حمله کشتی گیران جمهوری آذربایجان به تماشاچیان ایرانی

اسپوتنیک :کشتی‌ گیران تیم جمهوری آذربایجان به تماشاگران ایرانی حمله کردند.

شب گذشته در حاشیه مسابقات جام جهانی کشتی در نروژ، تعدادی از کشتی‌گیران جمهوری آذربایجان در اقدامی عجیب، به سمت تماشاگران ایرانی حاضر در استادیوم حمله ور شدند.

گفتنی است که کاروان کشتی فرنگی ایران در این مسابقات چهار مدال طلا توسط محمدهادی ساروی، علی‌اکبر یوسفی،میثم دلخانی و محمدرضا گرایی و دو مدال برنز توسط محمدعلی گرایی و پژمان پشتام کسب کرد.
+95
رأی دهید
-27

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۱
  منم هستم - استکهلم، سوئد

  به نظرم زیادی وحی برش مشتبه شده بود. هر دو طرف یه جورایی قات زدن. هی...
  229
  41
  ‌سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۴
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  یکی‌ از یکی‌ نادان تر و ابله تر. بدین گونه هم می‌‌توان. جبهه را هم عوض کرد. مریدان رجب و شیخ علی‌. سگان هار هر دو طرف. اگر دستشان به هم برسد. گلوی همدیگر را با دندان می‌‌جوند.انگار نه انگار.که رجب قدم به قدم هوس سلطان مراد شدن دارد. و شیخ ما. که از روزی که آمد. بجز نکبت و بدبختی نصیب این ملت نشد.مسخره تر از همه ملی‌ مذهبی‌ها ما. لاس خشگه با آخوند ها. و چنان زوزه می‌‌کشند. که خود مریدان ریش حیران مانده. عجبا .این‌ها که از ما بیشتر امت هستند. رقابت دارند.کدام بهتر ریش لیس می‌‌زند. ۱ میلیون ۶۴۸ کیلومتر خاک ایران را به چوب حراج زده.نمی‌ بیندند. ولی گیر داده به ۸۸ کیلومتر مساحت مال ما است. پس برید بگیرید. منتظر چه هستید. یا باید مثل اسراهیل ۴۲ سال منتظر شویم ؟ ما را کرده برده چین و پوتین.نمی‌ بینند. ولی مال خودمان است.سخن ابله .حتا جیب دوخته شده را هم پر می‌‌کند.
  326
  96
  ‌سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۷
  ۳۹
  rahjoo - مازندران، ایران

  شما همه حسن یزدانی ما تک!. مث اینکه این نیم چه ولایت اذربایجان باید یه ادب حسابی بشه
  59
  333
  ‌سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۱
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  تا پارسال لگد مینداختن، کاه و یونجه اشون زیاد شده امسال گاز میگیرن
  73
  366
  ‌سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۱
  ۵۹
  Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان

  وقت مناسبی برای خالی کردن عقده یک تعداد شوونیسم.
  136
  43
  ‌سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۹
  ۴۷
  Tony Arzenta - کی یف، اوکراین

  یه بار گفتم، این قماش انسانهای بی فرهنگ وبسیار بیشعوری هستند. طول بیست ویک سال تو اوکراین فقط یک نفراذری ادم خوبی بود. بقیه دزد و کلاهبردار و دروغگو واقعا غارنشینیزم . از اینا پلشت تر فقط خودشونن .
  107
  196
  ‌سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۰
  ۴۲
  sahandogli - لندن، انگلستان

  طرفداران تیم ایران به ورزشگاران آذربایجانی آلت تناسلی شان را نشان داده بودند قبل از این. ایران در وضعیتی نیست که بخواهد با همه در بیافتد. دو روز آرتیست بازی کرد بعد خفه خون گرفت. شاید مشکل داشتن با آذرابایجان شاید آخرین امید ایران برای در صحنه ماندن است و از تمام معادلات منطقه ای دور گذاشته شد و دتبال جبهه جدید برای تنش آفرینی است. اما این ترکها نه عراق است نه یمن نه سوریه. مواظب باشید. در وضعیتی نیستید که پروو بازی در بیاورید
  218
  45
  ‌سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۰
  ۱۹
  Erfan the great - نیویورک ، ایالات متحده امریکا

