زری خانم یکی از طرفداران خامنه ای و رئیسی از هلند

+49
رأی دهید
-348

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۵
  amir-amir - تورنتو، کانادا

  خامنه اى که عاشق دل سوخته او هستى خودش یک خر مذهبى اصول گراى تمام عیار است مخالف بى حجاب ها و لخت و پتى مثل تو است٬ مخالف شبکه هاى مجازى است مى گوید خیلى ولنگاره٬ پایبند به محرم و عزا و گریه و ماتم سراست٬ مخالف سرسخت غرب است و دهها مورد دیگر
  18
  244
  ‌سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۰
  ۲۴
  پویا ۸۷۹۰ - طهران، ایران

  ادبیات و حالت و چهره و حرکات بدن اش ،حکایت از احساست شدید داشت..ترس ..احتمالا از خانم رئیس های فراری بودند و در اروپا هم درخواست پناهندگی اش رد شده ،منتظر برگشت به ایران است .خواسته با چاپلوسی مشکلی براش پیش نیاد .بهر حال اینجا باید د ستان وطن پرست خارج نشین ....
  25
  217
  ‌سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۰
  ۵۱
  Hamid1065 - ارواین، ایالات متحده امریکا

  ههههههههههههههههههه پس چرا میلرزی هههههه
  19
  216
  ‌سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۲۲
  ۴۵
  chi begam ke nagoftanesh - آمستردام، هلند

  زری خانم، آفرین، شما میتونی نظرت را بگی، ولی فکر نمیکنی یه چیزی زدی، جنسش خوب بوده، و به شما ساخته، در هلند هم که تا دلت بخواد جنس خوب هست، خداوند روزیت رو جای دیگه بده، شما فعلاً بوق بزن برو جلو، حالا چرا الان دادی بیرون این ویدیو رو، کمی از زمان عقبی،
  22
  208
  ‌سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۴۶
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران

  خامنه ای بعد از دیدن این کلیپ: زری بلا به جمع پرستوهای نظام خوش آمدی..
  23
  221
  ‌سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۴:۴۰
  ۴۰
  Alphabet - پترس، یونان

  چرا این گم نمیشه برگرده تو همون جهنم بر دل رهبر چلاق و قصاب تهران رییس جمهور فسق و فجورش. آدم اینقدر وقیح حد اقل یه لباس پوشیده تنت میکردی مثل فاطی. با .....پردیده تو کوچه میگه خامنه ای عاشقتم. مسخره! دریده! وقیح! این زری زر-زری را باید تمام شناسنامه اش را مثل جناب سروان یا همون روح الله چاقالو ریخت رو طبق و به ....خوری انداخت.
  28
  168
  ‌سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۴:۴۵
  ۴۰
  داش آکل2 - تهران، ایران

  خوب پس انتر انقلاب یه عاشق سینه چاک داره اونم زری خری ایه از هلند!
  24
  178
  ‌سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۴:۵۷
  ۲۱
  باشه مهندس - اسن، آلمان

  اوفففف کجای هلندی جیگر بیام یکسر پیشت منم میخوام ارادت آقا رو بهت نشون بدم
  26
  192
  ‌سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۴:۵۹
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  [::panakhondist - پراگ، چک::] بدو یک خبر خوب برای ایران! هی بُغض کرده بودی که چرا یوکی اخبار خوب از ایران نمی نویسه. این هم خبر خوب. این هم زری خانم لنگه شما از هلند. بالاخره لنگه ات از خودش رونمایی کرد. زری خانم توی یک کلیپی میگه شما رو از دوران مهد کودکش میشناسه. چون اونموقع دربان مهد کودکش بودی ( با احترام به دربان ها) پس درسته که میگن: کور کور را میجوره آب گودال رو.
  22
  103
  ‌سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۱۱
  ۵۱
  Akhond zed Iran - توکیو، ژاپن

