مدیحه سرایی عطاءالله مهاجرانی برای طالبان

 عطاءالله مهاجرانی، وزیر ارشاد دولت محمد خاتمی در اظهارنظری عجیب و قابل تامل به ستایش گروه طالبان پس از اشغال افغانستان پرداخته است.
 
مهاجرانی در دفاع از طالبان در تویئتر خود نوشت:
+12
رأی دهید
-169

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  دیگه اون تروریست هایی که تو مدارس دخترانه بمب گذاری کردن و باعث پرپر شدن کودکان معصوم شدن، ولی بعدا به درک واصل شدن، جزو شهدا محسوب میشن و میرن بهشت، چون آمریکایی ها اونا رو کشتن. حالا تکلیف اون دختران طفل معصوم چیه که دوباره این طالبانی ها رو میخان تو بهشت زیارت کنن، از نظر اسلام محمدی، اینا حوری محسوب میشن و قراره تو بهشت به قاتلان خودشون دوباره سرویس بدن. کاسه لیسان این رژیم جمهوری اسلامی واقعا کثافت خالص هستن..
  6
  198
  ‌چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۸
  ۶۰
  mina minavand - هانور، آلمان

  ایران هم در مقابل آمریکا و اروپا وایساد و واکسن و دارو وارد نکرد و نتیجه اش هزاران کشته داد. این مردک همجنسان خودشو خوب میشناسه.
  6
  166
  ‌چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۸
  ۴۱
  SydneyWater - سیدنی، استرالیا

  همه دوستان توجه کنند، شوندگان عزیز توجه فرمایید، خوانندگان محترم : ایران ده سال دیگه دقیقا شرایطی مثل افغانستان خواهد داشت…. با دو اسلام تندرو همسایه شدن کشور عراق و اسلام داعش و کشور افغانستان اسلام طالبانی قرار گرفتن نتیجه ای جز ایرانی نابود شده ندارد…. ترامپ اتفاقا تئوری هایش عالی بود ولی سرشو زیر میز کردند و برش داشتند، خودشم سیاست یک سیاستمدار رو نداشت. چین مثل بختک همه دنیا را خواهد بلعید!!!
  6
  99
  ‌چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۰
  ۳۹
  The Green mile - مدیسون، ایالات متحده امریکا

  حتی خود طالبانی ها هم اینطور از خودشون تعریف تمجید نمیکنن. به هر حال روزی میرسه که به غلط کردن بیوفتید و همین شهدای زنده طالبان ناموستون رو به حراج ببرن..
  6
  120
  ‌چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۷
  ۶۵
  amiryousef - ملبورن ، استرالیا

  مهاجرانی انگلیسی بازم حرف زدی وطن فروش مهره انگلیس عطا من خوب میشناسمت تو هم منو از حرف زدنم می‌شناسی‌ اظهار نظر نکن پته توهم میریزیم رو آب بد بخت جیره خور انگلیسیها
  1
  91
  ‌چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۹
  ۵۱
  Akhond zed Iran - توکیو، ژاپن

  [::amiryousef - ملبورن ، استرالیا::] بریز رو آب، مگه رودرواسی داری؟.
  4
  68
  ‌چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۸
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  مین بعد اقای مهاجرانی به حرف تو مانده که گوش فرا دهیم که ببینیم و بشنویم که طالبان بدتر از اخوند جماعت چه خاکی بر سر افغانهای بیچاره میریزند !
  1
  34
  ‌چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۷
  ۴۹
  AGENT0-0 - شفیلد، انگلستان

  اگه انقدر خوبن،چرا چسبیدی به غرب. برو افغانستان با برادران طالب سوار بر موتور شمال تا جنوب افغانستان رو پاکسازی کنید از بقایای غرب ملعون. دمپاییت یادت نره.
  2
  31
  ‌چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۶
  ۴۵
  تحت تعقیب وزارت - لندن، انگلستان

