نیزار‌های تالاب انزلی در آتش سوخت - عکس

پنج هکتار از نیزار‌های تالاب بین‌المللی انزلی غروب سه شنبه طعمه حریق شد تا داستان دنباله دار سوزاندن نیزار‌ها برای تبدیل آن به زمین کشاورزی توسط سودجویان همچنان ادامه داشته باشد. گفتنی است بر اساس شواهد موجود این آتش سوزی با سوزاندن زباله‌هایی که در حاشیه تالاب رها سازی شده بود آغاز و گسترش یافت.
+39
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  مهرداد2538 - تهران، ایران
  در تمام دنیا از آمریکا و روسیه تا ایران و ترکیه به یکباره آتش سوزی های گسترده راه انداخته اند که همهء انسانهای دنیا را به صنایع جدید انحصاری خود وابسته کنند. چاره ای جز جهاد و قتال علیه گلوبالیستها و تمامی دولتهای دست نشانده شان باقی نمانده. هرچه محافظه کارانه تر با این وحشی گریها برخورد کنیم باعث بغرنج تر شدن مسئله در فردای خود و نسل آینده خواهیم شد. اتاقهای فکر شیطانی قدرت های بزرگ از جمله اسرائیل باید گردن زده شوند.
  7
  3
  جمعه ۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۶
  ۶۱
  zavareh - رودسر، ایران
  پس آن هواپیمای اطفای حریق فقط بدرد عرعردوقان عثمانی میخوره؟
  3
  14
  جمعه ۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۱
  ۳۹
  paksan - ایران، ایران
  [::مهرداد2538 - تهران، ایران::] جهاد و قتال رو باید بر علیه سپاه و نظامیان سپاهی انجام بدی که هواپیماهای آتش نشان رو حاضرند برای ترکیه بفرستند ولی حاضر نیستند حتی یه چرخبال برای اتفای حریقهای داخل کشور بفرستند و مردم باید با بیل و جارو آتیش خاموش کنند. احمق ها همیشه دنبال انداختن مشکلاتشون گردن دیگران هستند ولی آدمهای باهوش همیشه دنبال راه حل و رفع مشکلات در جهت منافع مردم هستند. چین بزرگترین آلوده کننده هوای دنیاست و حاضر نیست نیروگاههای برق زغال سنگیش رو تعطیل کنه. چین فقط با تولید میلیاردها لنت ترمز بی کیفیت و تخریب منابع طبیعی آفریقا و هرجایی که پروژه ای دستش دادند عامل اصلی تخریب محیط زیست هستش.عمده مشکلات خوزستان برمیگرده به شرکتها چینی که با خشک کردن و خاکریزی های وسیع در مسیرهای تالابهای خوزستان برای اکتشاف نفت باعث نابودی محیط زیست اونجا شدند.عمده سدهایی که سپاه مدعی ساخت آنهاست همه با شرکتهای مشاور چینی اجرا شده که فقط دنبال پول هستند که با مشاوره های غلط کشور رو دچار مشکل کردن ولی باعث شده پول خوبی به جیب بزنند.اگر شعار خودکفایی نبود مقصر مشخص میشد ولی.
  0
  1
  جمعه ۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.