  چرا باید یک ایرانی خودش را کوچک کند. باید با دسته آهنی میکوبندند تو دهنه اینا تا درسی برای کشور های دیگه بشه!!
  151
  196
  ‌سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۴
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. چقدر خوب و قشنگ ماجرا را بیان کرده ای که حرف دل من هم هست و من صد در صد با شما موافقم
  107
  27
  ‌سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۶
  ۵۲
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد

  احتمالا حرکت اشتباهی از کسی سر زده, طرف مقابل هم واکنش نشون داده. اینجور درگیری ها همیشه در دنیای ورزش بوده و خواهد بود. اینکه بخواهیم این مسائل در واقع کودکانه رو به سیاست و وطن پرستی و غیره ربط بدیم فقط نشون دهنده طرز فکر غیر عقلانی و یا فرصت طلبانه است. انسان عاقل در این جور موارد خویشتنداری نشون میده و به یک جو متشنج دامن نمیزنه.
  143
  46
  ‌سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۳
  ۳۹
  Realman - کالیفرنیا ، ایالات متحده امریکا

  رو تشک کتک زیاد خوردن عقده ای شدن
  31
  161
  ‌سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۶
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  یادم رفت بگم. ظاهرا خیلی با حالت بدی به خاک کشتی گیر ایرانی رفته دردش گرفته.
  16
  37
  ‌سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۰
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  هم میهنان نا آگاه ما که جوگیر شده و رگ میهن پرستی شان متورم شده متوجه باشند که لشگر کشی سپاه سایبری به این مطلب چقدر واضح و روشن است. یکی از ترفند های استثمار همیشه دودستگی انداختن بین میهن دوستان است چون وحشت از این دارند که مِهر میهن و عقلانی فکر کردن و عمل کردن یک ملت است که استعمار گر را مغلوب میکند. همه ما ایراندوست هستیم، با همسایگان خود با احترام رفتار میکنیم، بلکه روزی به ایران بزرگ بپیوندند. به کامنت جناب ذرتشت نگاه دیگری بیندازید و به تفاوت دوست و دشمن پی ببرید. دشمن ترکیه و آذرباجان نیست، علی اف و رجب طیب و گدا علی دشمنند.
  19
  37
  ‌سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۰
  ۴۴
  golden remix - استکهلم، سوئد
  حیف این اراذل و اوباش که وارد کشورهای اسکاندیناوی شده اند.
  16
  26
  ‌سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۶
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. ایلو تبار تو یه عمره فقط گاز میگیرن. آب که سر بالا بره شهرستانیها هم شاخ میشن.
  51
  15
  ‌سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۳
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  [::rahjoo - مازندران، ایران::]. جون به جونت کنن یه شهرستانی مازنی مهاجر از پاکستانی و مغزت فقط به جفتک چارگوش فکر میکنه. از سر بیکاری تو شالیزارا زندگیتون شده این چیزا. ورزش یه چیز شخصیه و اینکه فلانی خودشو پاره میکنه یه عده دیگه سنگشو به سینه میزنن احمقانس.
  52
  12
  ‌سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۶
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  اینترنت محلی برای رفع عقده ها و تخیلات و توهمات عده ای شهرستانی!
  48
  10
  ‌سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۷
  ۴۶
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. علت و بانی دعوا مشخص نیست . فوتبالیست معروف اریک کانتونا یکبار فحش رکیک بهش دادن و رفت تماشایی را کتک زد . در عین حال هر ورزشکاری .بی توجه به ملیت الزاما انسان با کلاسی نیست .لذا قصد دفاع تا ندارم. اما این بحث ها به کنار . واقعیت اینه که منزوی ترین رژیم دنیا یعنی حکومت آخوندی به بی اعتبار کردن مردم کشورش . توهین به اقلیت‌های قومی /مذهبی ایران / اقتصاد ورشکسته و سیاست کپک زده خودش قانع نیست و میخواهد با مدیریت سبک مموتی بقیه منطقه را هم مثل خودش کند . و جالب اینجاست که بسیاری از دوست که از این رژیم بیزارند . گول تبلیغات فاشیستی میخورند . و شاکی هستند که چرا مردم منطقه به پیشواز اهداف جمهوری اسلامی رای مثبت نمیدهند
