پیام مستقیم رضا پهلوی به علی خامنه ای : شما قصد دارید کشور را به بیگانه واگذار کنید

شما نه تنها مستقل نیستید که یکی از وابسته ترین و خیانتکار ترین حاکمان تاریخ ایرانید.
+282
رأی دهید
-54

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  شاهزاده پاینده باد. امید آینده کشور هستید و احدی بجز شما واجد شرایط بنظر نمیرسد.
  38
  228
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۵۶
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  شاهزاده زنده باد - همیشه پاینده باد - رهبر آینده باد.
  38
  206
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۰۴
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  ممد ۷۵، پان ایرانیست، رزمجو، میلیونر، جناب سروان، میلاد و فاطی کیش کیش، جا جا، بخزید تو لونه، نمیخواد کامنت بدید.
  38
  145
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۱۲
  ۴۰
  Alphabet - پترس، یونان

  همه مردم ایران باید با هم یک پروردگار گفته و در یک روز و هفته خاص طغیان کنند و ریشه این خبیث ایران ستیز خائن را از جا برکنند. باید این ضحاک مار دوش ستمگربا ایل و تبارش را تا آخر عمرشان انداخت توی سیاه چال تا در تاریخ ثبت و برای نسلهای آینده عبرت شود که آخوند و عبا و عمامه یعنی خائن مزدور چین و روسیه و انگلیس یعنی ضد ایران , ایرانی و ایران ستیز. بزودی.
  23
  166
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۲
  ۴۶
  محمد 1975 - دبی، امارات متحده عربی

  پس‌فکر‌کردی که‌قصد داره‌به‌شما‌واگذار کنه؟
  202
  31
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۵۷
  ۴۱
  henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا

  ایشان عین واقعیت را میگوید.
  25
  171
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۵۸
  ۴۶
  محمد 1975 - دبی، امارات متحده عربی

  من‌یک‌کلیپ از شاهزاده دیدم واقعا جالب بود تو خونه پشتک میزد وقتی دیدم اولش خندم گرفت ولی بعدش که عاقلانه فکر کردم یکم گریه کردم.
  215
  36
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۱۸
  ۵۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک ، دانمارک

  اینقدر که پشتک وارو زده، جای مغزش عوض شده.
  230
  46
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۴:۰۸
  ۵۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک ، دانمارک

  نمیدونم کسی متوجه شده یا نه. واسه اینکه اینو خیلی گندش کنن، یکی از شگرداشون این هست که میتونه یه عالمه صحبت رو بدون نیگا کردن به یادداشت بخونه! دو بار ازش فیلم گرفتن. یبار مثل بچه‌ها همش رو از رو کاغذ خونده، یبارم فقط لب زده. بعد این دو تا فیلم رو با هم قاطی کردن که این شده نتیجش.
  219
  41
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۴:۴۹
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  صبح به خیر ..... بسیجی ها، خوب .که شروع می‌‌کند؟ توی بسیج سایبری .اتحادیه ندارید؟ اینکه نمی‌‌شود. در چه موضوع نان و آب دار است.سروان دست روی آن می‌‌گذارد.پانیرانیست. شما تازه نفس هستید. بگو نه. من می‌‌خوام جواب کوبنده به استکبار بدم.پول لازم درم. چقدر گونی نخود مستضعفین بدزدم ؟ سروان سر شما کلاه می‌‌گذرد. شنیده .برای مبارزه و سرنگونی این بعد از ۴۲ سال. دلار می‌‌دهند. ولی لوس بازی در نیار . دیگر این موضوع بینی‌ خریدار ندارد. تف سر بالا می‌‌شود. به هر حال جنتی شما .شباهتی به جرج کلونی ندارد.از آقا هم که چه گویم. گوئی نتیجه حضرت قاطر و مادر اکوان دیو.
  19
  125
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۷
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  [::محمد 1975 - دبی، امارات متحده عربی::]. خوب چه اشکال دارد .یک کم گریه برای این. ؟ ۱۵۰۰ سال گریه کردی.سر از استخر شنا در آوردی. یک کم هم برای این. هر چند که می‌‌دانم.گریه شما برای این از قلب بود.حکایت برادر هموطن دهقان را نشنیده.؟ بردند پیش حضرت آقا.آقا. کشاورز بلاد اسلام. آقا. یک مستضعف.آقا فرمودند. خوب برادر. زحمت کش. چه کمبودی دارید؟ کشاورز ما. اشگ در چشم. آقا الاد پیقمبر هستی‌. دعا شما مستجاب می‌‌شود.یک دعا بخوان. شاه بر گرد.از بی‌ آبی. گرسنگی .پدر ما در آمد.گریه کن. گریه کن. قلبت باز می‌‌شود.
  18
  113
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۵۶
  ۴۰
  داش آکل2 - تهران، ایران

