تهدید اسرائیل از طرف فرمانده سپاه در زمان بازدید او از سواحل خلیج فارس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، فرمانده کل سپاه در بازدید از یگان‌های نیروی دریایی سپاه مستقر در سواحل خلیج فارس و تنگه هرمز تصریح کرد: صهیونیست‌ها متوجه پیامد‌های خطرناک حرف‌هایی که می‌زنند، باشند.

سرلشکر سلامی در حاشیه این بازدید با اشاره به لفاظی‌های اخیر صهیونیست‌ها علیه ایران اسلامی گفت: دشمنانی که این روز‌ها در مورد نظام مقدس جمهوری اسلامی با الفاظ تهدید آمیز صحبت می‌کنند؛ به ویژه رژیم غاصب صهیونیستی باید به این درک از واقعیت قدرت تهاجمی و دفاعی جمهوری اسلامی ایران و سپاه برسند که در سیاست‌ها و راهبرد‌های دفاعی ما هیچ گونه عملی، از هیچ دشمنی، در هیچ نقطه‌ای با هیچ مقیاسی نیست که قابل تحمل باشد و ما را وادار به واکنش‌های سرسختانه و قاطعانه نکند.
 
سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه قدرت دفاعی و تهاجمی ما برای واکنش‌های سخت به هر دشمنی کاملاً آماده است، اظهار کرد: ما برای هر سناریویی آمادگی داریم و همان‌گونه که امروز بخشی از این آمادگی‌ها در کرانه‌های خلیج نیلگون همیشه فارس مشاهده شد؛ این آمادگی‌ها در عرصه‌های مختلف قدرت دفاعی ما وجود دارد.
وی با تاکید بر اینکه این روز‌ها به همه اجزای قدرت خود سر می‌زنیم، تصریح کرد:امروز سامانه‌های موشکی، پدافندی، قدرت‌های دریایی و پهپادی و نیرو‌های زمینی ما در سطحی از آمادگی‌های فوق العاده به سر می‌برند که می‌توانند هر تهدیدی را با هر مقیاسی، در هر نقطه‌ای پاسخ دهند.
 
فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه اگر ناامنی وجود دارد؛ ریشه در سیاست‌های تجاوزکارانه دشمنان ما دارد گفت: دشمنان ما باید بدانند فصل این مسئله گذشته که بتوانند در نقطه‌ای منافع یا نیرو‌های ما را تهدید کنند، اما با عکس‌العملی مواجه نشوند.
 
سرلشکر سلامی در پایان با تاکید بر اینکه پیام ما نه یک پیام دیپلماتیک بلکه پیامی میدانی است و ما در میدان صحبت می‌کنیم، گفت: کسانی که با ادبیات تهدید آمیز علیه ما صحبت می‌کنند _از جمله نخست وزیر رژیم صهیونیستی و سایر مقامات این رژیم _متوجه پیامد‌های خطرناک حرف‌هایی که می‌زنند باشند و در محاسبات شان دقت لازم را به عمل آورند.
+39
رأی دهید
-91

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  Akhond zed Iran - توکیو، ژاپن

  کارهایی که اسراییل بچه کش( به قول بسیجی های کله پوک) با شما کرده دگه با چه رویی دوباره ادعا میکنید؟ کاش ..... که شما هم مثل تروریست های حماس بی بچه بشید.
  16
  60
  ‌پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۵
  ۵۰
  paniranist - پراگ، چک

  [::Akhond zed Iran - توکیو، ژاپن::]. الکی جوش نزن ببینم بشین سر جات هانی!!. کی از صبح تا شب داره میگه چه با اجماع سازمان ملل و چه بی اجماع اون به تنهایی به ایران حمله می کنه. اینه که میگم این رژیم آدم کش میگم من برام مهم نی دنیا چی میگه هر کاری دوست داشته باشم انجام میدم درس مثل یانکی ها در حمله به عراق. عراق و تمام دنیا و سازمان ملل گفتن اتمی و شیمیایی نداره یانکی ها بازم حمله کردن . نوچه ها کامنت ندن اونم همش مشابه
  41
  15
  ‌پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۵
  ۳۱
  arian1 - ابادان، ایران

  شعارهای توخالی و تهدیدهای همیشگی و مرگ بر اسرائیل گفتن های احمقانه سرداران بی سواد و احمق سپاهی پایانی ندارد. از این قوم وحشی اسلامی هیچگاه صدایی بغیر از تهدید و مرگ نمی اید
  7
  49
  ‌پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۶
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  برام مهم نی دنیا چی میگه هر کاری دوست داشته باشم انجام میدم درس مثل یانکی‌ها در حمله به عراق. عراق و تمام دنیا و" بعد این برادر ارشادی به دیگران ایراد. نکش و فارسی‌ بنویس. خودش کارش از کشیدن گذشته. به بطری بطری شیره تریاک. نوشیدن کشیده. از جمله بندی هم. که به دهخدا می‌‌گوید زکی. حالا چه دوست داری بگی‌؟ داش اکل جهان اسلام . عجب از کسی‌ که به قول خودش ۴۶ سال در اروپا بوده. جمله. مثل غضنفر بسیجی‌ .بچه توپخانه. می‌‌گویم. توی این بسیج سایبری وقت بیکاری.قاپ بازی هم می‌‌کنید؟‌های بردار رزمجو. من سه پلشگ انداختم ؟ نوبت من است.دری وری بنویسم؟ ۱۰۰ تومن از تو عقب هستم؟
  4
  9
  ‌پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۸
  ۵۰
  paniranist - پراگ، چک
  [::Akhond zed Iran - توکیو، ژاپن::]. هانی بیداری تو هنوز ؟
  15
  4
  ‌پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۵
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران
  این پاسدارای تروریست لات کوچه خلوتی بیش نیستن، فقط بلدن مردم مظلوم و تشنه لب رو به خاک و خون بکشن و بعد واسه اینکه صدای چند تا جغله بسیجی عقب مونده مثل پان ایرانیست از پراگ و فاطی کاماندو از دیار باقی و رزم جو رو ببندن، این گنده گویی ها رو میکنن ورنه اینا همونایی هستن که از ترسشون حتی مسئولیت کاری که کردن و گند زدن رو هم بر عهده نمیگیرن.
  4
  23
  ‌پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۴
  ۳۶
  petrick - اشدود، اسرائیل
  بِ ب بَ . بشین - بینیم - بابا !
  2
  1
  ‌پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۰
  ۴۴
  Iryana2014 - بیتالمقدس، فلسطین
  [::Reza9118 - شهرکرد، ایران::]. تو اسراییلی آدم کش حق نظر دادن نداری حرف هم نزنی نمیگن زنده نیست پس دهنت ببند و درس انسانیت بگیر امیدوارم اسراییل همچین کاری کنه و حمله به ایران کنه و خواهید دید همین بچه سوسولهای ایران زنده زنده میخورنتون، طرفدارهای اسکل اسراییل هم که خدا رو شکر حضور کثیفشون از ایران بردن بیرون و فقط شعار میدن
  5
  5
  ‌پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۶
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران
  [::Iryana2014 - بیتالمقدس، فلسطین::]. من نمیدونم به یه تازی زاده چه ربطی داره که میاد تو مسائل مربوط به ایران حرف میزنه. تو همون برو تو سر و کله ای عربهای حجاز و اینا بزن، زیادم تو فضای مجازی پاچه این و اون رو نگیر.
  0
  2
  جمعه ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.