  11
  21
  ‌سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۰
  ۴۶
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. ادامه . گرامی . همانطور که توضیح دادم . مردم ما شدیدا تحت نفوذ تبلیغات رژیم کثیف ملا ها هستند . دیگه بحث تنفر از کشور اسراییل گذشته و سایر منطقه هم شامل لطف تنفر رژیم شده .بزودی ورزشکاران ما حتی حق مسابقه با آذربایجان و گرجستان و ترکیه و اعراب و اسراییل هم ندارند و فقط به طالبان های افغانی باید بسنده کنند
  14
  20
  ‌سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۰
  ۳۴
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  حمله ی ورزشکار به تماشاگر، به هر دلیلی نشان از بی‌خردی است، بی خرد تر از او تماشاگرانی هستند که حرف های زشت می پرانند. ما که با مردم و یا خدای نکرده ملت آذری مشکلی نداریم. پانترک ها هم عددی نیستند که در مجامع ورزشی خودشان را مطرح کنند. بنابراین احترام به مردم در همه جا باید حفظ شود.
  3
  28
  ‌سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۰
  ۴۱
  دیارکو - قره تپه، آذربایجان
  از چهاپایان چیزی غیر از جفتک زدن بر میاد .
  16
  13
  ‌سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۲
  ۴۱
  دیارکو - قره تپه، آذربایجان
  دوستان فیلم را خوب نگاه کنید ...... جفتک زن به آن ایرانی با شرف که پرچم ایران کبیر دستشه و دخترش پشتش پناه برده حمله و تف می کنند این پفیوزای بی غیرت. ببین چقدر نامرد و بی شرفند حالا هی بگید باکو و استانبول، هر کی رفته آنجا سرش کلاه رفته و حتی در کل اروپا .....مردم همین بی ریخت های ..... هستند
  10
  20
  ‌سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۴
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. چه عجب 4تا جمله عاقلانه هم گفتی!
  21
  3
  ‌چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۱:۲۵
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد::]. باز خوبه شماها رفتین و در کشورهای نرمالتری عمرتون سپری میشه و مقدار رویا و آرزو براتون باقی مونده. ما که در این خراب شده نه امید داریم نه آرزو نه رویا نه استراحت نه آرامش. جالبه در جو عمومی جامعه حداقل در تهران اصلا حرفی درباره مرز آزربایجان نیست و صرفا در سایتها عده ای که کلا با مسائل فاشیستی ارضا میشن گیر کردن توی این موضوع. ملت واقعا گرفتارن و مثل برگ خزون دارن میریزن. الان تقریبا تو مایه های هند شدیم. عده ای پولدار و عده زیادی محتاج نون شب. گور بابای ورزشکارا و تماشاگران ایرانی و آزربایجانی که تو ورزشگاه زدن تو سر هم. وحشی بازی به بهانه های قومی و برتری جویی از حیوانات هم سرنمیزنه.
  17
  7
  ‌چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۲
  ۳۹
  rahjoo - مازندران، ایران
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. همینکه باید هر روز جواب هزار نفر رو اینجا بدی و روانت رو ازینی که هست خرابتر کنی نشون میده چقدر تنها و ذهن داغونی داری!!. من اصن از آفریقای مرکزی اومدم.مگه چیزی به توی تورک اضافه میشه!!فقط ادعا و غمپز داری و بس.خخخخ
  5
  22
  ‌چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۵
  ۵۹
  Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان
  . [::دیارکو - قره تپه، آذربایجان::]. [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. [::rahjoo - مازندران، ایران::]. طرز فکر و نوشته های توحین آمیز امثال شما قطره ای از دریاست که هر روز اقوام مختلف غیر فارس در ایران تجربه می‌کنند و سالهاست کردن،خوشحالم که نژادپرستی و توحین شماها بسیاری را آگاه خواهد کرد.
  8
  8
  ‌چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۳
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::rahjoo - مازندران، ایران::]. جمیعا 10تا فاشیست اینجا میچرن که قطعا این افکاری فاشیستی در زندگی روزمرشون هم هست و با همه چی به دلایل فاشیستی مشکل دارن. اگه به قول تو اینجا 1000رو جواب میدم در فلان سایت میلیونی جواب 10هزارتا رو هم میدادم. همیشه هم طرفها دچار مالیخولیا میشدن. تنها شانست اینه که اینجه سایت اوپن کامنت نیست تا با غلطک برم رو اونایی که باید.
