شاهکار محمدرضا گرایی در مقابل کشتی گیر آذربایجانی

فنون محمدرضا گرایی روی کشتی‌گیر آذربایجانی و آمادگی بدنی بالای او باعث تعجب دوستداران کشتی شد.
+231
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  کاپیتان لیچ. - لندن ، انگلستان

  آره دمت گرم، مادرشون و بیار جلوی چششون، آذریه .. گیجه گرفته نمی دونه از کجا خورد. کی رفت هوا کی اومد زمین
  22
  179
  یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۱
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  [::کاپیتان لیچ. - لندن ، انگلستان::]. امان از عقده هایی که با توسل به چرندیات میخواهید تسکین بدید. یه روز تورکهای ایران مستقل خواهند شد و باهاشون کشتی بگیرید. اونروز دیگه تورکها رو نمیتونید در همه زمینه ها بایکوت کنید. به چیزهایی افتخار میکنید که ...
  193
  24
  یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۵
  ۳۸
  rey kasravi - لندن ، انگلستان

  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. ....بی خرد تاریخ نخوان اول اینکه خیال نکنید تو امثال تو کسی هست که ملت بزرگ ایران باید التماس کنند تا خودتون جز ای از اون بدونید .اینقدر در جای جای اون سرزمین پیر و بزرگ و شکوهمند خوب بوده و هست که امثال تو همفکرانت جایی نخواهید داشت و روزی اگر کوته فکرانی به سبب امثال اردوغان ها و بقیه نوکران روسیه بخواهید حرفی یا عملی از جدا کردن خاک ایران بزنید ملت ایران تا جایی که زورش برسه با شما بی خردان مبارزه خواهد کرد و اجازه عملی شدن افکار شما را نخواهد داد .بدبختی ملت ایران ما بود که آخوند دو زاری ضد ایران سوار کار شد اگر یک سیستم ایران پرست و انسان محوری سر کار بود تا الان اون آذربایجان باکو هم به دامان وطن برگشته بود و توی بی خرد و نااگاه سنگ نوکران روسیه و ترکیه را به سینه نمی زدی.
  13
  101
  یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۳
  ۴۴
  کاپیتان لیچ. - لندن ، انگلستان

  amirgheryou - تهران، ایران : تو چرا داره .....میسوزه، وطن فروش؟ یعنی الان یه ایرانی یه ترک آذربایجان رو برده ناراحتی خائن؟ آرزوی تجزیه ایران را باید نسل اندر نسل به گور ببرید . زنده باد ایران یکپارچه و ننگ نفرین بر تجزیه طلب. آب رو بریز اونجا که میسوزه.
  12
  120
  یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۳
  ۴۸
  malek khorshid - روتردام، هلند

