عکس روز : خانواده ایرانی در دوران کرونا

+45
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  شفای عاجل آرزومندیم، اما خوب که شدید نرید تو صف نذری، یه تکونی به خودتون بدید بلکه آخوند ور افتاد.
  11
  62
  شنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۳
  ۴۱
  SydneyWater - سیدنی، استرالیا

  هر وقت اسد در سوریه، طالبان در افلانستان و دولت فاسد عراق سرنگون شدند اخوند ها هم سرنگون خواهند شد، زندگی در ده سال آینده طوری خواهد شد که ایرانیان حسرت همین روز ها را خواهند خورد!! زندگی و جمهوریت کشور ایران برای همیشه نابود شد و رفت!!!!
  10
  38
  شنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۸
  ۳۵
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  اینکه خوبه ، حداقل همه خانواده در یک مکان دور هم قرنطینه هستن. هفته قبل فیلمی دیدم که باید گریست و تاسف خورد. چین یک هفته ایی بیمارستان میسازد و چند ماه بعد کرونا را کنترل میکند و ما بخاطراراجیف دین و مذهب که توسط یک عده ایی برملت تحمیل شده بجای یک تخت خالی قمه و شمشیر میکشیم و بجای نجات یک نفر چند نفر دیگررا میکشیم ، ویا در بیمارستانها جای خالی نیست و توی خیابانها به بیمار سرم وصل میشود و با این وضع، پلیس سد راه دکتربه بیمارستان میشود تا اینکه بیمار میمیرد.با دیدن و شنیدن اینهمه خطرات زندگی در وطن ، به فکر نفت و پول لبنان و یا ورود طالبان دیکتاتوری دیگر از جنس همین نظام ایرانیم.
  5
  10
  شنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۲
  ۲۴
  پویا ۸۷۹۰ - طهران، ایران
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. منتظر گفتن و اجازه شما بودیم..یک کم خجالت بکش حرف زدن بلد نیستی 'سکوت کردن که بلدی ..با هر چیزی که آدم شوخی نمیکنه.من مطمن هستم تو ایرانی نیستی
  1
  5
  شنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.