  دیکتارتورها همیشه اقلیت طرفدار دارند که معمولا از لحاظ مالی تامین میشوند. مثل کله پوکایی کمخردی که اینجا مرتب منفی میگیرند و کامنت هاشون کاملا سفید میشن و غیرقابل خواندن
  26
  112
  ‌سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۱۲
  ۶۰
  mina minavand - هانور، آلمان

  اینو دیگه شستشوی مغزی ندادند بلکه مغزش رو به کل خارج کردند.
  21
  163
  ‌سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۳۱
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  پان ایرانیست. بدو برو هلند.زن بگیر. یکی‌ مثل خودت. شتر گاو پلنگ. دیگر هم لازم نیست. ۴۶ سال در اروپا پراگ بمانی.۴۶ سال هلند. در انتظار شما است.نظر این خانم هم.که خیلی‌ به نظر شما نزدیک است.ولی دعوا با براتیسلاوا نکن. چرتکه اندازید. سهم امام ، مال کیست.
  26
  91
  ‌سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۳۷
  ۵۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک

  ممنون زری خانم. یجورایی داستان زندگی من رو تعریف کردید.
  187
  27
  ‌سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۳۸
  ۵۳
  hiwa68 - رتردام، هلند

  گناه داره بابا اذیتش نکنید. از تنهای و غربت فاطی قاطی کرده. در ضمن کی میگه اقامت داره. من مینونم یک ایمیل به www.ind.nl با پیوست ویدئو بفرستم ولی این کار و نمیکنم.عقیده آزاده اینجا و آدم هم بعد از یک مدت شاید تغیر عقیده بده. آدم که عروسک نیست یک فرم بمونه.
  23
  66
  ‌سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۲
  ۴۰
  داش آکل2 - تهران، ایران

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک ، دانمارک::]. فاطی یعنی تو و آقا هم آره؟
  18
  110
  ‌سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۶
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  شتر گاو پلنگ.به معنی‌ واقعی. انسان‌ها متضاد همیشه نتیجه کمبود اندیشه و قادر به فکر نکردن، می‌‌باشند.باید یاد گفت، این‌ها را تحمل کرد. لطفا فحش جنسی‌ ندهید. اگر ممکن است.می‌ دانم دل همه خون است. از دست این ایران دوست‌ها اینجوری. همه مرید ریش هستند. ولی اسم خود را پان ایرانیست. تهمینه. کاوه و بابک می‌‌گذارند.یک انسان متضاد را نباید کوشش. با منطق و کلام عوض کرد. مانند.با سنگ زدن به تانک است. می‌‌شود. ولی فایده ندارد. باید شنید. لبخندی تلخ و گذر کرد.متضاد ها. همیشه مانند یک رمزی عجیب هستند. نه تنها برای عاقل‌ها .بلکه برای هر دیوانه.کافی‌ است که بدانیم. تضاد و چاپلوسی. هرگز دلیلی برای آغاز یک جمله منطقی‌ نیستند.کم در همین سایت. با امت ریش تجربه؟
  16
  48
  ‌سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۴
  ۴۱
  الفارد - وردینگ، انگلستان

  دوستان خونسرد باشید! حال زری جون یه غلطی کرد! فقط من نفهمیدم که خر مذهبی ها کیا هستند؟ خامنه ای، رئیسی و رائفی پور که هر سه تا خر مذهبی اند!. احتمالا قاط زده بنده خدا و روانش شاد شده! دیگه الان هر بچه توی قنداقی هم اینقدر شعور دارد که بداند بین اصلاح طلب و اصول گرا فرقی نیست!
  8
  59
  ‌سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۲
  ۳۸
  کله شیری - آمستردام، هلند

  خیلی دوزاری هستی زری
  10
  70
  ‌سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۵
  ۴۶
  صدای خسته - بروج، بلژیک