  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. ....زنده باد ایران و نابود باد تمام دشمنان ایران‌زمین. .....همه مزدوران و پانترک‌های بیشرف.
  4
  80
  یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۸
  ۵۴
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  [::کاپیتان لیچ. - لندن ، انگلستان::]. [::rey kasravi - لندن ، انگلستان::]. دوستان زیاد به دل نگیرید باور کنید خودش هم نمیفهمه چی میگه . این زیادی تو ایران مونده و به هر دری زده بره از ایران بیرون نشده و کم کم اینجا عقده خودشو خالی میکنه. ایران و خلیج فارس همیشه بر جا و پایدار باد
  4
  51
  یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۸
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  به جای جانفشانی برای مرزهای سیاسی که به نام وطن و وطنپرستی شما و سایر دنیا انداختید دهنتون به فکر اون درصد بالا از هوطنانتون باشید که به نون شبشون محتاجن و به مرور بر اثر بیماریهای روحی و جسمی نابود میشن. شماها هیچی از دنیا و آفرینش نمیدونید. یک عده موجود مادی گرای خودپرست. شماها فرقی با محسن رضایی و سایر عمال حکومت که برای شهوت قدرت و افکار و تعصباتشون فرزندشون رو هم میکشن. برای من مرزهای سیاسی و وطن و ملیت و اعتبار و هر کوفت دیگه اندازه مدفوع سگ هم ارزش نداره. من هرچی رو که درونم باعث خودخواهی و زیاده خواهی و توهم بشه در نطفه خفه میکنم. در ضمن شماها با توجه به سایر همسایه هاتون صرفا به تورکهای آزربایجان و تورکیه حسادت میکنید و از اینکه تونستن در منطقه مزخرف خاورمیانه زندگی نرمالی برای خودشون بسازن ناراحتید. و همین افکار شما یعنی ایران اوضاعش بدتر میشه بهتر نمیشه! بلوچها رو دارید نسل کشی میکنید و فقط براتون مهمه چیزی از خطوط مرزهای سیاسیتون کم نشه. جالبه خودتونو مالکه همه جا میدونید. زمان همه چیز رو مشخص میکنه.
  55
  9
  یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۲
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  [::ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا::]. با این عقل کمت و مغز دموکرات بایدنیت حرف خوبی زدی. انیشتین یه روزی از آلمان رفت و دیگه هیچ کشوری رو به عنوان وطن و شهروندی نپذیرفت. چون فهمید این چرندیات وطنپرستان و ملی گرایانه به قول فلان فیلسوف آخرین خاکریز قدرتها و حکومتها برای بردگی کشیدن از ملتهاست. منم قطعا با این اوضاع بی شرمانه اقتصادی و اجتماعی و اکوسیستمی ایران راضیم در یک کشور بی سر و صاحب و بی در و پیکر و بی نام و نشون زندگی کنم و اسمی از ایران و تورک و فارس نیارم. شماهایید که کل مغزتون رو با چرندیات نژادی و قومی و ملی گرایانه و وطنپرستانه و کی صاحب کجاست پر کردید. یکسری تاریخ دروغین سرهم کردین و با دروغهای خودتون توهم و....
  51
  8
  دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۴
  ۳۹
  rahjoo - مازندران، ایران
  کاپیتان لیچ. - لندن ، انگلستان. دوس تعزیز،این که حالا این کشتی گیر آذری اینطور به گرایی باخته و (البته گرایی فک کنم خودش ترک قشقایی هست). نباید بازی سیاسی بشه.اون اذری از کجا ایراندوست نباشه؟ از کجا تو یه مبارزه دیگه ما اینطور نبازیم؟این واکنش امیرقری هم بجای کمک به ترکها فقط داره جبهه مخالف رو متحدتر می کنه.ادعاهایی که به هچ وجه خریدار نداره مگر در همفکرای خودش .ولی درود به شرف گرایی که همواره با بودنش بیاد نوید افکاری دلیر میفتیم و ایران آزاد آینده.
  5
  18
  ‌سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۳
  ۴۶
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  برای یکبار هم که شده سیاست به کنار ، خدایش خیلی فنی و زیبا کار کرد ، اگر رقیب هم این نمایش را نشان میداد باز هم فرقی نمیکرد و قابل ستایش بود
  0
  12
  ‌چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۳
  ۱۰۴
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  ۱. هزاران آفرین و تبریک به مهارت محمد رضا گرایی. ۲. این یک خبر ورزشی است. ورزش میدان سیاست و دنیای مرزها نیست! ۳. بلایی که این خبرنویسان بنگاههای خبرپراکنی فارسی زبان بر سر مردمان بشدت از دانا بیخبر فارس آورده اند شگفت آور است. خبرنویسانی که مطابق معمول ابتدا در زیر دست رژیم ایران پرورده می شوند و ناگهان بعد از تحمل زندان، آزار و شکنجه های فراوان! از bbc و رادیوفردا و voa سر در می آورند، از مؤسسه های مختلف نشان و جایزه و مدال شجاعت دریافت می کنند. سپس می نشینند و کلمات را چیده و انتخاب می کنند که از ابتدایی ترین اصول اخلاق خبرپراکنی بدور است. چوب تبعات فاجعه بار جهالت این لشکر خبرنویسان و بنگاههای نشر خبر فارسی را قبل از همه مردمان فارس زبان می خورند. آنگاه همین مردم بشدت نادان انگشت حیرت به دندان می گزند که راز ماندگاری این رژیم چیست؟!!
  0
  0
  شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.