روحانی طالبان:شما غلط کردید، دموکراسی مُرد


روحانی طالبان: 
 
برخی می گویند مردمی که تظاهرات کردند دنبال حق شان‌ بودند و طالبان به آنها شلیک کردند.
 
حکومت اسلامی حق دارد، شما غلط کردید در برابر حکومت اسلامی ایستادید.
 
حکومت اسلامی با دموکراسی فرق دارد، دموکراسی مُرد.
+82
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۱
  arian1 - ابادان، ایران

  بعد از تجربه ۴۳ سال با طالبان شیعه در کشورمان، بخوبی می دانستیم که با دوباره قدرت گرفتن طالبان در افغانستان چه چیزی در انتظار مردم انجا خواهد بود. اسلام دین زورگویی، قتل و ترور، جهل و جهالت و عقب ماندگی است و این چیزها در ماهیت اسلام است و عوض شدنی نیستند و همانطور که این آخوند طالبان می گوید اسلام مخالف آزادی و دموکراسی است.
  3
  85
  ‌پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۳
  ۳۷
  هامبورگ - هامبورگ، آلمان

  مجیب الشیطان انصاری . شیطان زنده بین مردم
  2
  69
  ‌پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۸
  ۵۴
  hamidesabz - لندن، انگلستان

  لااقل این یکی تقیه نمیکند!!
  3
  65
  ‌پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۸
  ۴۱
  الفارد - وردینگ، انگلستان

  حالا خوبه باز این پدر نامرد دروغ نگفت! تو مملکت ما که یه مشت آخوند خوشگل کن کوتاه هم نمیایند و الان چهل و اندی سال است که داد در جمهوریت حکومت اسلامی می‌دهند! .
  2
  62
  ‌پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۴
  ۵۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک

  اصلا دمکراسی یک واژه مضحک است. وقتی که خداوند حکم کرده که گوشت خنزیر حرام و زنها باید خود را بپوشانند. همه انسان‌ها موظف به اطاعت از این حکم هستند. پس دمکراسی در این‌جا هیچ معنایی ندارد و فقط برای دیارهای مشرکین است.
  41
  2
  ‌پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۴
  ۴۰
  مرد وطن - هلسینکی، فنلاند
  واقعا نمی دونم چی باید گفت از این اشغالهایی که مثل این ادم الاغ از کپنهاک که چند ساله همیشه عین بسیجیا میاد و کامنتهای چرت و پرت میزاره زیر اخبارهای iranian uk واقعا خاک تو سرت احمق.
  1
  15
  ‌پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۸
  ۱۰۴
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::] یا فاطمه زهرا، حکم شرعی صبیه مسلمان که در بلاد کفار در شمال اروپا رحل اقامت افکنده، و بجای پخت و پز ، تربیت اولاد و انجام تکالیف شبانه شوهرداری، از اذان مغرب گرفته تا اذان صبح با مردهای مشرک و حشری و لعبت باز مداهنه و حشر و نشر و چیت چت می کند چیست!؟ :)).
  0
  4
  جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰
  ۳۵
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  [::مرد وطن - هلسینکی، فنلاند::]. دوست عزیز، سخت نگیر ، درشهری که قانون ندارد و نگهبانی هم نیست ، میمونها هم برات میرقصند و گاهی اذیت هم میکنند. از کجا میدونی این شخص خانم است ، مکانش و اسم و شهرش درست باشد و یا ایرانی است؟ از تعویض شهرها و خطاب شدن حاجی توسط دوستان و نوشتن بی حس شدن او بعد از شبهای جمعه و در دست گرفتن و دهان گذاشتن و حال کردنش و خیلی حرفها و چرندیاتش باید متوجه شده باشی که این شخص حاج آقاست و نه حاجیه خانم .ایشان و دوستانش مدام چنین جاهایی پرسه میزنن برای انجام دستورات رژیم که مشغولتان کنند و افکارتان و وقت تان را تصرف کنند تا کمتربفکر خانواده و اخبارهای دیگر باشی. روحیه ات را با لبخند تقویت کن و بفکر افکار پلید شیطان صفتان هم نباش
  0
  0
  جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۶
  ۵۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک
  [::Kefli Iskender - مریخ، وانواتو::]. از نظر شرع مقدس اسلام، هر گونه ارتباط بین زن و مرد نامحرم، اعم از ارتباط مستقیم و غیر مستقیم، اگر با قصد لذت (جنسی) باشد، یا خوف فتنه و ترس افتادن به گناه در آن ارتباط وجود داشته باشد، جایز نبوده و اشکال دارد. و بدیهی است که گناهان مراتب و درجات مختلفی دارند و در این بین ارتباط با زن شوهردار از گناهانی است که عقوبت سنگینی را در پی دارد؛ اما باید خدا را شاکر باشید که در مراحل ابتدایی (ارتباط در حد چت و تلفن) این گناه، توفیق توبه پیدا کرده‌اید.
  1
  1
  جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۹
  ۱۰۴
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]. یا فاطمه زهرا ! شنا کردن در دریای بیکران علم شما مایه بسی مسرت است که مرا از ناه جهل بیرون آوردید. بدینوسیله متمنی است یک نمونه از «فرم توبه» را fortrydelsesret را با وحی اکسپرس و ترجیحا توسط آنجلیکا که اصالتا از اهالی چکسلواکی است و جد مادریش کنیز دختر عمه ناتنی حضرت زینب بود را برای اینجانب ارسال نمایید. :)
  0
  0
  ‌چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.