  [::محمد 1975 - دبی، امارات متحده عربی::]. اشتباه کردی ممد! اون کلیپه .... بوده قبل از اینکه با ......کنه.
  20
  92
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۴
  ۴۰
  داش آکل2 - تهران، ایران

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک ، دانمارک::]. تو چی میزنی که اینقدر اراجیف میبافی؟ ....
  22
  134
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۶
  ۳۴
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  حیف که ایشان فقط انتقادکرد، نگفت آلترناتیو تمام حکومت های سرکوبگر، حکومتی است که با رای و آزادی احزاب بوجود می اید، ما ایرانیان از حکومت فردی داریم عبور می کنیم و تمامیت ارضی ایران فقط در سایه دموکراسی مانند اروپا بدست می آید، یک ملت آزاد، ملتی است که با هیچ ملتی دشمنی ندارد، وطن پرستی به معنی این نیست که ما شعار ضد ملت های دیگر بدهیم، ما جلال آل احمد خائن نیستیم، و برای آینده فلسطین دیگر لازم نداریم، ملت ازاد دشمن ندارد!
  8
  50
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۸
  ۵۳
  مهدی52 - روتردام، هلند

  یادم‌میاد قبل انقلاب شکوهمند هر کسی که میخواست ادعای روشنفکری بکنه اول دو فحش به شاه میداد تا بقیه روشنفکران مثل خودش مثل چپولهای بی وطن و توده ای ها و مجاهدین خلق ووووو به به چه چه کنند ، در زمان خال خوشبختانه همه این دوستان دستشان رو شده فقط یه چیزی میگن که گفته باشند( روی صحبتم با ایران دوستان است)
  12
  59
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۸
  ۳۹
  The Green mile - مدیسون، ایالات متحده امریکا

  ساندیسی های وطن فروش صادراتی حمله کنید
  22
  76
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۰
  ۵۰
  رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا

  دیگ به دیگ روت سیاه زمان بابای خودش ایران دست آمریکا و اروپا بودو شاه مفلوک هم غلام چاکر دست بسته آمریکا بود. بابا رضا دماغ بابا بزرگت که زیر دست انگلیس بود بابات زیر دست نوکر آمریکا بود خودتم که الان نوکر غلام به گوش آمریکا هستی تو دیگه چی میگی خخخ
  84
  18
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۸
  ۳۱
  grizzly - برلین، آلمان

  سید علی گدا ول کن نیست، به قول آخوند قرائتی آیا تا حالا دیده اید کسی بتونه یک قرون از دست آخوند بگیره؟ حالا کل مملکت افتاده تو چنگمون!! کجا بریم جامون خوبه. سید علی گدا و دارودسته اش رو فقط با پس گردنی میشه بیرون کرد
  15
  62
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۳
  ۵۱
  Saboktagin - گنت، بلژیک

  این آقا فکر کرده اقتدار خمینی چهل سال پیش رو داره؟هرکی به خمینی نگاه میکرد همه پشمای بدنش می ریخت. نداری آقا اقتدار نداری.بدبختی اینه که آدم مقتدری هم نداریم
  58
  24
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۵
  ۴۴
  maradona - براتیسلاوا، اسلوواکی

  این بنده خدا هم مثل اینکه هوس ملحق شدن به فریدون فرخزاد به سرش زده /حیف اون اسم زیبای رضا که روی تو و اون شهر کردیه گزاشتن
  73
  23
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۳
  ۳۸
  rey kasravi - لندن ، انگلستان

  درود بر شاهزاده که سه تن از عزیزانش را به خاطر ایران و دوری از وطن و سختی مردم ایران از دست داد اما هم چنان مصمم برای ازادی ایران و رهایی مردم ایران از چنگال اخوند ها تلاش خودش را می کنه .درود بر شما شاهزاده که امیدوارم شانس دیدن شما را از نزدیک داشته باشم
  12
  53
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۷
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::Saboktagin - گنت، بلژیک::]. همه نه، فقط یک عده آدم وحشی وقتی خمینی را دیدند “پشمشان ریخت”. حماقت یک عده الاغ را به پای همه ننویس. از ۳۵ میلیون ایرانی آن زمان فقط ۵ هزار افسار گسیخته رم کرده بودند.
  11
  48
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۲
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. چقدر معقول و زیبا اشک اون بدبخت رو درآوردید. اگر یک جو عقل در مغزپوسیده داشته باشد باید دیگر از شرم عرض اندام نکند.
  10
  40
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۵
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. بیش از ۱۰۰ بار تا کنون آلترناتیو گفته. بعضی‌‌ها پنبه در گوش دارند. و به هیچ سراطی مستقیم نیستند. چسبیده به پنبه در گوش، نه ما در نمی‌‌یاریم.دلیل آن را تا امروز درک نکرده.شما می‌‌دانید؟
  12
  35
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۳
  ۵۱
  پاینده ایران و ایرانی - مالمو، سوئد