  20
  8
  ‌چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۳
  ۳۹
  rahjoo - مازندران، ایران
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. سقف نزادپرستی در این سایت هستی. و همیشه بجای کمک به ترکها داری بیشتر خرابشون میکنی .دست خودت نیست.جدا بیماری. و ول شدی تو شهر و کسی نداری که از سر دلسوزی برا اطرافیانت هم شده دوتا نوبت مشاوره برات بگیره و البته چارتا قرص کنارش. بزنمت میگن بچه رو زدی! نزنمت، روت خیلی زیاده.ولی ....
  7
  18
  ‌چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۰
  ۳۹
  paksan - ایران، ایران
  [::sahandogli - لندن، انگلستان::] تو احمق دفعه قبل هم راننده های ایرانی رو گرفتند گفته بودی تریاک داشتند می بردند.... تو این چرندیات رو از کجات درمیاری اصلا تو بی ریشه چرا فک میکنی مردم آذربایجان شمالی غریبه اند؟ اونا هم مثل مردم ایران همه ایرانی هستند و حالا روسیه و علی اف ها جداشون کردند به این معنی نیست که احساس دیگه ای دارند ولی تو و امثال تو بی ریشه متعلق به هیچ جایی نیستید قسم میخورم حتی آذربایجان شمالی و عثمانی هم تو رو آدم حساب نمیکنند چون آدم بی ریشه همیشه بی ریشه است و حالا چهارروز یکطرفه چهارروز طرف دیگه.
  6
  5
  ‌چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۴
  ۴۶
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. گرامی ، من بیشتر عمرم را در اروپا بوده ام ، در واقع مانند هزاران ایرانی خارج از کشور حتی نیازی ندارم که یکبار به سایت های مربوط به ایرانیان بیایم و یا کامنتی بگزارم ، اما تنها علتی که حدود چهار هزار کامنت در اینجا گذاشته ام بخاطر اینکه دلم برای ایران و مردمش و مشکلاتشان میسوزه ، از کودکان کار ، از جوانان با استعداد اما نا امید و بیکار ، از جوانی که بخاطر دگر اندیش بودن ، بهایی بودن ، یهودی بودن ، امکان رشد و تحصیل بالاتر نداره . از اینکه معلم یک کشور حقوقش جواب نمیده ، تمام این مسایل درد آوره ، نه ادعای سیاسی بودن دارم و نه انقلابی ، فقط و فقط دلم میسوزه از این هم بی عدالتی ، در خاتمه باید بگویم علت اصلی این هم بی عدالتی در ایران کشورهای همسایه و یا حتی ابر قدرت ها نیستند ،
  0
  7
  ‌چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۱
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد::]. منم مثل شما. خیلی سعی دارم با تعصبات و خودخواهی ها مبارزه کنم. اخلاق در جامعه ما به دلایل زیادی شدیدا افت کرده. در حال حاضر هم که من به دلیل بی توجهی به حیوانات بخصوص حیوانات شهری خاصه گربه ها در ایران شدیدا از انسانها بیزار هستم.
  7
  7
  ‌چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۹
  ۴۴
  golden remix - استکهلم، سوئد
  [::دیارکو - قره تپه، آذربایجان::]. تو چقدر عقده ای هستی! یک روز داستان زندگیتو اینجا بذار ببینیم دلیل این همه جلز و ولز تو چی؟.
  6
  7
  ‌چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۰
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  ماجراها یک طرف و بازی خوردن طرف دیگر قضیه است. یک مشت اخوند نادان ایران را به جنگ روسیه کشاندند که از اول شکست ایران محرز بود. بعد بین یک قسمت ایران مرز کشیدند و دو کشور ساخته شد. هر نوع فرهنگی ان طرف خط می بینید تا 80 درصد اینور خط هم همان فرهنگ را دارد. به همدیگر توهین نکنید.
  1
  10
  ‌پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۴:۱۰
  ۳۹
  rahjoo - مازندران، ایران
  Sayet uk. من به ترک توهین نمی کنم.اما مشکل من با امثال تو هست که سینه چاک دشمن ایران زمین ترکان عثمانی و خردوغان و علی اف هستین.جای شما ایران نیست.اگر خیال ورتون داشته که الان هزار سال پیش است و یورش و غارت و کشتار کنین و کله مناره بکارین و حکومت.کور خوندین. .... و نه نژاد پرست!
  8
  6
  ‌پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.