  این‌زری دره پیت رو زیاد جدی‌ نگیرید.این یارو احتمالا به دلایل مختلف از جمله ....مزمن و .....دایمی از محل کارش ردلایت (red light) اخراج شده و چون مردها ....هم کف دستش نمیندازن و منبع درآمدی نداره ، خودشو وقف ج.ا. و رییسی و خامنه‌ای و آخوندها و در کل حوزوی شده و داره تلاش میکنه یک منبع درآمد جدید پیدا کنه.
  12
  50
  ‌سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۱
  ۳۳
  دلیران تنگستان - لندن، انگلستان

  از شما و رهبرت کثیف تر تو دنیا ندیدم …. اگه خیلی عاشقی لطف کن با رعایت حجاب کامل به آغوش همون رهبر … مثل خودت برگرد. نمی‌دونم چرا باید بانوان ایران حجاب اجباری داشته باشند ولی وطن فروشانی چون شما آزادانه ول بچرخند و برای رهبرشون سینه چاک کنند. دشمن اصلی ما ایرانیان امثال شما بیخردان و شاید بعبارتی ساده لوحان پول پرسته که بخاطر رفاه خودتون حاضرید کل ایران و چند نسل بعد رو به تباهی بکشید .
  10
  58
  ‌سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۲
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  زری، خیلی خری!
  11
  72
  ‌سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۲
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران

  برای گرفتن اقامت یکی طرفدار اقامت آن یکی طرفدار سلطنت آن یکی طرفدار مجاهد آن دیگری آتئیست آن یکی همجنس گرا، حتی دانشجویی هم گندش رو درآوردن،دیگه برای دوره زبان انقدر رفتن خارج که گندش درآمد میگن مگه خودتون آموزشگاه زبان و دانشگاه ندارین؟زری یکی از میلیونها نفره
  35
  3
  ‌سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۴
  ۴۱
  Afshin51 - مادرید، اسپانیا

  اینکه فاطی خودمون بود فاطی جان میله اتوبوس را کجات قایم کرده بودی چتل ؟ خیلی خندیدم خداییش ساقیش را باید جایزه داد .
  9
  53
  ‌سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۵
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  از یه فاحشه دوجنسه توقع دارید فیلسوف باشه. با اون ..... سیلیکونی و صدای تابلو! خامنه ای هم یه عمر در حموم های مشهد سرویس جنسی میداده و روزا توی حرم روضه میخونده. اینا از یه جنسن. فقط لباسشون فرق داره. طرفدار مخفیهای جمهوری اسلامی هم که توی این سایت ....میزنن هم مشکل جنسی روانی دارن. یک دیوانه هیچی براش مهم نیست.
  13
  39
  ‌سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۱
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. درود به خودم. خوب هستید. این پان ایرانیست اعتقاد .که من و شما یکی‌ هستیم. خودم عزیز، مدتی‌ است. دعوا بر سر بایدن یا ترامپ نداشتیم.قصد هم نیست، بحث سابق را دوباره شروع. فقط خواستم .از آلمان یک درودی به خودم در نروژ دهم. اگر شد یک کیلو ماهی‌ آزاد نروژی با پست بفرستید. خودم در آلمان هوس ماهی‌ کباب کرده. درود از خودم در آلمان.به شما خودم در نروژ. شاد باشید.خود عزیز از نروژ. دو چیز در جهان نمی‌‌شود عوض کرد. کوری و حماقت. چه باید کرد
  8
  23
  ‌سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۳
  ۵۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک

  [::الفارد - وردینگ، انگلستان::]. منظور خواهر زری از خر مذهبی ها همون دشمنان ولایت زمین یعنی عمریها هست. من به شخصه به وجود ایشان افتخار میکنم.
  45
  8
  ‌سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۸
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. لطفاً من رو هم بازی بدین، من هم متهم شدم که شما و هانی هستم. درود من نیز نثار خودم و خودم! کم کم خودم هم دارم شک میکنم که چند تا آیدی و شخصیت دارم! “ فاطی، اَضیضم، به ریش مقدس آقا قسم بخور که تو دیگه من نیستی!”
  6
  15
  ‌سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۷
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. عزیز درست بنویس. اگر شما را هم ما با دو تا یکی‌ می‌‌داند. این مغز متفکر جهان اسلام. پان ایرانیست. باید بنویسی‌. درود از خودم. به دو تا خودم. یا درود از خودم. به خودم به توان ۲. امیدوارم که دیگردست بر دارد..اینقدر این و آن به هم چسباند. که از فردا باید گفته شود. درود به خودم و ۵ تا خودم. دو چیز در جهان بی‌ نهایت است. کهکشان. و حماقت بسیجی‌. کاری نمی‌‌شود کرد.
  7
  18
  ‌سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۷
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::] بله من هم باید بگم درود بخودم و به تمامی خودی های خودم. هم به شما که در واقع خودم هستم .یعنی شما هم من هستی. این بینوا میخاست اینجا یک شیرجه موذیانه بزنه که دستش رو شد. میگن: آدم داغون از اول داغون نبوده داغونش کردن. آدم آرومم همینطور.آدم عصبی هم همینطور. ولی آدم بیشعور از اول بیشعور بوده. حالا حکایت این آدم ناشی هست. چون چیزی برای گفتن نداره دوست داره جفنگییات بگه. حتماً در اولین فرصت ماهی (laks (salmon از اُسلو براتون ارسال خواهد شد. ولی برای تحویلش خودم باید به فرانکفورت بیام. چون من توام تو منی.
  5
  13
  ‌سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۰
  ۳۳
  azertiam - تهران، ایران
  زری خانم افرین به شجاعت تون، از کامنت ها مشخصه براندازها همون تروریستایی هستن که مردم را ترور میکردند، یک مشت وحشی که مثل کفتار سر و صدای زیاد دارند ولی بیخ گوششان عزاداری امام حسین در لندن و تورنتو و نیویورک برگزار میشه و عرضه ندارند جلو ش را بگیرند. حتی عرضه ندارند ۱۰ نفر جمع کنند و دعواشون نشه.
  16
  3
  ‌سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۹
  ۶۴
  خوش باور - تهران، ایران
  نکند خدای نکرده در خانه های که پنجره ویترینی دارند .کم مشتری بودی اشکال ندارد . میتوانی به دانمارک بروی و در کنار فا طی زهرا کسب کار را آنجا امتحان کنی .
  4
  15
  ‌سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۱
  ۵۹
  Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان
  لازم نیست جون بدی یک لب بدی همشمون هم دعا گویت خواهند شد و هم جای خود را در بهشت رزور میکنی.
  2
  10
  ‌سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۲
  ۴۵
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه
  این خانم هم فریب خورده ملی گرایی فیکی است که امید دانا راه انداخته اینکه شما بگویید ما اقتدار داریم و خاورمیانه را گرفتیم ولی مردمتان تو فقر وببدختی زندگی کنند افتخاری نداره این از نوع اقتدار هیتلری است که پشیزی ارزش ندارد شما اول باید برای مردمتان رفاه و آسایش درست کنید با آنها رفتار انسانی داشته باشید بعد به فکر کشورگشایی بیفتید
  2
  8
  ‌چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۱
  ۵۱
  دموکرات - کلن، آلمان
  [::mina minavand - هانور، آلمان::]. کامنتتون واقعا عالی بود. کلی خندیدم.
  3
  7
  ‌چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۵۲
  ۵۶
  Attila14 - استکهلم، سوئد
  منم یه بار جوونیا یه سیگاری زده بودم با چند پیک عرق سگی قبل فوتبال!. روز بعد بهم گفتن داور اخراجم کرد چون همش به مدافع های متعصب حریف میگفتم با کمک هم میتونیم تیمشونو ببریم
  1
  5
  ‌چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۸
  ۴۱
  sasan87 - سیاتل، ایالات متحده امریکا
  از یه سری چرندیاتش که بگذریم . درباره بخشی از اپوزسیون کاملا درست گرفته . یه مشق بی شرف که فقط پول می گیرن واق واق کنند ولی حاضر نیستن برای وطنشون یه خار به دستشون بره
  0
  1
  شنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.