  اگر این مهاجرانی رابط آخوند و پشت پرده های انگلیسی بودنشان نیست پس جیست ؟ اگر نمایشگر واقعی جریان اصلاحات و اصلاح طلبی در خریدن زمان برای رژیم و سوپاپ اطمینان عمل کردن برای بقای رژیم در زمان خاص خودش نبوده پس چیست ؟ و اگر امروز هم یک لجن و فاضلاب صادراتی نیست پس چیست؟
  0
  21
  ‌چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۷
  ۵۰
  paniranist - پراگ، چک
  ,شما دوباره جوگیر شدین!؟ همه تون هم تبارک الله استادین و در هر مساله ای صاحب‌نظر. روتون هم که ماشالله سنگ گزوینه. این بابا مهاجرانی مگه چه گفت!؟ آمریکا از طالبان شکست خورد و افغانستان رو رها کرد و رفت. کجاش دروغه. حالا این که طالبان خشکه مقدس، زن ستیز، ایسلامیست ، با سابقه تروریستی ، بی فرهنگ و .. هست این مسئله دیگه هست که به نظر من هم درسته. ولی یانکی ها از این گروه "ملی مذهبی" صفر کیلومتر بی فرهنگ شکست خوردن و شرشون رو از افغانستان کندند و رفتن. این دو تا موضوع مجزاست اساتید عزیز. یالله فحش بدین ببینم منتظرم.
  20
  7
  ‌چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۵
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران
  اقای مهاجرانی ، من در هیچ انتخاباتی شرکت نکردم ، پس از انتخاب خاتمی دور اول پشیمان شدم که چرا از اکثریت جدا هستم ، ولی در اولین فرصت یعنی پس از سخنرانی خاتمی در دانشگاه و دستگیری دانشجویان متوجه شدم که سگ زرد همان برادر شغال است ، تمام مذهبی ها از یک سرچشمه سیراب میشوند ، و منافع فردی شان بهمه چبز ارجح میباشد،توبخاطر پاچه مالی ج.ا این حرفها را میزنی ، وگرنه خودت خوب میدانی که تروریست های انتحاری هیچ وقت منافع مردم را در نظر نخواهند گرفت،نظام اسلامی از شما مثل کهنه حیض استفاده کرده و سپس شما را بدور انداخته است.
  2
  20
  ‌چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۴
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  مریدان ریش همه زدند. به سیم آخر.سابق طالبان فحش بود.وقتی‌ می‌‌خواستیم .اسلام این ها. تشریح کنیم. به این‌ها می‌‌گفتیم. شما مثل طالبان هستید. آن اوائل سال ۵۷. گردن این‌ها داغ می‌‌کرد. نه آقا .ما فرق داریم. ما یاران حسین هستیم. ما را با این‌ها مقایسه نکنید.حالا که مثل خر در گل گیر کرده. نه جلو -نه عقب. طالبان شدند به یک بار. برادر. شرم هم که ندارند. دنیا را چه دیدید.فردا هم. مسعود بهنود. هم در بی‌ بی‌ سی‌. مدعی. اصلا این‌ها لیبرال دمکرات هستند. فرخ نهگدار هم. یک بیانیه. این‌ها ریشه در پرلتاریا دارند. باید از مواضع ضد امپریالسیتی این‌ها حمایت کرد. و خودش و میلیونر پشت سر طالبان نماز سرخ می‌‌خوانند.در کابل. بیاد دوران خوش سال ۵۷ در پاریس. که کمونیست‌ها ما. در جلوی کلیسا پاریس صف بسته. که نماز پشت سر امام امت بخوانند.فقط یک جواب. خیلی‌ از ما یاد گرفته.با دهان پر از غذا .سخن نگوهیم. یکی‌ مثل این هنوز یاد نگرفته.که با مغز خالی‌ و پوک.کسی‌ نباید سخن گوید.از دست دادن شرم. آغاز اول کله پوک شدن است. این آقا انگار ۴۲ سال است. مدام کله پوک بوده.
  5
  18
  ‌چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۸
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران
  [::paniranist - پراگ، چک::]. خودت رو خیلی دست بالا گرفتی ها، آخه کی میاد به تو فحش بده، تو دنیای خودت خوش باش خخ
  4
  6
  ‌چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۰
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  ویتنام! طالبان بدون شلیک یک گلوله کابل را تحت کنترل خود درآوردند. چگونه می تواندبا ویتنام سنجش بشه؟ اتفاقاتعداد نیروهای ارتش افغانستان از طالبان بیشتر بود ، تجهیزات بهتری هم داشتند ، با این وجود تصمیم گرفتند که نجنگند. مسولیت هم قبول نمی کنن، عین تو
  1
  2
  ‌پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۶
  ۴۱
  Liberte - ارومیه، ایران
  مشمئز کننده تر از این مهاجرانی سخت در سراسر گیتی پیدا میشه. حتی نه در بین طالبان.
  1
  8
  ‌پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۶
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  این بابا (مهاجرانی) و حسین شریعتمداری (کیهان) در بالاترین پله ی نردبان بلاهت نشسته اند
  0
  3
  جمعه ۲۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.