تذکر برای زدن ماسک به قتل دانشجوی ۲۰ ساله در آلمان منجر شد

دویچه وله :تذکر صندوقدار یک پمپ بنزین در شهر کوچکی در غرب آلمان به یک خریدار عصبانی از محدودیت‌های کرونایی، سبب مرگ این دانشجوی ۲۰ ساله شد. متهم ۴۹ ساله به قتل اعتراف کرده و گفته به دلیل محدودیت‌های کرونایی به شدت در فشار بوده است.

یکی از توابع شهر تریر در استان رایلندفالس در غرب آلمان، شنبه شب ۱۸ سپتامبر شاهد یک واقعه غم‌انگیز و در عین حال عجیب بود.

حدود ساعت ۱۰ شب مردی برای خرید یک بسته شش‌تایی آبجو وارد یک پمپ بنزین شد. صندوقدار به او تذکر داد که باید ماسک بزند. مرد، خشمگین از فروشگاه خارج و لحظاتی بعد با ماسک وارد شد اما جلوی صندوق ماسکش را پایین کشید. صندوقدار جوان دوباره به او تذکر داد که ماسکش را بزند. مرد ناگهان با یک هفت‌تیر به صندوقدار ۲۰ساله شلیک کرد و او را کشت.

متهم صبح روز یک‌شنبه در محوطه پاسگاه پلیس شهر ایدار-اوبراشتاین دستگیر شد. او همراه یک زن به سوی پاسگاه پلیس می‌رفت و پلیس احتمال می‌دهد که می‌خواسته خودش را معرفی کند.
مردم به یاد جوان مقتول جلوی پمپ بنزین گل و شمع گذاشته‌انداین مرد ۴۹ ساله به قتل اعتراف کرده و درباره انگیزه‌اش از انجام آن گفته است، به دلیل محدودیت‌های کرونایی به شدت در فشار روحی بوده و  خود را منزوی حس می‌کرده است. او اذعان کرد: «هیچ راه خروجی از این بحران برایم متصور نبود.»

به گفته رییس پلیس تریر، متهم گفته در یک لحظه، قربانی را مسئول تمامی محدودیت‌ها و مقررات کرونایی و تمامی این موقعیت به وجود آمده دیده است.

رییس پلیس تریر گفته است: «این پرونده بسیار خاص است و ما تاکنون نه در تریر و نه در استان راینلند فالتس چنین جرایمی که با کرونا مرتبط باشد، نداشته‌ایم.»
+66
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  حتما اخیرا به اسلام گرویده بوده!
  36
  71
  ‌سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۳
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران

  المانیها ربات شدن. نه اینکه فقط از ربات استفاده کنن بلکه خود ربات شدن، عین ربات که از ۶صبح انجام وظیفه حرکت و توقف،پشت چراغ قرمز توقف حتی خیابان خلوت،بعضی خسته شدن اینطوری تخلیه کردن
  64
  21
  ‌سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۲
  ۵۶
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  یه جوری نوشتی روبات شدن و پشت چراغ قرمز میایستن حتی در خیابان خلوت؍ انگار واست احمقانه به نظر میاد !. قانونمدارن داداش از ریز تا درشتش!. دست من بود یه گروه المانی رو میذاشتم تا ۲۰ سال در راس قدرت و تمام وزارتخانه های ایران تا فرهنگ سازی کنن؍ از فرهنگ ترافیک بگیر تا فرهنگ اداب معاشرت و فرهنگ نگهداری طبیعت و فرهنگ احترام به نظر شخصی دیگران ووو.
  13
  67
  ‌سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۶
  ۵۳
  hiwa68 - رتردام، هلند
  اعصابت خرابه و میخوای خالی کنی. جرات ادن کشتن را هم داری. خوب برو به یک گروه مسلح آزادی خواه ملحق شو. هم با ظالم جنگیدی هم خودت را خالی میکنی.
  3
  1
  ‌چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۱:۵۳
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  [::Attila14 - استکهلم، سوئد::]. شما اگه خیابون داری پیاده راه میری، پشت چراغ قرمز می ایستی؟ فرض کن هیچ ماشینی نیاد.
  0
  0
  ‌پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.