باجگیری باکو از رانندگان ایرانیِ و ساعت‌ها انتظار تحقیرآمیز

+77
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  میگفت که فقط از کامیون‌های ایران باج و یا پول ورود میخواهند، سایر کامیون ها، مثلا از ارمنستان، بدون اخذ عوارض وارد میشوند. دملی بیزیم دووار دان آلچاخ راخ تاپیلماز، یعنی از دیوار ما کوتاه تر دیواری نیست.
  11
  63
  یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۶
  ۲۲
  romano - تهران، ایران

  من طرفدار رژیم نیستم اما اگر الان ایران بیاد تو کشور اینها آشوب ایجاد کنه ساعتها در مورد تروریست بودن رژیم ایران قلم فرسایی و افاضه فضل میفرمایید. هر کشوری منافعی دارد و اتفاقا ایرانیهای بدبخت ته این منافعند. من از ملایان نفرت دارم اما شما که آزادی خواهید برای این توله کمونیست سابق و پان ترک امروز الهام علیف یک نسخه بفرمایید که کار کنه. ایران سر مورد قره باغ ایران سکوت کرد اینهم بفرمایید نتیجش (این حالا یک سلیمانی یا هر سگ تروریست دیگه نمیخواد که کک بندازی تو تمبانش؟). این کشورهای اطراف در همه تاریخ نمک نشناس بودن و در قومیت و مذهبیت غوطه ور هستند و وقت بدبختیشون هم ایران رو مقصر میدونن. آذربایجان فعلی سال ۱۹۵۰ میلادی جمعیتش در حدود ۱.۸ میلیون بوده الان با این جمعیت کم نمیتونن تحمل دوتا زبان و مذهب متفاوت خودشون رو داشته باشن ببنیدوای بحال اینکه جمعیت و تکثر جامعه ایران رو داشته باشن چه نسل کشیها که نمیکنن. مورد ارمنستان کاملا نشون داد که برای اینها حق یعنی نامردی دسته جمعی برای قتل طرف (اسرییل بیشرف هم این وسط آتیش بیار بود). لازم به توضیحه خود من اسالتم آذریه. یکم وطن پرست باشید.
  38
  88
  یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۳:۴۱
  ۲۲
  romano - تهران، ایران

  وقتی قاعده بازی خاورمیانه لات بازی و اوباش گری و کشورگشایی و مذهبیت زدگی باشه بعد به ایرانیها حق بدید بعنوان قدیمی ترین استیت غیر مهاجر و مقیم و قدیمی ترین مذهب خانه رییس اوباش باشن. اینها کشور نیستن اینها را با هر منطقی بخواهید بسنجید یک ایالت هستند که بر اثر دخالت و مزرهای ساخته شده توسط قدرتها ابراز وجود میکنند. من طرفدار زور گویی به هیچ ملتی نیستم ولی علیف و امثالهم در خاورمیانه ابلهانی هستند که اگر بهشون رو بدی ادعای خدای بودنشون میشه و راهی متمدنانه ای براشون وجود نداره (تاریخ اثبات کرده) باید احساس کنن مرکزیت حکومت جای دیگست. همشون دنبال دستار و تمبان کردی و مذهب و باند خودشونن اینو عهد باستان هم میدونستن. جالبه بدونید تنها دوره‌ای که جنگهای قومی و مذهبی به حداقل خودش میرسه دوره قدرت ایرانیهاست. آنها قوم و مذهب و پادشاهی رو ذیل گروه شاهنشاه میپذیرفتن و هر وقت یک برای اون یکی شاخ و شانه میکشید شاهنشاه دستور میداد که طرف رو سرجاش بنشونن که خلایق یک نفسی بکشن. از کورش بگیر تا زمان صفوی که شاه عباس به یهودی و ارمنی و . حقوق اجتماعی میده.
  35
  55
  یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۳:۵۶
  ۳۹
  rahjoo - مازندران، ایران

  کشور دست نقی و تقی و پس افتاده های علوی باشه همین میشه که علی اف خرطوم میاد برا ما شاخ میشه. ذات ترک عثمانی و عرب اسلامی جز فساد و بلا چیزی نداره!. زنده باد ارمنستان.
  42
  76
  یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۴:۱۰
  ۴۱
  tarkofski - استکهلم، سوئد