  [::رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. نه که اون رهبر چلاق شیره کشتون و مفتخوراش نوکر وخادم روسها واون انگلیس نیستند , حال داری از اینا ورور میزنی آخه بدبختها اگه بابای این فرد زیر سُلطه آمریکا و انگلیس بود که تا حالا تو مملتش بود, پدربزرگش ۱۵ سال حکومتش دوام اورد چون دشمن غیر ایرانی بود و وفادار سرزمینش و حافظ ایران و ایرانی و حال پدرش ۳۵ سال چون اونم وطن پرست بود و زیر سلطه زورغریبه ها نرفت , و مملکتو مثل شما آشغالها مفت نفروخت متل پدرش از خائنین وطن خنجر خورد. ولی تو وامثال اربابای جیره خورت فرزندان خبیص انکلیس و روس ووووهستد که تا حال ۴۲ سال دوام اوردید , ولی تاریخ انقراض شماها هم بزودی در شُرف اجراست خخخخ .و در ضمن اگه فکر کثیفت اینه که پسر اون پدر هم نوکر امریکاست بس تو کی هستی هان , ؟دقیقا فکرشو کن توو امثال تو هیچیت هیچ ,خخخخخخخخ
  9
  43
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۸
  ۵۸
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک ، دانمارک

  [::rey kasravi - لندن ، انگلستان::]. نه جانم، کار خودشه که موقع انحصار وراثت به مشکل نخوره.
  49
  12
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۰
  ۳۴
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::مهدی52 - روتردام، هلند::]. خوب یادته از زمان انقلاب، تقریبا گویا 7 یا 8 ساله بودی! برایت ارزوی سلامتی می کنم تا دو نخست وزیر منتخب آینده را هم ببینی، فکر کنم در ان زمان هر کس به چپ ها، توده ای ها و منافقین فحش می داد، بهتر جا می افتاد، و داعش بهتر در جامعه پا می گرفت، یادت نمیاد؟ اکنون چطور؟ جنگ ایدئولوژیک و ضد احزاب آزاد و جریان فلسطین ساخته ی کیست یادت نمیاد؟ دموکراسی نوپای ایران را چه کسانی قرار است سرکوب کنند؟! یادت نمیاد؟
  2
  15
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۷
  ۴۲
  sahandogli - لندن، انگلستان

  پدر بزرگس با کودتای انگلیس امد سر کار و خیلی راحت تمام کشور را تسلیم دو تا گروهان هندی کرد و پادگانها را خالی کرد و بعد بع آفریقا تبعید شدد . بعد انگلیس از ترس اینکه دوباره قاجارها سر ایند پدرش را شاه کرد و توانست خیلی راحت ایران را در زمان این خانواده کنارل کند تا زمانی که خمینی پرورش داده شده بود و باید به ایران بر می گشت . خیلی جالب است پدر این مرد از سفیر انگلیس پرسیده بود آیا وقتش رسیده است که از ایران خارج شوم یا باید بمانم . وای بر مردمی که به جای آینده به گذشته نگاه می کنند.
  44
  8
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۴
  ۴۶
  صدای خسته - بروج، بلژیک

  آقا رضا پهلوی .اینقدر شما شما به خیکه این خامنه ای و آخوندهای دجال و وطن فروش که‌ دژمن ایران هستن نبند.
  8
  32
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۶
  ۵۵
  هانی سیاه - استکهلم، سوئد

  درود بر هم میهن عزیز. درود بر رضا پهلوی و خاندان پهلوی.
  8
  29
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۱
  ۳۱
  Reza9118 - شهرکرد، ایران
  [::maradona - براتیسلاوا، اسلوواکی::]. اگه مثل تو خارج از کشور ۴ ساعت رانندگی میکردم تا به رئیسی رای بدم و تو فضای مجاز ماله کشی جمهوری اسلامی رو میکردم، اونوقت اسمم برازندم بود دیگه، نه؟ خخ
  9
  22
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۷
  ۳۱
  Dermis - لندن، انگلستان

