۵ قاچاقچی دستگیر شده ۳ کیلوگرم هروئین را بلعیده بودند

 اعضای یک باند که با بلعیدن مواد مخدر آن را از شهرهای شرقی کشور به شهر‌ری منتقل می‌کردند در حالی دستگیر شدند که از شکم آنها 3 کیلو هروئین بیرون کشیده شد.

دوست‌علی جلیلیان، فرمانده انتظامی شهرستان ری در تشریح این خبر گفت: در رصد‌های اطلاعاتی مشخص شد اعضای یک باند ۵ نفره سوداگران مرگ، با سفر به استان‌های شرقی کشور و تهیه مواد مخدر، آنها را با بلعیدن به شهرستان ری انتقال می‌دهند و سپس به توزیع و خرده فروشی آن می‌پردازند.

در بررسی‌های تکمیلی مشخص شد متهمان بتازگی به استان مرزی کشور سفر و در حال برگشت به شهرستان ری هستند که در مراقبت‌های ویژه پلیسی، خودروی متهمان در جاده قدیم «حسن‌آباد» شناسایی و در یک عملیات پلیسی متوقف شد.
فرمانده شهرستان ری با بیان اینکه هر ۵ عضو این باند دستگیر و بلافاصله به بیمارستان منتقل شدند، افزود: پس از انتقال این افراد به بیمارستان از معده این افراد ۳ کیلو «هروئین» بلعیده شده کشف و متهمان پس از ترخیص از بیمارستان و تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.
 
+15
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  در این گونه موارد ، در گیری های درونی برادران قاچاقچی باعث لو رفتن برادران دیگر قاچاقچی میشود . در حسن اباد (جاده قم به ری) ایستگاه بازرسی مهم و مجهزی وجود ندارد؟!؟
  2
  40
  شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۴:۴۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.