حرفهای جنجالی مجری تلویزیون ایران بعد از مدال سعید ملایی

فرارو: واکنش‌ها نسبت به حضور کیمیا علیزاده در ترکیب تیم پناهندگان المپیک برابر ناهید کیانی و البته نقره سعید ملایی با پرچم مغولستان، بحث‌های زیادی را در فضای حقیقی و مجازی به وجود آورده و فضای دو قطبی خاصی را شکل داده است.
 
به گزارش فرارو، در این راستا، رفتار مجریان تلویزیون با این دو ورزشکار ایرانی هم جنجال زیادی به راه انداخته و با انتقادات فراوانی روبرو شده است. ساختن برنامه‌های ویژه برای مخدوش کردن چهره کیمیا علیزاده، دختری که تنها مدال تاریخ زنان ایران را در المپیک به دست آورده آن قدر بازتاب داشت که بسیاری از چهره‌های مطرح ورزش ایران از جمله رسول خادم، یحیی گل محمدی و سید محمد موسوی را به تکاپو واداشت تا از کیمیا علیزاده حمایت کنند.
 
البته واکنش مجریان تلویزیون فقط معطوف به حضور کیمیا علیزاده در تقابل با ناهید کیانی نبوده، چون روز گذشته، مهدی توتونچی، مجری برنامه شبکه ورزش هم در واکنش به صحبت‌های میلاد وزیری، نماینده تیروکمان ایران که خواسته بود مردم برایش دعا کنند حرف‌های عجیبی به زبان آورد که دوباره بحث برانگیز شده است.
 
ویدیوی صحبت‌های مجری تلویزیون در این مورد را در زیر تماشا می‌کنید.
+32
رأی دهید
-93

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  دموکرات - کلن، آلمان

  اگر به جای رژیم اخوندی یک حکومت مردمی و دموکراتیک داشتیم فکر میکنم هیچ ورزشکار ایرانی با پرچم کشور دیگر تو المپیک شرکت نمیکرد. هیچ کس هم از باخت . ورزشکاران خوشحال نمیشد.
  9
  151
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۲
  ۵۵
  دانای نادان - آمستردام، هلند

  دنیا عوض نشده. از بس عوضی هستید که ملت ایران رو عوض کردید و این ملت هر چیزی که شما عوضیها بهش میخواهید برسید عوضش می‌کنن.
  5
  192
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۱
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران

  ایران! ایرانی دیگه وجود نداره. چون در اثر حمله مغولها وترکا و در امیختن انها،دیگه ژن ایرانی باقی نموند
  57
  6
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۳
  ۵۵
  nooshin tehrani - روم، ایتالیا
  فیلم عرق سرد شرح زندگیه اینه؟
  1
  20
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۸
  ۳۷
  kakolzari - لندن، انگلستان

  دنیا یعنی مردم. مردم هم عوض نشده اند. کشورشان را دوست دارند بخاطر همین دوست ندارند غاصبان کشورشان از سرمایه های انسانی این مرز و بوم برای تبلیغات و خودتمایی استفاده کنند. امیدوارم همه ورزشکاران هموطنم ببازند اما پرچم جمهوری اسلامی را در جهان به اهنزاز در نیاورند. هیچ ایرانی نباید این ننگ و نکبت ابدی را نبپذیرد
  6
  36
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۸
  ۴۶
  Parsina - بروکسل، بلژیک

  [::دموکرات - کلن، آلمان::]. همه درد و جنگ مابخصوص همین روزها سر همینه که این غده بدخیم سرطانی از بین بره و یه رژیم مردمی سکولار بیاد .
  5
  38
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۱
  ۵۱
  دموکرات - کلن، آلمان
  [::Parsina - بروکسل، بلژیک::. با نظر شما کاملا موافقم دوست عزیز . قطعا موفق خواهیم شد.پاینده باشید
  3
  18
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۷
  ۳۴
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  آنها که برای مغولستان هورا می کشند، مغول هستند. دلیل آن هم این است که اگر این یارو مولایی وطن فروش زیر پرچم تاجیکستان مسابقه می داد، پانترک ها هورا نمی کردند و اورا طرد می کردند، این است معنای مغولیسم و سیاست در ایران، آنها که نمی فهمند، خوب به این جنبه ی قضیه هم فکر کنند، هرچند من خودم باور دارم همه آزادند بروند زیر هر پرچمی، ولی روراست باشند
  18
  4
  ‌پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.