وعده «ویسکی پلمپ شده» در بهشت به طالبان

آخوند به افراد طالبان وعده «ویسکی پلمپ شده» در بهشت را میدهد.
+255
رأی دهید
-13

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۵
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  آخوند یا مومن نمیتونه اسم انواع مشروبها را نام ببره مگر اینکه خودش دنبالش رفته و مزه اش را هم چشیده باشه. فرد مسلمانی که ترس از خدا دارد در فروشگاه هم مواظب است طرف قفسه مشروب نرود ، چه برسه که اسمهای آنرا بداند .
  6
  77
  ‌چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۹
  ۳۹
  Realman - کالیفرنیا ، ایالات متحده امریکا

  ترو خدا زودتر بمیر که بری اون دنیا ویسکی و کوفت زهر مار بهشتی بزنی تو رگ ما هم اینجا بجای تو کونیکا و ویسکی اشغال میخوریم
  5
  90
  ‌چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۹
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  جناب سروان تو که لهجه نداشتی.
  13
  75
  ‌چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۷
  ۷۱
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  از عرق سگی به بالا تا ویسکی دست ساز همگی را امتحان کرده بی پدر، ای تو قسمتهای مختلف روحت همون ویسکی پلمب شده توسط برادران کهریزکی در جهنم
  10
  80
  ‌چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۴:۴۴
  ۲۹
  agha_ehsan - تهران، ایران

  این احمق ها یعنی فکر میکنن بطری مشروب هم مثل دختره و باید باکره باشه ! یعنی مثلا الان بطری پلمپ نباشه مشروبه نمی گیره ؟ اون وقت مومنی هوس عرق سگی کرد چکار کنه ؟ جالبه الله رو هم کرد ساقی مشروب !! الله ساقی !!
  12
  58
  ‌چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۷
  ۷۴
  hassan1326 - تهران، ایران

  چرا راجع به مزه ها مثلا ماست و خیار وعده نداد؟!؟ اگه ویسکی بهشت بدون مزه باشه ، من که نمیرم ، هر که می خواد بره.
  22
  44
  ‌چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۸
  ۶۴
  اقای شاکی - برمن، آلمان
  اگر به درک واصل شدی به امید حق برای دوستان مجازی خودت جناب سروان و فاطی بی تنبون هم سفارش بده که در راهند
  22
  37
  ‌چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۳
  ۴۶
  Parsina - بروکسل، بلژیک

  هرکی ویسکی و عرق این دنیا رو ول کنه و منتظر همین چیزیکه این مشنگ خیالبافی میکنه باشه ٬ دیوانه هست . «سیلی نقد به از حلوای نسیه»
  1
  34
  ‌چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۵
  ۵۲
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد

  بعله, میگن از همین حالا ولایی ها, داعشی ها, طالبان و بقیه باغ وحش اسلامی میتونن وقتی نماز می خونن و قنوت میخونن بگن که ویسکی Blended میخورن یا single malt که قبل از اینکه دم سیخ کنن براشون اونور خط حاضر کنن.
  0
  25
  ‌چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۰
  ۵۵
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  خاک بر سر همتون!
  1
  23
  ‌چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۱
  ۵۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک

  [::siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا::]. اینطور نمیباشد که می‌گویی. شخصا خیلی مطرب نواز (شوپن، مازارت، بتوین) و آلات (دو تار، دمبوره، زیر بغلی، غیچک، سرنده) میشناسوم. ولی وجه دلیل نیست که به مجالس لهو و لعب یا میان عده‌ای مطرب پیچ بزنم.
  32
  6
  ‌چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۶
  ۳۵
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]. تو اصلا یک مسلمان مومن و خرافاتی هم نیستی. پس برو از یک آیت الله بپرس که میتونی سر میزی که مشروب میخورند و یا حتی قبلا مشروب خورد ن بنشینی؟ بپرس میتونی از فروشگاهی که مشروب میفروشند بازدید و یا تماشاه کنی و حکم آنرا هم بپرس.وسایل و نامهای موسیقی را خمینی هم میدانست. حاجی جان ، نخوردیم نان گندم ولی دیدیم دست مردم. من مثل شماها حرفهای بی ربط نمیزنم ولی هر چه میگویم بر آن واقفم و ازتو و امثال تو واردترم. چند روز پیش بی حجاب بودن حضرت عایشه را عنوان کردم ، چرا آنموقع صدات در نیامد؟ اگر هم از آن قبلا مطلع بودید ، چرا .....شدید و چراهای دیگر. در ضمن برو فارسی یاد بگیر.
  0
  14
  ‌پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۹
  ۵۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک
  [::siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا::]. بی‌حجاب بودن حضرت عایشه رضی‌الله‌عنها رو در چه مطلبی عنوان کردی؟ بگو تا پاسخت دهم.
  15
  1
  ‌پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۴
  ۳۵
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]. نگفتم بیسوادی و فقط بلدی اراجیفت را اینجا بنویسی؟ اگر اسم مرا سرچ کنی میتونی آنرا پیدا کنی. برات پیدا میکنم که تو زحمت نیافتادی . الان که گفتم چرا جوابم را ندادی؟ از کجا من و یا تاریخ میدانیم که موهای عایشه قرمز و بلند بود . من حتی میدانم گیس میکرد یا نمیکرد و به پشت آویزان میکرد یا به جلو. برو کوچولو کمی مطالعه بکن و از استادانت بپرس که حرفم صحت دارد یا محملی است در تاریخ.
  0
  9
  ‌پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۱
  ۳۵
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  [::siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا::]. *اهدای روسری به مجری برنامه توسط یک آخوند* را پیدا کن ، ببخشید یادم رفته بود تا برایت بنویسم. هرچند فرقی برایم نمیکنه چون با اراجیف امثال شماها آشنا هستم. من میدانم سطح معلومات پایینی داری ولی از بزرگترت بپرس چون مطالعه آنها بیشتر است و شاید کتابش را هم داشته باشند.
  0
  4
  ‌پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۰
  ۵۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک
  [::siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا::]. پاسخت را همینجا میدهم. عایشه صدیقه اگر چنین شخصیتی داشت سرنوشت او همانند سرنوشت زن نوح و لوط ع می شد و در نکاح پیامبر باقی نمی ماند تا قرآن که گفت: «زنهای پیامبر مادران شما اند»، مقام مادری مومنان نصیب او هم شود. او به عنوان یکی از دانشمندان عصر طلای اسلام در گسترش سنت پیامبر نقش فعالی داشت. اما احادیثی که در این زمینه مورد سوء استفاده قرار گرفته است، به دور از برداشت یک انسان عاقل و با سواد می باشد. چون عایشه با رعایت حجاب برای دو تن از محارمش روش غسل رسول الله را توضیح داد نه بر یک غریبه و یا بدون حجاب.
  8
  0
  جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.