مادر و پسرش ۳ماه در خیابان و در چادر زندگی می کنند

سخنان یک مادر که با پسرش ۳ماه است در خیابان و در چادر زندگی می کند.
+71
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  دل آدم کباب میشه. رزمجو به ذهن تو هم رسید که همین سوال رو بپرسی که چرا نمیرن تو هتل اتاق بگیرن؟ اونم هتلی که سولار پنل داشته باشه که اگر برق رفت مشکلی نباشه؟
  6
  50
  شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۳
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. رزمجو و مسافر از یک قبیله هستند. زمانی‌ که قیمت مرغ روز به روز بالا می‌‌رفت. و دیگر مرغ نبود. بلکه الماس. و از گرانی. قدم می‌‌زد. این مرغ. و کسی‌ جرآت خوردنش را نداشت. مسافر ما شد. ماری انتوانت. که گفت.ملت اگر نان برای خوردن ندارند.کیک بخورند. مسافر هم شد. ابن ماری انتوانت و گفت. گوشت برای سلامتی. ضرر دارد. ماهی‌ قزل آلا بخورید. البته نگفت. کبابی یا سرخ شده.
  4
  33
  شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۱
  ۵۰
  رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. تو و کسانی دیگه مثل شما اصلا دلتون واسه این خانواده نمیسوزه فقط حرف مفت می‌زنید تا از آب گل آلود ماهی بگیرید. دلیلش هم میگم برات قضاوت با دیگران. اولا شما تو آمریکا نیستی میدونی چرا؟ چون واقعآ اگر آمریکا بودی و اینجا زندگی کرده بودی میدونستی وقتی کسی به کمک احتیاج داره تکست نمیزاره بلکه میره جلو کمک میکنه. شما اگر راست میگید به جای تکست زدن لطف کنید از هر کجا که هستی آدرس این خانواده رو در بیار و براشون یه پولی بفرست؟ مگه نمیگی رزم جو بد هست تو که خوب هستی اینکار بکن، آستینها رو بزنید بالا به جای فحش و ناله کردن بیا به هموطن خودت کمک کن،مثل همین کاری که تو آمریکا میکنن charity باز میکنن و کمک میکنن. این گوی و میدان
  14
  4
  شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۶
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. وان ننه، چقدر زور زدی که این راه حل به ذهنت خطور کنه؟ اگر ارباب دزد شما راه را باز گذاشته بود مطمئنا به این بانو و هزاران ایرانی محتاج دیگه هم از طرف ایرانی‌های خارج نشین کمک میشد. منتهی دزد‌های مستقر در کشور به رهبری گدا علی مترصد چنین کمک هایی هستند به چاپیده‌های خود اضافه کنند. و در کنارش تکه نان خشکی هم به حساب شما بریزند که به لیسیدن ریش آقا ادامه بدید.
  3
  10
  یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.