افشاگری پسر آیت‌الله شاهرودی درباره مرگ پدرش

پسر آیت الله شاهرودی: مقام معظم رهبری به پدرم گفتند من حرف محافظان و پزشکانم رو بی‌چون و چرا قبول و گوش میکنم. حرف پزشکت را گوش بده، پدرم گفت چشم. ولی بعد ازآن استاد طب اسلامی رأی پدرم را زد و متاسفانه زمان گذشت. آیت الله شاهرودی سرطان خوش‌خیمی داشتند که با یک عمل جراحی برطرف می‌شد ولی دستورات طب اسلامی فاصله انداخت و دیگر عمل‌های جراحی بعدی و سفر به آلمان هم دیگر نتیجه نداد.
+99
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  الحمدولله که به هرفپزشک عمل نکرد. انشا الله همه علمای عمامه دار همینطور کنند.
  6
  213
  دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۵
  ۳۴
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  ملت مظلوم ایران نیز یک بار حدود هزار سال پیش دچار یک تب شد و به هذیان افتاد، که » بعد ازآن استاد طب اسلامی رأی آنها را زد،«، متاسفانه زمان گذشت تا اینکه کار از کار گذشت
  2
  139
  دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۱:۲۸
  ۴۰
  Alphabet - پترس، یونان

  حاج آقای مفتخور بی خاصیت غلط کرد با تو انگل و دکتر های بیخرد نون به نرخ روز خور. مرد که مرد بدرک. حالا که چی؟ جوانهای مردم را تو خیابان ها و زندانها کشتید بابای نره خرت چقدر دیگه میخواست عمر کنه؟ خوب مرده رفته همون بهشتی که وعده اش را بمردم داده و میدید. حال دیگه مرگت چیه؟
  5
  146
  دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۱:۴۸
  ۷۴
  hassan1326 - تهران، ایران

  این حاج اقا احمقانه اسلام را باور کرده بود !؟! نمیدانست که احکام و اعتقادات مذهبی و اعمال توصیه شده ادیان برای خام کردن و چاپیدن امت پیرو میباشد ، نه برای خودشان !؟!
  57
  107
  دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۶
  ۳۰
  colombo - پاریس، فرانسه

  تجویز‌ اسلام‌ ‌در‌ این‌ مورد‌ باطل شد‌ چون‌ قابل‌ تجربه‌ شد‌ و‌ الا‌ سایر‌ احکام‌ اسلام‌ در‌ مورد‌ آخرت‌ نیز‌ باطل میگشت اگر‌ آخرت‌ نیز‌ قابل‌ تجربه‌ میگشت؛‌ دقیقاً‌ به‌ همین‌ خاطر‌ اسلام‌ صرفاً‌ به‌ مسائل‌ نظری‌ میپردازد‌ تا‌ قابل‌ تجربه‌ نباشد‌ و‌ بطلانش‌ آشکار‌ نگردد؛
  1
  81
  دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۵:۳۲
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  طب سنتی.اگر یک کار خوب کرد. همان که با با شما را قانع کرد. گفت آخوند به جوان. ندیدی خشم خدا را در جنگ اصحاب پیل. جوان فرمود. والا ندیدم.ولی دیدیم.چگونه کرونا در دکان شما را تخته کرد.
  55
  83
  دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۶:۰۲
  ۳۵
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  مرگ پدرو فرزند سخت است و این احمق ، چه خندان از مرگ پدرش میگوید. حیف آن لقمه نانی که درحلقومت فرو کرد. احمق هایی مثل تو و پدرت باعث بدبختی و مرگ دیگران شدن . چه خوب که نمونه آن داروهای اسلامی را پدرت امتحان کرد ولی هنوز هم در حال تبلیغات آن هستند ، که باعث مرگ دیگران میشوند . چرا آن امر به معروف را اینجا بکار نگرفتید و به مردم اعلان نکردید که دنبال این سودجویان نباشند؟
  1
  27
  دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۴
  ۵۱
  hamid4053 - اصفهان، اتریش

  مردک عمامه به سر اون بابای قاتلت نفهمید چطوری از المان فرار کنه همچین با عجله داشت میدویید که اون پالونش افتاد
  1
  24
  دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۲
  ۵۲
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد
  خوب این بزرگوار راه رو اشتباه رفته. از همون اول باید میرفته مشهد, خودشو به ضریح میبسته تا درمان بشه. البته یه کمی گل بنفشه هم در تسریع بیماری کمک میکنه, بسته به اینکه به چه شکلی استعمال بشه.
  0
  9
  ‌سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۵
  ۳۳
  antislam2500 - قم، ایران
  اخوند و ملا یک عمر با تحمیق مردم به اب و نون مفت و احترام دست پیدا کردند. حالا هم باید به اسلام التزام عملی داشته باشند و به طب اسلامی زوی بیاورند نه به نوع غربی و واکسن امپریالستی کرونا که هر ایشالا نسل شون زودتر قطع بشه و مردم یک نفسی بکشند.
  0
  2
  ‌چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.