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. آیدی Chokam از شهر ری هم اضافه کنید دوست عزیز،اونهم از اتباع غیر ایرانی هست که یک بسیجی مخفی و عقده های ضد ایرانی هم از نظراتش میباره.احتمال ۹۹ درصد همون فاطی هست که در پوشش کاراکتر جدی تر اینجا پارازیت پخش میکنه!
  9
  29
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۷
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::sahandogli - لندن، انگلستان::]. ما به گذشته نگاه. تا برنامه آینده را ریزیم. بوی اتاتورک که می‌‌یاد.گردن یک متر چاق . پدر نوین ترکیه. اسم رضا شاه که می‌‌یاد. فیلت یاد هندوستان و فتعلی شاه. همین فتعلی نبود. که بنا بر پند آخوند در بار .باغبان را به باغ فرستاد. تا یک چاه عمیق در باغ کند.؟ آن زمان ینگه دنیا مد شده بود. و تازه درک ،زمین گرد است. با یک چاه عمیق در باغ. فتعلی می‌‌خواست از آن طرف زمین سر در ینگه دنیا آورد.ما همه چی‌ در سایت داریم. چپ. راست .ملی‌ مذهبی‌. سلطنت دو آتشه. مریدان ریش،. همیشه حیران. یک نفر تا چه اندزه باید شوت باشد.که هوس قاجار کند. ۸۰ درصد تهران.سوزاک. سفلیس. ترخم. کچلی. تنها دولت ایران قبل از پهلوی. که تازه عکاسی و فیلم مد شده بود. و شیوه زندگی‌ ایرانی‌‌ها را در زمان قاجار نشان می‌‌دهد.عکس‌ها را که بینیم. خودمان از خودمان خجالت می‌‌کشیم. زمان انقلاب صنعتی انگلستان. قطار می‌‌ساختند. تلگراف. .کارخانه برق. اولین اتحادیه کارگری. ناصر الدین شاه .سر سره ناصری با زاویه ۴۵ درجه می‌‌ساخت. خودش یک طرف. سوگلی‌ها یک طرف. تنبل بود. حوصله دخول مستقیم نداشت.
  9
  22
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۶
  ۶۱
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::sahandogli - لندن، انگلستان::]. خوب است.بعضی‌ وقتها این فیلم‌ها را هم نگاه کنید. ما نیستیم که فریاد رضا شاه روحت شاد می‌‌گویند. مردم تبریز و اردبیل هستند. به ترکی هم داد می‌‌زنند. عجب روزگاری شده؟ فارس‌ها باید. ترکی به بعضی‌ ترک‌ها ما. یاد دهند. فکر کنم زمان آن رسیده. یک ستار خان جدید ظهور کند. روی شما خیلی‌ باز شده. ملت فارس به رهبری ستار خان .برای نجات ایران از دست آخوند. آخ آنجا بسوزد. .در قصر رجب. گرگ‌ها خاکستری برلین. با کمال معذرت از هموطن ترک. ولی میدانید منظور چیست؟ از زمان پیش وری خودتان تجربه کردید.
  10
  19
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۶
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::sahandogli - لندن، انگلستان::]. “ پدر این مرد از انگلیس پرسیده بود که آیا وقتش رسیده من بروم” این جملهِ مزخرفِ شایع شده از طرف دشمنان ایران را باور کنیم یا کلیپ موجود در یوتوب را که محمد رضا شاه چشم آبی ها را درس دنیا داری و اخلاق میدهد؟
  7
  15
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۱
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::sahandogli - لندن، انگلستان::]. مثل ذرت بوداده در دیگ پایین و بالا بپرید و بسوزید، به قول جناب ذرتشت حتی همشهری های من و شما فریاد “رضاشاه روحت شاد” سر داده اند.
  8
  16
  جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۳
  ۱۰۴
  millionaire - منچستر، انگلستان
  این رضا پهنی بی عرضه با جمهوری اسلامی دستش تو یه کاسه ست ، دقت کردید هر وقت شلوغ میشه این میاد وسط تفرقه میندازه و مانع اتحاد میشه
  19
  16
  شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۳
  ۶۱
  Rosha50 - لانسینگ، انگلستان
  آقای رضا پهلوی : با توجه باینکه شما یکی از برگزیده های ملت ایران میباشید و تمام گفته هات مثل روز برای عموم مردم روشن و تکراری است ای کاش شمه ای از فعالیت مستمر خودت غیر از آنچه که به ارث برده ای توضیح دهی آیا چیزی برای گفتن و افتخار آفرینی داری؟؟ یا فقط میتوانی انشاء نوشته بخوانی !!!!!
  12
  7
  شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۴
