با جالب ترین جایزه اقتصادی ایران و بلکه کائنات آشنا شوید که اعتبارش کمتر از نوبل نیست

علی صالح آبادی رئیس بانک مرکزی، رئیس هیئت مدیره «انجمن مالی اسلامی ایران» هم هست که یک انجمن بانفوذ وابسته به دانشگاه امام صادق است. یکی از کارهای این انجمن اهدای «جایزه مالی اسلامی» ایران به محققین حوزه اقتصاد است.
 
در اولین دوره جایزه کلی تحقیق کردند...بعد دیدند آخه چه کسی برای دریافت جایزه بهتر از خود حجت الاسلام موسویان نائب رئیس انجمن! در واقع اهدا کننده جایزه به خودش جایزه داد.
 
در دور دوم هم دوباره کلی جلسه تشکیل دادند و شاخص های کاندیداهای دریافت جایزه را بررسی کردند و دیدند هیچ کس شایسته تر از حجت الاسلام مصباحی مقدم عضو انجمن و پدر زن رئیس انجمن نیست و مجدداً انجمن به یکی از مدیران خودش جایزه داد
 
سومین جایزه هم به آیت الله تسخیری عضو کمیته فقهی بورس به ریاست مصباحی مقدم عضو انجمن و دوست صمیمی ایشان رسید.
 
در چهارمین دور اهدای جایزه، دیگه دیدند  نوبتی هم باشه نوبت دکتر علی صالح آبادی رئیس انجمن هست که به پاس زحماتش ازانجمن خودش یک جایزه بگیره.(مبلغ جایزه معلوم نیست).
+62
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۴
  hassan1326 - تهران، ایران

  ایدیولوژی اسلامی ،از ایدیولوژی های فاشیستی،نازیسمی،و کمونیستی استالین خطرناکتر میباشد ، علاوه بر آن مسخره تر هم میباشد
  9
  65
  ‌سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۰۳:۳۳
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  "«جایزه مالی اسلامی"! 😀 بابا این اسلامیون خودشون بمال هستن. دیگه برای مالوندن نمیخواد جایزه بدی. شاید هم اسمش شده جایزه ما خبر نداریم!
  2
  50
  ‌سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۰۴:۰۲
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  نیچه در مورد اسلام.آنچه محمد. به عنوان دین .به پیروان خود داد..اگر نام دین به آن نمی‌‌گذاشتند..آدمی‌ چنین می‌‌پنداشت.این گفتار مشتی جنگلی وحشی.به مدرنیه است.دینی پر از فرمان کشتن. بریدن دست و پا.و روبودن و تصاحب زنان..دستور چاپیدن هستی دیگران.این دین نیست. این فرمان نابودی اندیشه و روان و کالبد است.من دینی به این بیداد گری و ستم پیشگی ندیدم. راست است.که این دین از بیابان آمده.و در خور همان خیمه نشینان است.نه در میان جامعه مدرن
  6
  20
  ‌سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.