قتل شاگرد خیاطی با مشت

پسر خیاط که پس از درگیری با همکارش او را به قتل رسانده بود، بزودی در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می‌شود.

به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، رسیدگی به این پرونده از تیر امسال با انتقال پیکر نیمه‌جان پسر ۱۵ ساله‌ای به‌نام سهراب به بیمارستان آغاز شد. سهراب که در یک درگیری با همکارش آسیب جدی دیده بود ساعاتی بعد بر اثر خونریزی مغزی جان باخت و ضارب که جوان 20 ساله‌ای به‌نام شاهرخ بود توسط پلیس بازداشت شد و به درگیری اعتراف کرد اما مدعی شد قصدی برای کشتن همکارش نداشته است. پزشکی قانونی هم پس از معاینه سهراب علت مرگ را اصابت جسم سخت به سر مقتول اعلام کرد.

صاحب کارگاهی که درگیری در آن رخ داده بود به مأموران گفت: سهراب و شاهرخ مشکلی با هم نداشتند. آن روز لحظه‌ای از کارگاه خارج شدم و پس از بازگشت متوجه شدم که شاهرخ با سر ضربه‌ای به صورت سهراب زده و او را مجروح کرده است.

در ادامه متهم درباره روز حادثه گفت: من مدت‌هاست در کارگاه خیاطی کار می‌کنم و سهراب یک ماهی بود که به کارگاه آمده بود. آن روز صاحبکارم از من خواست تا کارها را زودتر انجام دهیم. اما  سهراب قبول نکرد و همین موضوع سبب شد باهم درگیر شویم و من با سر به صورتش کوبیدم و سپس یک مشت هم به او زدم که چند دقیقه بعد حالش بد شد و او را به بیمارستان رساندند.

در بررسی‌های بعدی مأموران پلیس فیلم دوربین مداربسته محل درگیری را مورد بازبینی قرار دادند و مشخص شد که متهم همان 2 ضربه را زده است. با این حال نظریه پزشکی قانونی نشان می‌داد که ضربه سنگین دست متهم منجربه مرگ مقتول شده است.

بدین‌ترتیب پدر و مادر سهراب  برای متهم درخواست قصاص کردند و درنهایت با صدور قرار مجرمیت برای متهم  با نظر دادستان کیفرخواست علیه وی صادر و پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.
+5
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  حدود 7 سال پیش من با رفیقام رفتیم کوه حسابی مشروب خوردیم. من شدیدا مست بودم و با ماشین در حال اومدن به خونه بودم. داخل یه میدون یه ماشین سابید به ماشینم. من متوجه نشدم و رفتم داخل خیابون فرعی اومد پیچید جلوم و فهمید مستم. گفت سویچت رو بده و نمیزارم بری. منم که فوق مست فاز مهربونی بهش گفتم تو به گلگیر من سابیدی پس برو. میخواست درگیر بشه دستمو انداختم دور گردنش و چسبوندمش به خودم و باهاش حرف میزدم که بی خیال شو و من اصلا حال دعوا ندارم. شروع کرد با نوک کفشش کوبید به ساق پام و منم رهاش کردم. عمدا پشتمو کردم بهش چنتا مشت بزنه به کت و کولم تمومش کنه بره یهو افتادم وسط دوتا ماشین و گیر کردم و افتاد رو سر من شروع کرد به مشت زدن. دستش هم انگشتر داشت. شاید دهمین مشتش بود که پیش خودم گفتم کارم تمومه و خونریزی مغزی خواهم کرد. واقعا حس کردم شیطان افتاده روم. یهو تو تاریکی یه مرد اومد اونو گرفت کشید عقب. وقتی پاشدم هنوز فاز مستی نزاشت بزنمش. البته بعدا اگه پیداش میکردم قطعا میبستمش به صندلی و ماشینشو آتیش میزدم. تا 2ماه سر درد داشتم و سی تی گرفتم خدارو شکر خونریزی مغزی نداشتم.
  3
  12
  ‌چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  در حالت مستی اصلا درگیر نشید. کسی به سر کسی مشت بزنه قطعا قصد کشتنش رو داره و اگر کسی به سرتون مشتد زد بزنید لهش کنید. زورتون نرسید با یه وسیله دم دست بزنید هرجاش که میشه والا خواهید مرد.
  3
  10
  ‌چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.