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::Rosha50 - لانسینگ، انگلستان::]. چه جور فعالیت مستمری مورد نظر شماست؟ خرید بلیط هواپیما برای ما که در مرز ایران لشگر پیاده کند؟ یا خودش به تنهایی تهران را فتح کند و بعد از شما خواهش کند که برگردید ایران؟
  5
  5
  شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۶
  ۴۵
  samisan - توکیو، ژاپن
  [::محمد 1975 - دبی، امارات متحده عربی::]. [::رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. [::Saboktagin - گنت، بلژیک::]. [::maradona - براتیسلاوا، اسلوواکی::]. [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک ، دانمارک::] خاک..... که بخاطر یه مشت عرب وحشی ۱۴۰۰ سال پیش که اجداتون را به... دادن اینطور به هم وطن خودتون و به شخصی که مملکت را پدر و پسر اباد کردن فحش میدهید اون احمق که میگه حیف اسم رضا باید .... تو اسم تمام اعرابی متجاوز ابله نادان اون ابله دیگه رو ببین میگه هیچ کس اقتدار خمینی رو نداشت خمینی یک ترسو دستمالچی و پا دو انگلیس و امریکا بود ابله نادان شما ها هم اول دستمال بودین و بعد دست و پا در اوردین ...
  8
  10
  شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۰
  ۶۱
  Rosha50 - لانسینگ، انگلستان
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::] . هموطن گرامی نیازی نیست کاری برای من و امثال ما انجام دهد منظور من کاری مثبت برای ایران....و مردم ایران خیلی انتظار از ایشان دارند ایشان غیر از تحصیلات و دیدن دوره خلبانی در عرض چهل و اندی سال چه فعلایت مثبت سیاسی داشته اندکه ما بی خبر میباشیم موضوع را شخصی تلقی نفرمایید .
  0
  3
  یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۹
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::Rosha50 - لانسینگ، انگلستان::]. کاملا واقفم که مردم و امثال ما انتظار زیادی از ایشان داریم، اما آیا خود ما هم قدمی برای ایران، سوای کامنت نوشتن و انتقاد، برمیداریم؟ از فعالیت‌های سیاسی ایشان سوال می‌کنید، فکر می‌کنم با یک بار مراجعه به سایت ایشان پاسخ خود را دریافت کنید.‌ای کاش من و شما که استاد آزاد سازی کشور هستیم فقط دو مورد مشخص را لیست میکردیم که ایشان پی میبرد چه باید بکند! فقط انتظار داشتن و انتقاد که راه حل نیست. و اگر مورد خاصی به ذهنمان خطور نمیکند، بهتر است که به جای حمله سیاسی به ایشان لا اقل سکوت کنیم تا زمانی که ایشان مسول امور مملکت ما باشد.
  1
  6
  یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۳
  ۵۴
  RAHSHENAS - برلین، آلمان
  محمد 1975 - دبی، امارات متحده عربی. رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا. Saboktagin - گنت، بلژیک. maradona - براتیسلاوا، اسلوواکی. یا فاطمه زهرا - کپنهاک ، دانمارک. کاشکی یک شغل شریفی داشتید مکانیک پرستار دکتر و یا غیره خودتون تا بحال فکر کردید شغل شما سالهاست تخریب کردن دیگران هست در صورتیکه همیشه میتوانید در یک بحث روبرو و مستقیم انتقاد کنید . چقدر آدم های ... هستید.
  3
  3
  یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۸
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  لیاقتمون همین رژیمه، ملت دنبال اقامت خارج گرفتن ومدرک فرمایشی دکتر مهندسی هستن به ارزوشون هم رسیدن . ازادی هرگز پا به کشوری نمیزاره که سقف ارزوهاش کوتاه باشه.
  1
  1
  دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۶
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  [::Dermis - لندن، انگلستان::]. چه اهمیتی داری که آیدی منو اضافه بکنی یا نکنی؟ این که پست شاهزاده است تو توی پست استرازنیکا هم کم اوردی بحث رو عوض کردی و فحش دادی.دیگه نخ نماشده،بدبخت اون شاهزاده که تو رو داره دیگه نیازی به دشمن نداره
  1
  1
  ‌سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.