  لعنت بهت خمینی که کاری کردی که این مغول‌ها هم واسه ما کلاس بذارن . همین چند سال پیش بود که اینا میومدن ایران از فرط گشنگی همه شونم دندونای طلا داشتن . الان به چنین ذلتی افتادیم که اردوغان مغول واسه ما دیوار می‌‌کشه و اینا هم که . هی‌ روزگار .
  37
  73
  یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۴:۱۴
  ۴۱
  دیارکو - قره تپه، آذربایجان
  ..... همیشه و‌همه جا پست و نامرد بوده و خواهند بود
  27
  41
  یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۴:۲۰
  ۴۰
  Alphabet - پترس، یونان
  romano - تهران، ایران. حالا تو, تو علم هپروت سیر میکنی یا من؟ برو در مورد قوم, جنگ, شلوار گل گشاد و اشراف افغان موعظه و پریچ کن. تا دیروز پریروز حرفی برای گفتن نداشتند, دریای کاسپین را که بالا کشیدند حالا شلغم هم خودشو قاطی میوه ها کرده و برای ما شاخه شونه میکشه. اوف به این چرخ روزگار.
  22
  26
  یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۴:۳۰
  ۵۰
  رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا
  ترکیه و دولت باکو دشمن ایران و ایرانی هستند، ایران در سوریه دخالت کرد جلوی ترکیه رو گرفت ولی من هنوز نفهمیدم چرا در جنگ ترکیه و آذربایجان علیه ارمنستان دخالت نکرد.
  28
  38
  یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۸
  ۵۶
  ضدبشر - گراتس، اتریش
  [::romano - تهران، ایران::]. بهتر بود به جای روزنامه نویسی نگاهی به قوانین بین الملل میانداختید.ایران از کامیونهای اذربایجان عوارض ترانزیت میگیرد و اذربایجانی ها هم از کامیونهای ایرانی. چیز غیر معمولی نیست .لازم به زحمتی هم که بر ای نوشتن کشیدید نبود.
  30
  34
  یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۶
  ۹۰
  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. سبکعلی ایندفعه رو بهت بخاطر ترجمه تبریک میگم کل چیزی رو که گفت ترجمه کن یه وقت اگه خواستیم بریم ترکیه میگم(باینکه شما غرب آمریکایی و ما شرق کانادا)بیا مارو بعنوان تورلیدرهمراهی کن
  23
  5
  یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۹
  ۵۲
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد
  مشکل تنها جمهوری آذربایجان نیست. تقریبا تمامی کشورهای تازه استقلال یافته آسیای مرکزی که تا حدود صد سال پیش جرو خاک ایران بودن و یا تحت تاثیر فرهنگ و تمدن پارسی بودن, امروز با نفی این مسئله تلاش می کنن که برای خودشون یک هویت تاریخی که بیشتر اوقات من درآوردی و به دور از واقعیات تاریخی بوجود بیارن. در این میانه متاسفانه اسرائیل هم آتش بیار معرکه است و با هر کشور و قومیتی که با ایران و ایرانی ضدیت داره همکاری و حمایت میکنه.
  21
  25
  یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۰
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::جنابِ سروان - مونرآل، کانادا::]. یخ کنی، مزه ریختی مثلا؟
  2
  13
  یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۶
  ۴۲
  sahandogli - لندن، انگلستان
  مگر ایران از کامیونهای خارجی حق خاک نمی گیرد؟ زمانی که در جنگ و اشغال خاک آذرابایجان شمالی توسط ارمستان به طور کامل از ارمنستان حمایت کردید انتظار نداشته باشید که آذربایجان برای ایرانی ها فرش قرمز پهن کند . ..آنجا خاک آذرابایجان است و باید کامیونهای ایرانی حق خاک بدهند.
  14
  14
  یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۴
  ۳۹
  rahjoo - مازندران، ایران
  [::sahandogli - لندن، انگلستان::]. اونجا خاک ترکان نیست!. ولی گور ترکان عثمانی میشه!
  15
  12
  دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۴:۴۵
  ۵۹
  Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان
  دوباره موضوعی در مورد آذربایجان نوشته شد و بهانه‌ای شد تا یک تعداد که شروع به فحاشی و خالی کردن عقده دیرینه خود به ترک‌ها بشود .رومی‌ها ، یونانیها،مصریها و… که دنیا را در دست داشتند یک هزارم شما عقده ای نیستند.۲۵۰۰ سال قبل را بی خیال حالا چی؟ زیاد ناراحت نباشین یک نذری بدین همه چیز درست میشه و کوروش دوبار ظهور خواهد کرد.
  5
  10
  دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۷
  ۳۹
  rahjoo - مازندران، ایران
  [::Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان::]. هیچ ملل متمدنی از اروپا تا ایرانیان وطن دوست ترک عثمانی رو داخل آدم حساب نمیکنه!همونایی که بزور اومدن و از هر فرصتی برای حتا کشتار کرد و ارمنی و ایرانی دریغ نمی کنن.چه در جنگ اول جهانی چه در زمان داعش خردوغانی
  5
  1
  ‌سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۴
  ۵۹
  Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان
  [::rahjoo - مازندران، ایران::]. بازم که پیدات شد مسیو ، شما را آدم حساب می‌کنند ؟؟ مشکل به اصطلاح ملل متمدن و امثال شما ترس و نفرت از کشورهائی است که همت و شجاعت قدرتمند شدن را دارند و ما امتحان خود را هزاران سال از چین تا قلب اروپا داده ایم. صحبت از ۲۵۰۰ سال پیش نیست صحبت از تا ۱۰۰ سال قبل است. اگر کشورهای متمدن !برای شما فرش قرمز پهن می‌کنند بگو تا من هم آگاه شوم؟
  1
  3
  ‌سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.