نسخه بپیچ
  1
  3
  شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.