عصبانیت یک شهروند بخاطر گرانی داروی کرونا : ای خاک تو سرتان کنند

+178
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  جناب سروان، رزمجو، با شما بود ها.
  8
  116
  دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۵۷
  ۴۰
  Alphabet - پترس، یونان

  این ...به خجالت گفتند زکی. اینها مشتی گدا گدول هندی و معاند عراقی بودند که امدند حکومت را غصب کردند و حالا پشه را تو هوا می قاپند. اینها شرفشون کجا بود؟ جالبه که همه یا متولد نجفند, یا بطریقی به لبنان وصلند و یا متولد شهرهای متعصب و مذهبی اند ولیکن از مذهب بهره و بویی نبردند. مشتی اشغالند که فعلا سرشون به دزدی گرمه و هدفشون دست بردن در جیب مردم, گدا کردن مردم و ویرانی ایران ماست.
  5
  68
  دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۰
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. استاد، اینهایی که گفتی نخودچی و باقالی هم نیستن 😂. بیخود قیمتشون میره بالا. عین همون که میگفتن نگین عجب خری! چون قیمتش میره بالا
  4
  35
  دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۸
  ۴۶
  حق گو لندن - لندن، انگلستان

  در حال حاضر رهبر رییس جمهور وزرا پزشک پرستار و بهیار دلال دارو و بیمار هستند و از این آب گل آلود ماهی می‌گیرند. کاسبی خوبی است پس چرا باید کرونا را متوقف کنند ؟
  3
  41
  دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۲
  ۲۴
  پویا ۸۷۹۰ - طهران، ایران
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. دوست عزیز .چرا همه اش در تکاپو هستید که دیگران را تحریک و یا به دیگران توهین کنید؟؟نظر یا موافق و یا مخالف قابل احترام است.بیایید از همین جا شروه کنیم و این اخلاق ناپسند تو هین -حقیر کردن و تحریک کردن را از خودمان دور کنیم -و یاد بگیریم سازنده بحث و گفتگو کنیم-اگر واقعا به آزادی کشور علاقه داریم.البته حق میدم دوستانی هستند که حرفهایی نه خوب و گاه مغرضانه می‌زنند. پس سعی کنیم به این افراد با بی اعتنایی -اجازه رسیدن به اهدافشان را ندهیم .موفق و موید باشید
  14
  25
  دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۹
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::پویا ۸۷۹۰ - طهران، ایران::]. از راهنمایی شما متشکرم، اما از تمسخر حامیان آخوند دو مورد هدف من است. اول اینکه این مزدورها که زبان مباحثه را نمیفهمند رسوا میشوند و دروغ هایشان در نزد خوانندگان این سایت رنگ میبازد، و دوم اینکه دل خودم از توهین کردن به کسانی که ملت ما را احمق فرض میکنند خنک میشود!
  5
  35
  دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۶
  ۵۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک ، دانمارک

  [::پویا ۸۷۹۰ - طهران، ایران::]. آفرین بر دقت، هوش و تیزبینی شما. بله، این با توهین و حقیر کردن شروع میکنه. ولی هدفش چیز دیگری است. همانی که خودتان اشاره کردید، #تحریک کردن#.
  28
  4
  دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۳
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. موافقید فاطی را تحریک کنیم؟!
  3
  15
  دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۸
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  اون که بقول خودت دوبرابر می فروشه باید چهاربرابرمالیات میداد،شما که مالیات نمیدی تا از دولت توقع داشته باشی.غرب با مالیات غربه نه اون لباس غربی.بدون مالیات هر کشوری بخواد باشه فاسدمیشه،
  1
  1
  ‌سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۰
  ۴۱
  Afshin51 - مادرید، اسپانیا
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک ، دانمارک::]. فاطی کپک شیطون نگفته بودی با شنیدن توهین و تحقیر هم تحریک میشی ! حالا فکرشو بکن همزمان با شنیدن توهین و تحقیر تو اتوبوس هم باشی و میله اتوبوس در آغوشت باشه واقعاً فکر کنم اینطوری میری روی ابرها نه ؟! خوش بگذره ،دوستان لطفاً از فاطی دریغ نکنید.
  1
  4
  ‌چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.